[z Program Eurovolby] Diskuze o moderaci v ZO

Zahraniční odbor komunikuje s dalšími členy mezinárodního Pirátského hnutí, zejména přináší v zahraničí osvědčené nápady do strany, vypracovává společný postup při projednávání mezinárodních problémů.

Moderátor: Zahraniční odbor

Zamčeno
Uživatelský avatar
Tomas.Klapka
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1986
Registrován: 30 kvě 2010, 18:50
Profese: discordian pope
Dal poděkování: 1715 poděkování
Dostal poděkování: 3358 poděkování
Kontaktovat uživatele:

[z Program Eurovolby] Diskuze o moderaci v ZO

Příspěvek od Tomas.Klapka »

Vojtech Pikal píše:
VP moderuje:
Programová diskuze o Esperantu v EU oddělena sem:
piratsky-program-f402/esperanto-do-eu-t19591.html
Vůbec celé tohle vlákno chce rozsekat, bo už není flagship vláknem ani za mák.
Až na to, že to nebyl navrhovaný programový bod. Reagoval jsem na diskuzi, kde se vyskytlo několikrát téma jazykové bariéry a já jsem k tomuto problému předal ostatním informace o tom, že existuje řešení a taky jsem mluvil o tom, že by Esperanto bylo vhodné i pro PPI a PP-EU.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Klapka za příspěvek:
Ivan.Sirko

You'll be redlacep!

anonym72078
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2945
Registrován: 10 říj 2011, 22:43
Dal poděkování: 5496 poděkování
Dostal poděkování: 3646 poděkování

Re: PP-EU

Příspěvek od anonym72078 »

Tomas Klapka píše:Až na to, že to nebyl navrhovaný programový bod. Reagoval jsem na diskuzi, kde se vyskytlo několikrát téma jazykové bariéry a já jsem k tomuto problému předal ostatním informace o tom, že existuje řešení a taky jsem mluvil o tom, že by Esperanto bylo vhodné i pro PPI a PP-EU. Takže si dělám čárku za další snahu o zametení nějaké myšlenky někam do prdele. Díky.
Vtip je v tom, ze kdyby kazdy reagoval na kazdou prkotinu, nedoresili bychom nikdy nic. A byt me samotneho esperanto sebevic zajima, nebudu to tlacit do pripravy na eurovolby, protoze to proste nema smysl, ani podporu.
Snazime se mene diskutovat a vice neco realne delat. Vetsinou to zabiji lidi, kteri si chteji povidat, i kdyz k tematu nic nemaji. Pak se rozciluji, ze je cenzurujeme, kdyz je posleme jinam... (povzdech)
Uživatelský avatar
Tomas.Klapka
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1986
Registrován: 30 kvě 2010, 18:50
Profese: discordian pope
Dal poděkování: 1715 poděkování
Dostal poděkování: 3358 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: PP-EU

Příspěvek od Tomas.Klapka »

Petr Kopac píše:
Tomas Klapka píše:Až na to, že to nebyl navrhovaný programový bod. Reagoval jsem na diskuzi, kde se vyskytlo několikrát téma jazykové bariéry a já jsem k tomuto problému předal ostatním informace o tom, že existuje řešení a taky jsem mluvil o tom, že by Esperanto bylo vhodné i pro PPI a PP-EU. Takže si dělám čárku za další snahu o zametení nějaké myšlenky někam do prdele. Díky.
Vtip je v tom, ze kdyby kazdy reagoval na kazdou prkotinu, nedoresili bychom nikdy nic. A byt me samotneho esperanto sebevic zajima, nebudu to tlacit do pripravy na eurovolby, protoze to proste nema smysl, ani podporu.
Snazime se mene diskutovat a vice neco realne delat. Vetsinou to zabiji lidi, kteri si chteji povidat, i kdyz k tematu nic nemaji. Pak se rozciluji, ze je cenzurujeme, kdyz je posleme jinam... (povzdech)
Já si nechci povídat. Chtěl jsem upozornit, na řešení problému, na který se v diskuzi narazilo. Ani jsem to nenavrhoval jako bod programu. Je dobré znát dlouhodobé cíle a možné řešení komplexnějších problémů. Prostě větší kontext.
Byl to příspěvek typu "JFI".

You'll be redlacep!

Uživatelský avatar
Vojtech.Pikal
Administrativní odbor
Příspěvky: 26261
Registrován: 19 srp 2010, 23:45
Profese: politik, informatik
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 37067 poděkování
Dostal poděkování: 30242 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: [z PP-EU] Program Eurovolby

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

Ale vyprodukovalo to thread derail, který bylo nutno oddělit, stejně jako tuto diskuzi o moderaci.
:fet:
Naposledy upravil(a) Vojtech.Pikal dne 13 led 2015, 04:06, celkem upraveno 1 x.
Důvod: silent lock
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vojtech.Pikal za příspěvek:
anonym72078

Profil, Vedoucí AO; KaS, ZO; vedoucí MRT Demokracie v rezignaci
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“*
Podporuji myšlenky.

Zamčeno

Zpět na „Zahraniční odbor“