Zděšení

Republikovému předsednictvu je svěřena moc výkonná a je zároveň statutárním orgánem strany.
Pravidla fóra
  • Sem vkládejte připomínky k činnosti republikového předsednictva. Ke každému podnětu založte nové téma.
  • Na dotazy a podněty odpovídají dobrovolníci, buďte prosím ohleduplní. Svá podání pište slušně a požadavky formulujte dostatečně určitě.
  • Místo odkazů do jiných fór citujte celé texty, protože lidé mají zobrazování některých fór vypnuté.
  • V podatelně se nediskutuje a jakmile bylo podání vyřešeno, téma se zamyká.
Další informace můžete nalézt na následujících místech:
Tobias.Esner
Administrativní odbor
Profese: člen Oblastní výkonné rady ČČK Praha 7
Dal poděkování: 5022 poděkování
Dostal poděkování: 3755 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Zděšení

Příspěvek od Tobias.Esner » 07 úno 2015, 01:47

Drahé republikové předsednictvo,

od vydání Tiskové zprávy, kdy se na mně sesypalo dost členů této strany zvažuji, že podám rezignaci na Garanta.
přemýšlím nad tím celý den a ano, Tímto rezignuji na garanta programového bodu rovnoprávnost.

Nevím proč má tato strana v programu vůbec tento bod, když spoustu jejich členů jsou rasisti, homofobové, fašisti a jiná verbež.

To co jsem si vyslechl od některých členů, jak si dovoluju mít něco proti alianci za rodinu a podobně, jsem si ve svých 33 letech nevyslechl ani od členů DSS jako od pirátů.

Opravdu se mi chce zvracet a brečet kam sme se to dostali.

Navrhuji tento bod nechat z programu vymazat.

Děkuji
778 7O2 713,
___
Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod. Jan Werich

msuchan
Příznivec Pirátů – Jihočeský kraj
Profese: nacionalista, militantní antikonzument,
Dal poděkování: 173 poděkování
Dostal poděkování: 1401 poděkování

Re: Zděšení

Příspěvek od msuchan » 07 úno 2015, 02:25

zvracej a breč...a přitom hledej význam pojmu "ROVNOPRÁVNOST."
Bod rovnoprávnost je naprosto v pořádku...Jedinnou otázkou je, zda jsi v pořádku ty...
Tito uživatelé poděkovali autorovi msuchan za příspěvek:
Petra.Kopecka

Ivo.Vasicek
Krajské předsednictvo
Profese: manažer
Dal poděkování: 10621 poděkování
Dostal poděkování: 11155 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivo.Vasicek » 07 úno 2015, 09:46

Domnívám se, že je tento návrh nebudeme vůbec řešit. Řadím jej do kategorie "psychoterapie - úleva zveřejněním pocitů na fóru". Možná by bylo vhodné pro pořádek (až Tobiasi "vychladneš" a pomyslíš si, "psi štěkají a karavana jede dál"), kdybys ten návrh stáhnul.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivo.Vasicek za příspěvky (celkem 5):
Michal Wagner, Roman.Kucera, Pavel.Moravec, Mikulas.Peksa, Petra.Kopecka
"Skutečná svoboda slova je právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet"(George Orwell)

Zdenek Strnad
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: x
Dal poděkování: 107 poděkování
Dostal poděkování: 738 poděkování

Příspěvek od Zdenek Strnad » 07 úno 2015, 10:30

Pokud vím tak přeci pluralita názorů je jedním z atributů, kterými se PS pyšní, ne? Ostatně Tobiasi, divím se, že si z toho ještě něco děláš... těžko nutit a přesvědčovat ostatní, a hejty na fóru snad nebereš vážně...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Zdenek Strnad za příspěvky (celkem 2):
Pavel.Moravec, Ivo.Vasicek

Tobias.Esner
Administrativní odbor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tobias.Esner » 07 úno 2015, 11:07

O0d mého návratu, kdy jsem vyhysterčil a stranu opustil, jsem hodně klidný a věnoval sem se vždy práci.

