Jan Drahý

Moderátoři: KoKS Jihomoravský kraj, PKS Jihomoravský kraj, PMS Brno

Odpovědět
Uživatelský avatar
drahysa
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 8
Registrován: 09 bře 2018, 15:32
Profese: engineering Supervisor
Bydliště: 28. Října 987, Uherské Hradiště
Dal poděkování: 10 poděkování
Dostal poděkování: 10 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Jan Drahý

Příspěvek od drahysa »

Zdravím vespolek všechny Piráty a Pirátky,
rád bych se vám ve zkratce představil.
Jmenuji se Jan Drahý, je mi 33 let.
Pocházím z malé vesničky Svídnice ze samého kraje Železných hor, tj. z Východních Čech.
Po dokončení studia na VUT (FSI - mechanika těles) v roce 2010 jsem zakotvil v Brně nadobro a stal se místní náplavou :-) (ne, nefandím Kometě :-))
V současné době si užívám manželství s mojí báječnou ženou a vychováváme našeho 10 měsíčního synka a také on často vychovává nás.
Pracuji jako produkt designer v jedné nadnárodní společnosti v oblasti automotive zajišťující např. elektrické svazky a elektrické rozvody v automobilech všeobecně.
Koníčky: Rodina, focení, kolo, politické debaty :-)

Pokud bych měl říci, od kdy se mi dostali Piráti do hledáčku, tak bych odhadoval kolem roku 2011-2012. Zaujalo mne rozhodování na základě analýz, rešerší a snaha o širší uchopení řešených problémů. To je způsob práce a uvažování jenž je mi blízký. JE to těší cesta, však v dlouhodobém horizontu dává smysl a dlouhodobost je něco by by mělo být v řízení státu na prvním místě.

Rád bych nabídl znalosti z oblastí, kde mám již nějaké znalost, tj. CE certifikace výrobků (elektrické), recyklace výrobků a leg. nároky na použité materiály (RoHS, REACH,..),zkušenosti z automotive a řízení projektů.
Myslí, že jsme součástí doby v níž zažijeme změnu všeho kolem nás od trhu práce, výroby výrobků a vůbec chápání statků kolem nás (vlastnění vs slušba).

Pokud budete mít jakékoliv otázky, tak je rád zodpovím, pokud budu vědět.

S Petrem S.jsme se předběžně dohodli na messengeru, že bych mezi vás dorazil na schůzi 28.2.
Trochu bojuji s nachlazením, tak snad budu ok :-)
PS: S některými jsem se viděl již na akci úklidu podél Svratky, ale než mě si nejspíš pamatujete moji manželku, která byla v devátém měsíci :-)

Děkuji a budu se těšit mezi fajn lidi, Honza D.
Tito uživatelé poděkovali autorovi drahysa za příspěvky (celkem 4):
Lukas.Hejduk, Antonino.Milicia, Jiri.Ulip, Petr.Springinsfeld
Uživatelský avatar
Antonino.Milicia
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 2456
Registrován: 04 pro 2018, 19:58
Profese: Strategie, projekty, rozvoj
Dal poděkování: 3179 poděkování
Dostal poděkování: 3500 poděkování

Re: Jan Drahý

Příspěvek od Antonino.Milicia »

Ahoj Honzo,
Petr je ten pravý pro poskytování informací, tak se ho drž. :)

Pokud by Tě zajímaly další informace, tak jsem našel toto pěkně zpracované info:
Stepan.Drtina píše: 09 úno 2019, 08:58
Můžeš se rozkoukávat i tu na fóru, ale moc to nepřeháněj. Lepší je tu nezabřednout :)

Držím palce
Antonino (nečlen - RegP)

"Tatínek je pirát, ale ten hodný pirát." (Mikeš, 4yo)

Uživatelský avatar
Lukas.Mamula
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 247
Registrován: 09 dub 2016, 20:10
Profese: programátor, analytik
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 202 poděkování
Dostal poděkování: 329 poděkování

Re: Jan Drahý

Příspěvek od Lukas.Mamula »

Ahoj Jane,

díky za Tvoje představení zde na fóru a zájem o vstup do našich řad. Budeme rádi, když se nám přijdeš představit na některou z brněnských schůzí.

Nejbližší schůze KS Jmk je plánována na 21.3 od 18:00 v sále Břetislava Bakaly více zde: https://ticbrno.cz/pronajmy/sal-b-bakaly-maly-sal. O harmonogramu schůzi tohoto roku budeme případně včas informovat.

Pokud budeš mít čas, rádi Tě uvidíme. :)

Tady viewtopic.php?f=436&t=38227 najdeš odkaz na zásady přijímání nových členů, které platí v našem krajském sdružení. Je dobré se s nimi seznámit, aby Ti bylo jasné, co Tě před přijetím čeká.

No a poslední věc: tady posílám odkazy na stanovy https://wiki.pirati.cz/rules/st a dlouhodobý program https://www.pirati.cz/program/strana.html. Je důležité si je pročíst (u stanov zejména čl. 2) než se nám přijdeš osobně představit na schůzi. :)

Ještě jednou díky a budeme se těšit na setkání!

Za brněnské Piráty,
Lukáš Mamula .
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Mamula za příspěvek:
drahysa
"Nemyslím si, že existuje větší vzrušení než to, které inovátor zažívá, když univtř cítí nějaký výtvor mysli, který povede k úspěchu… Díky těmto emocím muž zapomene na jídlo, spánek, přátele, lásku, všechno" Nikola Tesla

Lukáš Mamula
zastupitel města Brna
Uživatelský avatar
drahysa
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 8
Registrován: 09 bře 2018, 15:32
Profese: engineering Supervisor
Bydliště: 28. Října 987, Uherské Hradiště
Dal poděkování: 10 poděkování
Dostal poděkování: 10 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jan Drahý

Příspěvek od drahysa »

Ahoj Lukáš,
díky za uvítání. Měl jsem to štěstí se zúčastnit chůze 28.2., která byla společnou schůzí pro JmK a MS Brno, kde jsem se krátce představil a pokusil se zodpovědět položené otázky :-). Pokud budeš mít na mě jakékoliv otázky, pokusím se je i zde zodpovědět.
Honza
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Brno“