Podpora Libora Michálka jako kandidáta za Piráty

Diskuse členů a příznivců o věcech přesahujících působnost orgánů, netýkajících se programu nebo o straně jako celku.

Moderátor: Odbor - administrativni

Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
  • Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
  • Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
  • Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
  • Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
  • Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
Dodržujte prosím pravidla fóra.
Zamčeno

Podporuji samostatnou kandidaturu Libora Michálka za Piráty s případnou podporou dalších stran?

Ano
72
66%
Ne
26
24%
Zdržuji se
11
10%

Celkem hlasujících: 39 - Celkem hlasů: 109

Ivo.Vasicek
Krajské předsednictvo
Profese: manažer
Dal poděkování: 10520 poděkování
Dostal poděkování: 11096 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Podpora Libora Michálka jako kandidáta za Piráty

Příspěvek od Ivo.Vasicek » 26 čer 2012, 21:13

Vaclav Malek píše:
Ivo Vasicek píše:
Lukas Findeis píše:1) Přistoupili by na to Zelení a lidovci? Je to výsledek diskuze s ostatními stranami a s Michálkem, nebo je to jen nápad, kterej bysme jim mohli navrhnout?

2) Znamenalo by to, že by ostatní strany neměly vliv na Michálkovo rozhodování?
Nechápu co je Zeleným a Lidovcům do toho. Už mě s tím lezením do prdele serete. Zelení se nám do toho přisrali a Lidovce tam přivlekli Zelení, ani nevíme co vlastně chtějí (vůbec jsme s nimi nejednali)
Předpokládám že je chce Michálek?
Až teprve potom co ho ukecal Stropnický. A nemyslím si, že je to tak horké http://aktualne.centrum.cz/domaci/polit ... ?id=710028
spíš bych řekl, že jsou z těch Zelených někteří Piráti příliš posraní.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivo.Vasicek za příspěvek:
Robert Adamek
"Skutečná svoboda slova je právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet"(George Orwell)

Petros.Michailidis
Příznivec Pirátů – Moravskoslezský kraj
Profese: programátor analytik
Dal poděkování: 1132 poděkování
Dostal poděkování: 1717 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petros.Michailidis » 26 čer 2012, 21:25

Nějak mi to všechno připadá, jako bychom byli ve vleku událostí. Že celá tato situace není generována námi, ale jsme jí řízeni. A to nepovažuji za dobrou startovací pozici pro smysluplnou diskuzi.
Rozumím tomu, že mít senátora, může někomu přijít jako veliké terno. Osobně považuji senát za přebytečný článek, proto jakékoliv moje hlasování o účasti v této slepé události je spíše zaujaté.
Nicméně, pokud by strana měla mít v této (pro mne zbytečné) instituci účast, pak z úvahy o politické účinnosti mi vyplývá, že kandidát typu L.Michálka a volební okrsek typu Praha dávají této účinnosti větší váhu. Čili ze stranického hlediska je lepší soustředit své síly na místo, které nás více prezentuje (nezaměnit s reprezentací :-) ), než tříštit síly na všechny možné strany. (Byť jako MSK mi ta pražská střednost moc nevoní, ale realita je realita. :-D )
Petros Michailidis
tel: 777 897 146
otec dvou Pirátek (to je dobrá kvalifikace, ne?)

Vaclav Malek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: filozof času, meta-politik
Dal poděkování: 4877 poděkování
Dostal poděkování: 8355 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vaclav Malek » 26 čer 2012, 21:26

Ivo Vasicek píše: spíš bych řekl, že jsou z těch Zelených někteří Piráti příliš posraní.
Když myslíš.. já doufám že ne. Názor ostatních stran beru jako irelevantní. Podstatné je ukecat Michalka za každou cenu a pokud to nepůjde tak ho snad mlatit nebudeme ne? Otázka je zda pak přistoupit na nějakou spolupráci s ostatní stranama...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vaclav Malek za příspěvek:
Petr.Kopac

Martin Broz
Profese: SMRT MODERACI
Dal poděkování: 1529 poděkování
Dostal poděkování: 5356 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin Broz » 26 čer 2012, 21:35

Nechce se mi tu mavat prohlasenim, ja vam to rikal. Ale bohuzel, je to tak. Pred Michalkem, respektive pred tim co se kolem nej strhne za humbuk, jsem intenzive varoval v RP a proto bych ho nechal dal bez ukecavani z nasi strany, at sam vyhodnoti situaci. Chci aby se sam rozmyslel a kdyz se prida k Piratum, je nas. Jinak uz vim, co si mam myslet. Ja mam k nemu totiz od pocatku vyhrady a ty se mi prave ted potvrzuji i kdyz o to 20x nestojim. Protoze v mediich se uz vezeme a stacilo tak malo aby si s nama nekdo vytrel prdel. OFFTOPICStacilo abych tady nerval nalesy a varovne vas vsechny neposilal do prdele. Jsem z Prahy tri dny a tohle uz je na me moc. Prijel totiz otec z Prahy, kterej ma rozhodne jiny starosti nez sledovat Piraty a jako prvni vetu prones, "sem slysel ze na Praze 3 vyjednavate s KDU o senatorovi. Kdo vam to poradil, takovou hovadinu?".
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin Broz za příspěvky (celkem 6):
Radek.Simkanic, Jiri.Kaderavek, Robert Adamek, Ivan Sirko, Hynek.Polasek, Petr.Karlik