Ale tohle už překročilo pomyslnou mez akceptovatelnosti. Napříč republikou máme ve svých řadách členy, kteří podporují alinaciazarodinubodkask, podporují potírání romu a podobně. Tato strana není připravena na boj za lidská práva. Jediný koho sem opakovaně zaznamenal v mediích kdo je schopný zastat se homosexuálů a jejich práv je Jakub Michálek, a to je málo.
předpokládám, že nikdo není seznámen se situací na slovensku, kdy aliance za rodinu platí neskutečně štvavou kampan proti homosexualitě, do škol rozdávají tisíce letáčků nabádajících k odporu homosexuálů. Je opravdu k pláči když sem měl skype hovor se svou nejlepší kamarádkou a řešili sme tu tiskovku a přišla její 14tiletá dcera domů a říká mami, opravdu jsou ti homosexuálové tak nebezpeční a zlí lidé jak nám ted vtloukají do hlavy před nějakým hlasováním? Před hlasováním, které zpunktovala právšě ta aliance. Aliance, jejichž představitelé jsou faráři. Ta církev, která má nejvíce skandálů s homosexuálními pedofily.
Toto referendum je zneužití přímé demokracie za učelem potlačování práv a svobod homosexuálně orientovaných občanů. Za tou tiskovou zprávou si stojím.

Proto už nechci zastupovat tuto homofobní a rasistickou stranu (za poslední rok jsem na fb viděl už dost takových výroků od členy strany i na mém fb, ve stylu, buzny mají zustat zalezlý v norách a neobtěžovat svou přítomností normální lidi)

Piráti mají mnohem širší program než je PL a Svoboda informací.
PS: Zdendo, to nejsou jenom na foru, víš, to sou telefonáty, sms a tak

Stále se v uzavřených skupinách setkávám s tím, že jediná strana, která se u nás zajímá o homosexuály jsou zelení, byli překvapeni, když jsem tam sdílel tu tiskovku... Když sem stál na Prague pridu, nestačil jsem se divit, kolik lidí je udiveno, že Piráti se zajímají i o něčí práva ....

Ano, Piráti se zajímaji, ale puze jednotlivci, jako celek jsme silně proti.

Proto na své rezignaci, stejně tak na ukončení členství trvám, ano je možný že se vrátím, až se tahle strana začne jako celek chovat tak, jak je sepsanej a postavenej program. Taky mám problém s tolerancí uživatelů PL, jelikož bydlím va fetáckým gethu, ale ctím program, takže budu pro ně bojovat.....
778 7O2 713,
___

Zdenek Strnad
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: x
Dal poděkování: 107 poděkování
Dostal poděkování: 738 poděkování

Příspěvek od Zdenek Strnad » 07 úno 2015, 11:42

Podle mě je to buď tak, že ve straně respektuju pluralitu názorů, a potom se musím smířit s tím, že se mi některé z nich hodně nebudou líbit. Nebo zvolím základní linii strany a budu vyžadovat, aby ji ostatní respektovali - pak se musím smířit s tím, že o straně budou říkat, že je nedemokratická.

Ať tak či tak, hodně štěstí přeju, to v každým případě... a drž se.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Zdenek Strnad za příspěvky (celkem 2):
Ivo.Vasicek, Lukas.Findeis

Marek.Dluhos
Příznivec Pirátů – Praha
Profese: filosof, kriminolog, teolog
Dal poděkování: 799 poděkování
Dostal poděkování: 723 poděkování

Příspěvek od Marek.Dluhos » 07 úno 2015, 11:47

Tobiasi dík že jsi zde napsal, já už ovšem o Tobě naprosto ztratil přehled po všech těch Tvých rezignacích, braních rezignací zpět atd. a to navíc ještě na členství a pak na různé funkce, kam ty vlastně patříš a co děláš?

Mohl bys občas v nějaké diskusi jednou za půl roku aspoň zmínit, kam vlastně patříš a co u Pirátů děláš, abych aspoň mohl brát nějakou Tvou další rezignaci (pokud tedy ještě jde na co) vážně? Jsi jako ten pasáček, co pořád volal do vesnice pozor vlk a dělal si srandu, až pak nakonec ho nebrali vážně, když ho vlk skutečně přišel sežrat a sežral! Trošku s těmi rezignacemi šetři (pokud tedy nemáš ještě daleko více funkcí, než bych tušil).
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marek.Dluhos za příspěvky (celkem 2):
Lukas.Kolarik, Petra.Kopecka

Jiri.Janecka
Člen KS Středočeský kraj
Profese: právník
Dal poděkování: 415 poděkování
Dostal poděkování: 2210 poděkování

Příspěvek od Jiri.Janecka » 07 úno 2015, 11:48

Tobiasi, uklidni se, bitvu jsi vyhrál. Brečet bych měl já. Na hodinku si v klidu sedni a sepiš si, jaké požadavky ještě homosexuálové mají. Buď upřímný, protože nás zejména nadzdvihává vaše salámová metoda. Takže chtěli jste registrované partnerství a máte ho. Jasně jste řekli, že adopce chtít nebudete. Tedy teď je chcete. Tak to přestaňte okecávat tím, kolik je chudáků dětí v dětských domovech (protože dětí způsobilých k adopci je tam 1/4 k počtu žadatelů) a řekněte jasně, jaké děti chcete adoptovat. Pokud na tuto otázku nedokážeš odpovědět jasně, tak se holt smiř s tím, že si budeme myslet, že chcete naše děti, které nám bude krást vaše sociálka.

