Představení - s čím můžete pomoci

Pokud straně můžete a chcete nabídnout jakoukoliv pomoc, nestyďte se napsat.

Moderátor: Odbor - personalni

Pravidla fóra
Pokud můžete nabídnout jakoukoliv podporu či pomoc, pište.
Odpovědět
Vojtech.Pikal
Republikové předsednictvo
Profese: poslanec, informatik
Dal poděkování: 30773 poděkování
Dostal poděkování: 23926 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Představení - s čím můžete pomoci

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

@Milos.Zmeskal a @Petr.Lysek , když je tam ten Prostějov.
člen RP, AO, PO, ZO, FT; člen AO OlK, vedoucí MRT Demokracie
místopředseda sněmovny a poslanec za Olomoucký kraj|Profil|fb| Tel: 776635258
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“[1]

ema.krat
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: vedoucí knihkupectví
Dostal poděkování: 1 poděkování

Příspěvek od ema.krat »

Ahoj, mohu pomoci s korekturou, překlady do francouzštiny a tlumočení. Také s jakýmikoliv druhem práce, který nevyžaduje větší odbornost a nezabere x hodin týdně.
Tito uživatelé poděkovali autorovi ema.krat za příspěvek:
Klara.Bidarova

Dalibor.Zahora
Republikový výbor
Profese: zakládající člen
Dal poděkování: 28503 poděkování
Dostal poděkování: 13813 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

ema.krat píše:
10 srp 2020, 00:45
Ahoj, mohu pomoci s korekturou, překlady do francouzštiny a tlumočení. Také s jakýmikoliv druhem práce, který nevyžaduje větší odbornost a nezabere x hodin týdně.
Ahoj,
moc díky za konkrétní nabídku. Dovolím si tě nasměrovat na Zahraniční odbor, kde by tu francouzštinu mohli využít.
Předpokládám, že se ti ozvou @Klara.Kocmanova nebo @David.Wagner. ;)
Případně jim napiš na maily klara.kocmanova@pirati.cz david.wagner@pirati.cz
RV za Úsk (hostování Sčk), zakládající člen, více na profilu wiki.pirati.cz, aktuální texty najdete na Deník Referendum, více jsem na twitteru @daliborzz než na FB fb.com/dlbrz t. 773 993 465

dhajduk
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: student
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 3 poděkování

Příspěvek od dhajduk »

Zdravím,

v současné době dokončuji magisterské studium Mezinárodních vztahů v Anglii (University of Durham). Jelikož už jsem ale konečně na delší dobu zpátky v Praze, chtěl bych v rámci možností přiložit ruku k dílu.

Z jazyků ovládám SVK, EN, DE C1-C2, z prozatimních pracovních zkušeností mám vztah ke copywritingu, menším překladům, jednoduššímu desktop publishingu, a HTML/CSS, i když o ty asi bude nouze nejmenší.
Vzděláním jsem dále schopen podnikat menší či větší rešerše nebo analýzy nebo prezentovat jejich výstupy, kvalitativní i kvantitativní. Ačkoliv je mou specializací Evropská unie a region Evropy obecně, orientuju se i v mezinárodních organizacích obecně, politické psychologii, politické filosofii, veřejné diplomacii a strategických narrativech.
Dále twitter fiend, tradiční i moderní gastronomie, non-fiction literatura všeho druhu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi dhajduk za příspěvky (celkem 3):
Antonino, Vojtech.Pikal, Mikulas.Peksa

Antonino
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Profese: manažer & lektor
Dal poděkování: 1652 poděkování
Dostal poděkování: 1927 poděkování

Příspěvek od Antonino »

dhajduk píše:
28 zář 2020, 20:08
Zdravím,

v současné době dokončuji magisterské studium Mezinárodních vztahů v Anglii (University of Durham). Jelikož už jsem ale konečně na delší dobu zpátky v Praze, chtěl bych v rámci možností přiložit ruku k dílu.

Z jazyků ovládám SVK, EN, DE C1-C2, z prozatimních pracovních zkušeností mám vztah ke copywritingu, menším překladům, jednoduššímu desktop publishingu, a HTML/CSS, i když o ty asi bude nouze nejmenší.
Vzděláním jsem dále schopen podnikat menší či větší rešerše nebo analýzy nebo prezentovat jejich výstupy, kvalitativní i kvantitativní. Ačkoliv je mou specializací Evropská unie a region Evropy obecně, orientuju se i v mezinárodních organizacích obecně, politické psychologii, politické filosofii, veřejné diplomacii a strategických narrativech.
Dále twitter fiend, tradiční i moderní gastronomie, non-fiction literatura všeho druhu.
@David.Wagner @Mikulas.Peksa ?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Antonino za příspěvky (celkem 2):
David.Wagner, Mikulas.Peksa
Antonino Milicia "Když se dva perou, Babiš se směje"

