Lucie Bastlová

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Plzeňský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Luci23
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1
Registrován: 05 zář 2016, 11:14
Profese: Student veřejné správy
Dostal poděkování: 4 poděkování

Lucie Bastlová

Příspěvek od Luci23 »

Dobrý den,

jmenuji se Lucie Bastlová, je mi 20 let a bydlím v Klatovech, vystudovala jsem obor veřejná správa a pokračuji bakalářským studiem se stejným zaměřením.
O členství v Pirátech mám zájem, protože chci na tomhle světě začít alespoň něco měnit, už nemůžu jen tak koukat a nečinně přihlížet jak se všechno žene do kopru a tak bych ráda začala u Vás.
Do činnosti strany se ráda zapojím jakkoliv, jen když to pomůže.
Zajímám se o celkovou problematiku ve světě, ne jenom v ČR, o životní prostředí a o potlačování občanských práv a svobod ve světě.
Myslím si že si umím prosadit svůj názor a nebojím se říct věci tak jak jsou, bez zbytečného zaobalování, jsem upřímná, někdy až kritická, ale to pramení spíše ze vzteku na dnešní dobu. Ráda pomáham lidem, zvířatům i přírodě.Budu ráda, když se budu moci přidat k Pirátům a tím třeba jen trochu zlepšit lidem život.

S pozdravem,
Lucie Bastlová
Tito uživatelé poděkovali autorovi Luci23 za příspěvky (celkem 4):
Ales.Jakl, Lukas.Barton, Mikulas.Peksa, Alexandr.Mansurov
Uživatelský avatar
Lukas.Barton
Republikový výbor
Příspěvky: 1921
Registrován: 29 říj 2012, 15:36
Profese: Učitel, vědec.
Bydliště: Mirošov (okr. Rokycany)
Dal poděkování: 761 poděkování
Dostal poděkování: 2248 poděkování

Re: Lucie Bastlová

Příspěvek od Lukas.Barton »

Tak to je výborné. V Klatovech nám už začíná vznikat nové sdružení. Přijď prosím v úterý 20. září na schůzi kraje do Plzně.

https://www.pirati.cz/regiony/plzensko/zapisy/program

jinak na začátek je dobré se začíst zde:
https://www.pirati.cz/ao/clen
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Plzeňský kraj“