pauza/konec mojí práce pro piráty

Moderátoři: Rada resortních týmů - členové, Resortni tym Navykove chovani

Pravidla fóra
Vítejte ve fóru meziresortního týmu Návyková chování. Kalendář akcí a další informace najdete na internetové stránce týmu.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Janka.Michailidu
Republikový výbor
Příspěvky: 2917
Registrován: 21 dub 2012, 19:19
Profese: Akademička na VŠCHT (biotechnologie)
Dal poděkování: 3762 poděkování
Dostal poděkování: 6001 poděkování
Kontaktovat uživatele:

pauza/konec mojí práce pro piráty

Příspěvek od Janka.Michailidu »

Janka.Michailidu píše:nechci zasírat vlákno.

přestaň dělat osobní konflikt z něčeho, co není osobní konflikt. a přestaň lhát.

<- nerýpu. fakt se snažím ti předat, co podle mě děláš HODNĚ špatně.
Ivan.Bartos píše:Janko. Slovo lhát na mě emotivně vůbec nepůsobí tak jak se domníváš. Ber to tak, že se pouze domáhám svých přiřknutých 300Kč a ty mi na účet nedorazily. Nechci se s tebou hádat na foru. Pojd si konečně přiznat, že to je osobní. Ty si myslíš že jsem kokot, narcis... cokoliv. Já nemám potřebu ti to vyvracet. Rád se rozhodně mám. Kdo se nemá rád je divnej.
Já si zase myslim , že jsi nedospělá a přeceňuješ svoji inteligenci. Jediný vo tak nějak sleduju a řeším je, kam vedete uzmuté OPL, protože tam se z pohledu vnitřního a vnějšího nic neděje a to je jediný co mě zajímá, protože mě zajímají Piráti jako celek.
Nemám potřebu bejt vulgární, ale vaše argumentace je často takovej kosntrukt, že bych to ani na deklu nevymyslel.
Love and peace a manga.
Janka.Michailidu píše:Jsi trol, nebo jsi opravdu takhle blbý?

NENÍ TO OSOBNÍ IVANE. JEN LŽEŠ V PODATELNĚ KONTROLNÍ KOMISE. <- umíš tohle pochopit? umíš pochopit, že kdyby tohle dělal kdokoliv jiný, tak budu dělat to samé? DOKÁŽEŠ TO POCHOPIT, nebo jsi prostě tak omezený a zabedněný, že nedokážeš do mozku přenést nic, co tam nevzniklo?

k PL (ne OPL)

NIC SE NEDĚJE? aha.. tak já se na přípravu zákona a schůzky se senátorem vyseru.. na filtry, které po TOBĚ kraje chtějí, se taky vyseru. na kontakt se začínající českou psychedelickou společností zrovna tak.


P.S.: mám svolení tuhle tvoji SZ zveřejnit? protože to budu potřebovat k odůvodnění případného konce svojí práce pro pracovní skupinu.

Jsem teď hodně emočně rozhozená a naštvaná, takže nechci vyhrožovat nějakým ultimátem, nicméně pokud je naše práce brána vedoucím mediálního odboru jako neexistující, můžu se na všecko s klidným srdcem vysrat. Díky za pozornost, podrobnější info bude následovat, až se uklidním.

  • vedoucí meziresortního týmu Návykové chování
  • zástupkyně vedoucího pracovní skupiny Duševní zdraví
  • členka republikového výboru
  • členka správní rady π

zulip: Janka Michailidu | mastodon: malajanka | matrix: malajanka | tel: 7▼7▼6 8▼6▼6 3▼1▼6
Podporuji myšlenky Renesance Pirátů.

MilanM
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 435
Registrován: 09 črc 2012, 00:34
Profese: technik
Dal poděkování: 1102 poděkování
Dostal poděkování: 614 poděkování

Re: pauza/konec mojí práce pro piráty

Příspěvek od MilanM »

A vy jste tu náročnou práci, jak ji výše popisujete, konali pouze kvůli vedoucímu MO

Jestli má vaše práce odpovídající výsledky, pak ji jistě s povděkem kvitují ostatní vaši spolustraníci potažmo veřejnost, a je vše OK.

P.S. jinak se závěrem omlouvám, že jsem se vyjádřil k vaši v podstatě soukromé záležitosti, ale původně jsem se domníval, že čtu forum v sekci -Pirátský program - Občanská práva...a nějakým omylem jsem se asi ocitnul v prádelně špinavýho prádla.
Tito uživatelé poděkovali autorovi MilanM za příspěvky (celkem 3):
Ivan.Bartos, Pavel.Moravec, Lenka.Kozlova
Ani milion těch, co jen mluví, nepřemůže jednoho, který koná.
Uživatelský avatar
Janka.Michailidu
Republikový výbor
Příspěvky: 2917
Registrován: 21 dub 2012, 19:19
Profese: Akademička na VŠCHT (biotechnologie)
Dal poděkování: 3762 poděkování
Dostal poděkování: 6001 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: pauza/konec mojí práce pro piráty

Příspěvek od Janka.Michailidu »

MilanM píše:A vy jste tu náročnou práci, jak ji výše popisujete, konali pouze kvůli vedoucímu MO

Jestli má vaše práce odpovídající výsledky, pak ji jistě s povděkem kvitují ostatní vaši spolustraníci potažmo veřejnost, a je vše OK.

P.S. jinak se závěrem omlouvám, že jsem se vyjádřil k vaši v podstatě soukromé záležitosti, ale původně jsem se domníval, že čtu forum v sekci -Pirátský program - Občanská práva...