David.Wagner
Vedoucí zahraničního odboru
Profese: vykonavatel vůle
Dal poděkování: 537 poděkování
Dostal poděkování: 4007 poděkování

Příspěvek od David.Wagner »

dhajduk píše:
Zdravím,

Ahoj!

pokud bys měl zájem o dobrovolnickou práci v zahraničním odboru, máme teď hned několik projektů do kterých se lze zapojit. Ozvi se mi případně na david.wagner@pirati.cz a vše probereme:)
Tito uživatelé poděkovali autorovi David.Wagner za příspěvky (celkem 2):
Vojtech.Pikal, Antonino

Mikulas.Peksa
Poslanec Evropského parlamentu
Profese: europoslanec, ajťák, fyzik
Dal poděkování: 7265 poděkování
Dostal poděkování: 10167 poděkování

Příspěvek od Mikulas.Peksa »

dhajduk píše:
Zdravím,

Ahoj,

pokud bys měl zájem o zapojení do eurposlaneckého konzlutačního týmu, tady najdeš link https://mattermost.european-pirateparty ... z97zqowzqa

@Antonino děkuji za upozornění, tohle vlákno moc často nečtu, takže bych si nevšiml.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mikulas.Peksa za příspěvek:
Antonino
Mám blog, jsem na Facebooku, Twitteru, Instagramu a Mastodonu.

Chcete se zapojit do evropské politiky? Náš konzultační tým na Mattermostu evropských Pirátů najdete zde!

Matous.Adamu
Člen KS Středočeský kraj
Profese: Operátor ServiceDesk
Dal poděkování: 17 poděkování
Dostal poděkování: 15 poděkování

Příspěvek od Matous.Adamu »

No je tu tak sporadicky živo, ale po velice zajímavých úvodních příspěvcích Mikulas.Ferjencik a Ivan.Bartos nemohu než se také představit.
Jsem ochoten pomoci s IT (kde co ve WIN nastavit, jak zapojit HW, apod., spíše vyšší uživatelská schopnost a podpora). Vlastním drona DJI MAVIC AIR (Snížek v Mladé Boleslavi: https://mrak.pirati.cz/f/810217 ). Ochotný při pomoci v kampani, i při jiných (i bláznivých) akcích. Vždy se dá domluvit na skoro čemkoliv ;).

Pokud to ale jde, nahlašovat dopředu, prosím.
Matouš Adamů
:?: :!: :arrow: :idea:

Dalibor.Zahora
Republikový výbor
Profese: zakládající člen
Dal poděkování: 28503 poděkování
Dostal poděkování: 13813 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Čus,
@Klara.Kocmanova o tobě přepodkládám ví, ale jinak ti ještě doporučím přihlásit se na https://zulip.pirati.cz/, tam je to daleko operativnější se domlouvat na konkrétních věcech.
Když si zvládl redmine, zvládneš i zulip! :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dalibor.Zahora za příspěvek:
Matous.Adamu
RV za Úsk (hostování Sčk), zakládající člen, více na profilu wiki.pirati.cz, aktuální texty najdete na Deník Referendum, více jsem na twitteru @daliborzz než na FB fb.com/dlbrz t. 773 993 465

Klara.Kocmanova
Předseda místního sdružení
Profese: koordinátorka pro Středočeský kraj
Dal poděkování: 584 poděkování
Dostal poděkování: 1026 poděkování

Příspěvek od Klara.Kocmanova »

Dalibor.Zahora píše:
01 říj 2020, 16:23
Čus,
@Klara.Kocmanova o tobě přepodkládám ví, ale jinak ti ještě doporučím přihlásit se na https://zulip.pirati.cz/, tam je to daleko operativnější se domlouvat na konkrétních věcech.
Když si zvládl redmine, zvládneš i zulip! :)
Jasně, Matouš byl nedávno přijat za člena v MS Mladá Boleslav :) Na Zulipu už je, ale oravda, že jsem ho zvala jen do KS Středočeský kraj. Vláken je tam mnohem víc a jsou otevřená, můžeš to tam Matouši prošmejdit :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Klara.Kocmanova za příspěvky (celkem 3):
Matous.Adamu, Dalibor.Zahora, petr.vilimek
"Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován."
- Terry Pratchett

Klára Kocmanová
koordinátorka pro Středočeský kraj
klara.kocmanova@pirati.cz https://www.facebook.com/klara.kocmanova.75
778 111 488

Odpovědět

Zpět na „Chci pomoci s...“