Emigrace z ČR.

Moderátoři: PKS Liberecky kraj, Predsedajici

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.
Uživatelský avatar
Ondrej.Kolek
Člen KS Středočeský kraj
Příspěvky: 1876
Registrován: 20 pro 2011, 17:05
Profese: chemik (manažer vývoje)
Bydliště: Jesenice (okr. Praha-západ)
Dal poděkování: 1651 poděkování
Dostal poděkování: 1320 poděkování

Re: Emigrace z ČR.

Příspěvek od Ondrej.Kolek »

Davide přeju ti mnoho zdaru v nové zemi.
Česko je náročné pro citlivou duši, ale taky hluboké, silné a inspirativní, byť delší dobu svázané...
Stále to ale nevidím na emigraci. Potíže by se měly řešit a ne před nimi utíkat. Pokud budou ti vnímavější neustále utíkat, k ničemu dobrému to tu nepovede.

Způsob výchovy si každý stanovuje sám, nemělo by to ale poškodit osobnost dítěte. I volná výchova může dítě zmrzačit, protože cílem výchovy je i schopnost fungovat v širší společnosti, jako ve smečce (ať se nám to líbí nebo ne, jsme stádní zvířata). Odebírání dítěte rodičům, kteří mu dali pohlavek, je severská zkurvenost...

"Podle ovoce poznáte dobrý či špatný strom"

Odpovědět

Zpět na „Liberecký kraj“