Kyjov - Volebni Program 2014

Moderátoři: KoKS Jihomoravský kraj, PKS Jihomoravský kraj, PMS Slovácko

Uživatelský avatar
Zdenek.Frolec
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 592
Registrován: 28 říj 2013, 16:02
Profese: IT technik pro MU Kyjov.
Dal poděkování: 158 poděkování
Dostal poděkování: 217 poděkování

Kyjov - Volebni Program 2014

Příspěvek od Zdenek.Frolec »

Předložení volebního programu Kyjov.
Nwm jak to má vypadat dělám to poprvé proto to rozepíšu jen v bodech. Na stránkách pak bude dopodrobna vysvětleno. Bude na wiky Kyjova.

1. Transparentní elektronické účetnictví města Kyjov.

2. Vybudování městské diskotéky.

3. Vybudování tradice letních festivalů.

4. Zrušení vyhlášky zakazující hospodám po 24:00 nalívat alk. nápoje.

5. Na slovácký rok, kdo má kroj vstup zdarma.

6. Vyřešení diskriminace parkovacích karet.

7. Za radnicí postavit autodom na parkování aut.

8. Vybudování Aquaparku.

9. Vybudovat sportovní školy.

10. Vybudovat městkou síť wifi.
Zakládající a první Předseda MS SLovácka.
Měl jsem snahu změnit politiku, bohužel lidi v ní mě zlomili.
Bacha na IVO Vašíčka. Slíbil u sebe doma, že odejde ze strany jakmile se to stane politikaření. Že to dělá JEN pro radost. A když sám přiznal že už je to politikaření, tak si naráz nevzpomíná, že něco takového vůbec říkal. A to i přes svědky Petra, Ríši, Karla, Toma a jeho Ženy. (Byl to ten den kdy jsme plánovali rozlohu oblasti MS Slovácko.)
Že jsem měl štěstí poznám, až potkám smůlu. - Já :D
Uživatelský avatar
Tomas.Kolacny
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 3191
Registrován: 04 kvě 2012, 01:22
Bydliště: Brno - Židenice
Dal poděkování: 1592 poděkování
Dostal poděkování: 3846 poděkování

Re: Kyjov - Volebni Program 2014

Příspěvek od Tomas.Kolacny »

Ahoj, jen k tý městský wifi - celoplošně to nejde, jelikož je to prostředí pro veřejnou soutěž a byli byste žalovatelní, ale je možné vytvořit checkpointy třeba v parcích, nebo na jiných rekreačních plochách, kde to nezasahuje do bytové zástavby.. Btw bacha na populistické sliby - pokud chcete stavět aquapark, měli byste vědět, kde v rozpočtu vezmete prachy na stavbu a provoz - aquaparky jsou v drtivé většině majetkem soukromých subjektů a provozovat je pod městem je minimálně otázka studie možné ziskovosti.

Tomáš Koláčný
statutární město Brno - Zastupitel města Brna, člen výboru pro národnostní menšiny a zastupitel městské části Brno-Židenice
tel: +420 736 661 244 e-mail: tomas.kolacny@pirati.cz

Uživatelský avatar
ItoldYouSo7227
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2710
Registrován: 14 črc 2012, 00:45
Bydliště: London
Dal poděkování: 3183 poděkování
Dostal poděkování: 2614 poděkování

Re: Kyjov - Volebni Program 2014

Příspěvek od ItoldYouSo7227 »

Souhlasím s Tomášem. Jinak to vybudování městské diskotéky bych taky trochu jinak formuloval. Spíš třeba umožnění vzniku městské diskotéky. Protože to jinak opět zavání populismem. Leda, že byste to chtěli provozovat městem, což si mi zdá ale trošku úlet :)
Nikdy plně nezměníte věci bojem s existující realitou. Abyste něco změnili, vytvořte nový model, který udělá současný model zastaralým. -- z článku o bitcoinu
Uživatelský avatar
Zdenek.Frolec
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 592
Registrován: 28 říj 2013, 16:02
Profese: IT technik pro MU Kyjov.
Dal poděkování: 158 poděkování
Dostal poděkování: 217 poděkování

Re: Kyjov - Volebni Program 2014

Příspěvek od Zdenek.Frolec »

Ten aquapark chtělo cssd už dávno stavět ve spolupráci s naftovejma dolama.
A diskotéku bych chtěl postavit z dotaci pro rozvoj a dávat ji soukromníkům do nájmu.