Radek.Simkanic
Krajské předsednictvo
Profese: Student
Dal poděkování: 1248 poděkování
Dostal poděkování: 452 poděkování

Příspěvek od Radek.Simkanic » 26 čer 2012, 21:47

Jsem pro, aby byl spojen s Piráty, ale nelíbí se mi tam ti zelení ani KDU.
MSK je jako Fénix - při síle a nebo na popel. - Hana Dobrá
„Kráčíme v minulostí, naší budoucností je tvořit přítomnost.“ - Radek Simkanič
„Nikdy se všem nezavděčíš, ale nezavděčit se můžeš všem!“ - Radek Simkanič

Největší nepřítel je iniciativní třídní blbec!

Iveta Meinlschmidtová
Zahraniční odbor
Profese: ekonom
Dal poděkování: 30 poděkování
Dostal poděkování: 30 poděkování

Příspěvek od Iveta Meinlschmidtová » 26 čer 2012, 21:56

Milý Piráti, jak se začnete paktovat jak se Zelenými a nedej BůH!!!! s KDU bude to Váš konec.Musíte vehementně do Senátu?Můj názor....počkat a hlavně se nepaktovat se zkrachovalou stranou, jak chcete být věrohodní?Dostanete nálepku VV a že Vám půjde pouze o koryta, to všechno tu už bylo,voliči jsou na to alergičtí...a už nechci vidět, jak Vás properou média. :roll:
Tito uživatelé poděkovali autorovi Iveta Meinlschmidtová za příspěvky (celkem 2):
Radek.Simkanic, Daniel Hradsky

Robert Adamek
Profese: Obchodní ředitel
Dal poděkování: 935 poděkování
Dostal poděkování: 1593 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Robert Adamek » 26 čer 2012, 22:12

Já z toho mám takový pocit "když to nejde dveřmi, půjde to oknem".
Ať kandiduje za Piráty, v takovém případě kampaň děláme my, zvládneme to levněji?
nicméně "co mi není rovno, po tom je mi..." jen mi to přijde, že stále více klesáme směrem k politice ostatních stran.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Robert Adamek za příspěvky (celkem 5):
Jiri.Kaderavek, Martin Broz, Radek.Simkanic, Ivan Sirko, Jiri.Kaderavek.sen

Ivo.Vasicek
Krajské předsednictvo
Profese: manažer
Dal poděkování: 10520 poděkování
Dostal poděkování: 11096 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivo.Vasicek » 26 čer 2012, 22:15

Martin Broz píše:Nechce se mi tu mavat prohlasenim, ja vam to rikal. Ale bohuzel, je to tak. Pred Michalkem, respektive pred tim co se kolem nej strhne za humbuk, jsem intenzive varoval v RP a proto bych ho nechal dal bez ukecavani z nasi strany, at sam vyhodnoti situaci. Chci aby se sam rozmyslel a kdyz se prida k Piratum, je nas. Jinak uz vim, co si mam myslet. Ja mam k nemu totiz od pocatku vyhrady a ty se mi prave ted potvrzuji i kdyz o to 20x nestojim. Protoze v mediich se uz vezeme a stacilo tak malo aby si s nama nekdo vytrel prdel. OFFTOPICStacilo abych tady nerval nalesy a varovne vas vsechny neposilal do prdele. Jsem z Prahy tri dny a tohle uz je na me moc. Prijel totiz otec z Prahy, kterej ma rozhodne jiny starosti nez sledovat Piraty a jako prvni vetu prones, "sem slysel ze na Praze 3 vyjednavate s KDU o senatorovi. Kdo vam to poradil, takovou hovadinu?".
Možná by bylo dobré připomenout, že se vedlo jednání o Bělohradském což byl koaliční kandidát - tehdy jsme se nevyhranili a kdyby to neodmít, tak by to byl mnohem větší průšvih (recyklované ČSSD).
"Skutečná svoboda slova je právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet"(George Orwell)

Martin Broz
Profese: SMRT MODERACI
Dal poděkování: 1529 poděkování
Dostal poděkování: 5356 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin Broz » 26 čer 2012, 22:18

To je na jinou debatu. Ja sem vedel predem ze odmitne a Ivanovi sem to rikal. To byla tutovka. To ani nemelo smysl hrotit.

Ivan.Bartos
Republikové předsednictvo
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Dal poděkování: 4075 poděkování
Dostal poděkování: 14912 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan.Bartos » 26 čer 2012, 22:22

Kurňa jaké jendání. Já jsem se jednou sešel s Bělohradským a Stropnickým v hospodě jestli by měl eventuéůlní zájem vůbec být senátorem. Veškerá jednání za Piráty probíhají přece zde. To, že to někdo odpalí do médií jako hotovou koalici, je věc jiná. Nikdo z RP nic bez mandátu neudělal, nepodepsal, nedomlouval. Uklidněte se všichni prosím. Přijde mi to jako dosti zbytečná debata.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivan.Bartos za příspěvek:
Ondrej.Profant
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz

Zamčeno

Zpět na „Vnitrostranická diskuse“