Protože já a lidé se kterými mluvím takové zkušenosti máme. Většině z nás táhne na padesát a tuhle válku vedeme dvacet let. Dávno už ne kvůli vlastním dětem. Pro nás je skutečnost, že dítě má vždy 2 rodiče jiného pohlaví základ, na kterém stavíme. Vždycky jsme také bojovali o to, aby se u soudů tvrzení ověřovala, což je dodnes obtížné. Aby "znalecké posudky" (tedy názory) nenahrazovaly to, co se dá objektivně zjistit, jenom z lenosti nebo úmyslně se do toho soudci nechce. Byli jsme první a nebylo to bez boje, kdo si dokázal prosadit neomezené pořizování a užívání audiozáznamů nejen ze soudních, ale ze všech úředních jednání.

Čili máme velmi dobré důvody se domnívat, že znát pravdu je dobré a také že nás pravda chrání.

Tobiasi, to že by dva muži nebo dvě ženy mohli mít spolu dítě, prostě pravda není.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Janecka za příspěvek:
msuchan

Tobias.Esner
Administrativní odbor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tobias.Esner » 07 úno 2015, 11:56

Jiří, tohle je sice podatelna, ale odpovím Ti,

Já osbně moc adopci nepodporuju, ačkoliv bych dítě chtěl, ale umím to obejít jako spoustu lidí co znám a to dítě si udělat. Znám poměry v DD (pracuje mi tam rodina), ona to mnohdy není ani ta 1/4. Také vím jaká jsou pravidla pro adopci a jak se o adopci rozhoduje. Než by se povolila adopce gayům a lesbičkám, musela by projít celá adopční politika reformou, protože v současné době se děti neadoptují, ale prodávají, to víme všichni (viz klokánek).

Také sem si jist, že spoutsa homosexuálů dokáže být hodně dobrými rodiči. Kdysi sem se díval na statistiku, kolik dětí se odebírá Hetero rodinám a kolik dětí se odebírá Homo rodinám. Ano Homosexuálové už dávno vychovávají děti, jenom se o tom nemluví a tutlá se to. Moje dvěkolegyně spolu žijí a každá má dítě. Jedna má 16ti letou dceru a tá má moc hodnýho přítele. Takže není pravda, že homosexuál vychová homosexuála. Moji rodiče také nejsou homosexuální a já jsem.

Ale v tomhle referednu, nejde prioritně o tu adopci, ačkoliv tam ta otázka je. Ta tisková zpráva, jak jsem psal nahoře, je hlavně proti zbusobu toho referenda.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tobias.Esner za příspěvek:
Rostislav.Reha
778 7O2 713,
___

Roman.Kucera
Republikový výbor
Profese: IT
Dal poděkování: 9607 poděkování
Dostal poděkování: 17322 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Roman.Kucera » 07 úno 2015, 12:01

S hrůzou očekávám, až homosexuálová vznesou požadavek, že by chtěli rovnoprávně šukat s babama! To už je vrchol!! Na naše baby nám nesahejte!

Tak teď vážně. Tobíčku, problém není v rozvnoprávnosti. Problém je v tom, že jsme pro přímou demokracii a někteří se naivně domnívají, že přímá demokracie vyžeší vše, že MY budem těmi, kdo bude vyhlašovat referenda a jejich pomocí zlepšovat svět.
Ve skutečnosti je referendum zneužitelné jako cokoliv jiného a naopak to budou ONI, kdo s pomocí referend (a peněz na kampaně) bude svět kurvit. Selaví. Vítejte v reálném světě :-)
OFFTOPICReferenda proti hazardu leccos napověděla.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Kucera za příspěvky (celkem 3):
Ivo.Vasicek, Petr.Vileta, Petra.Kopecka
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!

Zamčeno

Zpět na „Podatelna republikového předsednictva“