Ne, rozhodně tu práci nedělám kvůli vedoucímu MO. Ale pokud je vedoucí MO (u kterého jsem přesvědčená, že by o těchhle věcech měl mít přehled víc, než kdejaký člen a příznivec) přesvědčen, že nic neděláme (tohle není poprvé.. hahhaa.. ROZHODNĚ to není poprvé, co Ivan Bartoš takovéhle sračky prohlašuje), tak potom je ta vynaložená energie zbytečná.. a já nerada zbytečně plýtvám energií.

Zkusím se poptat, jestli by moji pomocnou ruku neocenili více například v občanském sdružení Legalizace, nebo České psychedelické společnosti :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Janka.Michailidu za příspěvek:
Lukas.Novy

  • vedoucí meziresortního týmu Návykové chování
  • zástupkyně vedoucího pracovní skupiny Duševní zdraví
  • členka republikového výboru
  • členka správní rady π

zulip: Janka Michailidu | mastodon: malajanka | matrix: malajanka | tel: 7▼7▼6 8▼6▼6 3▼1▼6
Podporuji myšlenky Renesance Pirátů.

MilanM
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 435
Registrován: 09 črc 2012, 00:34
Profese: technik
Dal poděkování: 1102 poděkování
Dostal poděkování: 614 poděkování

Re: pauza/konec mojí práce pro piráty

Příspěvek od MilanM »

Díky za odpověď.
Ani milion těch, co jen mluví, nepřemůže jednoho, který koná.
Adam.Skorepa
Příznivec Pirátů – Středočeský kraj
Příspěvky: 4726
Registrován: 27 dub 2009, 20:50
Profese: živnostník
Dal poděkování: 851 poděkování
Dostal poděkování: 6848 poděkování

Re: pauza/konec mojí práce pro piráty

Příspěvek od Adam.Skorepa »

OFFTOPICObrázek
Author Sensei Tyrant Pervert
Tobias.Esner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7802
Registrován: 22 čer 2013, 12:03
Dal poděkování: 5022 poděkování
Dostal poděkování: 3823 poděkování

Re: pauza/konec mojí práce pro piráty

Příspěvek od Tobias.Esner »

Jestli se rozhodne s jít do ústraní, potřebují klice od aPICE a demontovat ten box
Uživatelský avatar
Janka.Michailidu
Republikový výbor
Příspěvky: 2917
Registrován: 21 dub 2012, 19:19
Profese: Akademička na VŠCHT (biotechnologie)
Dal poděkování: 3762 poděkování
Dostal poděkování: 6001 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: pauza/konec mojí práce pro piráty

Příspěvek od Janka.Michailidu »

Tobias.Esner píše:Jestli se rozhodne s jít do ústraní, potřebují klice od aPICE a demontovat ten box
Ten box smontoval Panda s Krtkem a několikrát jsem jim říkala, ať to složí zpátky.. nevím, proč se s tím obracíš na mě


Klíče potřebuješ tak jako tak ne? (já je mám dycky s sebou (když mám batoh, což je skoro pořád), akorát, že když mě lidi vidí, tak si většinou na klíče od PiCe nevzpomenou)

  • vedoucí meziresortního týmu Návykové chování
  • zástupkyně vedoucího pracovní skupiny Duševní zdraví
  • členka republikového výboru
  • členka správní rady π

zulip: Janka Michailidu | mastodon: malajanka | matrix: malajanka | tel: 7▼7▼6 8▼6▼6 3▼1▼6
Podporuji myšlenky Renesance Pirátů.

Tobias.Esner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7802
Registrován: 22 čer 2013, 12:03
Dal poděkování: 5022 poděkování
Dostal poděkování: 3823 poděkování

Re: pauza/konec mojí práce pro piráty

Příspěvek od Tobias.Esner »

Protože ma fixnuty, ze si řešitel para, kvůli kterými se to stavělo, takže bohužel tvoje odpovědnost :(

A klice se nějak do mluvíme ;)
Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 21729
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: auditor kyber. bezpečnosti, muž z Brna
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 5293 poděkování
Dostal poděkování: 12573 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: pauza/konec mojí práce pro piráty

Příspěvek od Lukas.Novy »

Ani omylem jeji zodpovednost. To ty jsi me a Pandovi rekl, ze ti Mikulas rekl, ze to muzeme vzit na ten projekt. Takze na Janku zodpovednost nesvadej, nemas pravo po ni neco zadat, muzes tak maximalne poprosti.

Máte pocit, že Vás KK nebo jiný funkcionář šikanuje, pomlouvá či zesměšňuje? Nejsem právník, ale zastoupím Vás v jednání s přezkumnými orgány. Pište nestranickému ombudsmanovi na ombudsman@krtek.net
Tel: 777-5-KRTEK

Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 21729
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: auditor kyber. bezpečnosti, muž z Brna
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 5293 poděkování
Dostal poděkování: 12573 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: pauza/konec mojí práce pro piráty

Příspěvek od Lukas.Novy »

(bez ujmy na tom, ze to s Pandou i bez Pandy klidne udelam, stacilo me rict).

Máte pocit, že Vás KK nebo jiný funkcionář šikanuje, pomlouvá či zesměšňuje? Nejsem právník, ale zastoupím Vás v jednání s přezkumnými orgány. Pište nestranickému ombudsmanovi na ombudsman@krtek.net
Tel: 777-5-KRTEK

Odpovědět

Zpět na „Návykové chování“