A za tu wifi díky nevěděl jsem ze nesmí být celoplošně.
Zakládající a první Předseda MS SLovácka.
Měl jsem snahu změnit politiku, bohužel lidi v ní mě zlomili.
Bacha na IVO Vašíčka. Slíbil u sebe doma, že odejde ze strany jakmile se to stane politikaření. Že to dělá JEN pro radost. A když sám přiznal že už je to politikaření, tak si naráz nevzpomíná, že něco takového vůbec říkal. A to i přes svědky Petra, Ríši, Karla, Toma a jeho Ženy. (Byl to ten den kdy jsme plánovali rozlohu oblasti MS Slovácko.)
Že jsem měl štěstí poznám, až potkám smůlu. - Já :D
Uživatelský avatar
Tomas.Kolacny
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 3191
Registrován: 04 kvě 2012, 01:22
Bydliště: Brno - Židenice
Dal poděkování: 1592 poděkování
Dostal poděkování: 3846 poděkování

Re: Kyjov - Volebni Program 2014

Příspěvek od Tomas.Kolacny »

Pak bys to do toho programu měl napsat.. Tadydle ty hesla toho moc neříjak, měl bys napsat jaká je situace, kde v ní je problém, co navrhujete a jak to situaci změní / problém vyřeší.. A měli byste s tím pohnout, za chvilu se podávaj kandidátky.. Dál by bylo fajn, abyste si všechno kolem kampaně vyvěsili na wiki MS a jelikož má kraj evidentně zájem o programech hlasovat, tak to i prohlasovali před KF.

Tomáš Koláčný
statutární město Brno - Zastupitel města Brna, člen výboru pro národnostní menšiny a zastupitel městské části Brno-Židenice
tel: +420 736 661 244 e-mail: tomas.kolacny@pirati.cz

Uživatelský avatar
Zdenek.Frolec
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 592
Registrován: 28 říj 2013, 16:02
Profese: IT technik pro MU Kyjov.
Dal poděkování: 158 poděkování
Dostal poděkování: 217 poděkování

Re: Kyjov - Volebni Program 2014

Příspěvek od Zdenek.Frolec »

Tomas Kolacny píše:Pak bys to do toho programu měl napsat.. Tadydle ty hesla toho moc neříjak, měl bys napsat jaká je situace, kde v ní je problém, co navrhujete a jak to situaci změní / problém vyřeší.. A měli byste s tím pohnout, za chvilu se podávaj kandidátky.. Dál by bylo fajn, abyste si všechno kolem kampaně vyvěsili na wiki MS a jelikož má kraj evidentně zájem o programech hlasovat, tak to i prohlasovali před KF.
ČTEŠ VŮBEC CO JSME TAM NAPSAL ? Tak ještě jednou:

Předložení volebního programu Kyjov.
Nwm jak to má vypadat dělám to poprvé proto to rozepíšu jen v bodech. Na stránkách pak bude dopodrobna vysvětleno. Bude na wiky Kyjova.


Napsal jsem že to bude podrobně vysvětleno navíc to chcu udělat jak psaně tak i s videama pod ty danné body.

Víš jak je pracné udělat videa aby nějak vypadali sepsat a rozepsat body, když je ti max 2h deně dobře a lečíš se už 2 měsíce s borelii 3 fázi ? Příští týden jedu do brna do nemocnice nwm na jak dlouho se tam zdržím. Dělám co je v mojich zdravotních potížech potřeba. Proto tě prosím abys mě nevysiloval řečama a odpovídání na věci, které jsem napsal dopředu že tak budou. Neboj se vše bude transparentní a viditelné.
Zakládající a první Předseda MS SLovácka.
Měl jsem snahu změnit politiku, bohužel lidi v ní mě zlomili.
Bacha na IVO Vašíčka. Slíbil u sebe doma, že odejde ze strany jakmile se to stane politikaření. Že to dělá JEN pro radost. A když sám přiznal že už je to politikaření, tak si naráz nevzpomíná, že něco takového vůbec říkal. A to i přes svědky Petra, Ríši, Karla, Toma a jeho Ženy. (Byl to ten den kdy jsme plánovali rozlohu oblasti MS Slovácko.)
Že jsem měl štěstí poznám, až potkám smůlu. - Já :D
Uživatelský avatar
ItoldYouSo7227
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2710
Registrován: 14 črc 2012, 00:45
Bydliště: London
Dal poděkování: 3183 poděkování
Dostal poděkování: 2614 poděkování

Re: Kyjov - Volebni Program 2014

Příspěvek od ItoldYouSo7227 »

Reaguješ, jak kdybychom znali tvoji situaci a kontext. Neznali, a o tom to je - dozvědět se ho na fóru. Nemusíš ale kvůli tomu šílet :)
Jinak oponenturu předpokládám chceš slyšet.
Nikdy plně nezměníte věci bojem s existující realitou. Abyste něco změnili, vytvořte nový model, který udělá současný model zastaralým. -- z článku o bitcoinu
Zamčeno

Zpět na „Slovácko“