Nedůležité - Hra Kerbal Space Program

Moderátoři: Predsedajici, PKS Liberecky kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.
Jan.Kohler
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: OSVČ
Dal poděkování: 697 poděkování
Dostal poděkování: 521 poděkování

Nedůležité - Hra Kerbal Space Program

Příspěvek od Jan.Kohler »

Musím se podělit s tím, na co jsem včera koukal několik hodin:

Jedná se o hru Kerbal Space Program: http://store.steampowered.com/app/220200/?l=czech
youtube: https://www.youtube.com/watch?v=WINRxz0PH7s

Ve zkratce, máte planetu, malí tvorečky a začínáte budovat vlastní vesmírný program, vyvíjet technologie, zkoumat od vlastní orbity planety až po vzdálené mise do vesmíru.

Navíc, ten autor toho vide výše, mne velice bavil, i když se mu většina misí nepodařila :D

Snad mne to přejde, ale mám nutkání si to koupit, minimálně si vyzkouším DEMO.
| Jan Köhler | E-mail: jan.kohler@pirati.cz | +420 775 579 686 | Jablonec nan Nisou |
| 3D tiskárna | Řezací ploter na reklamy, samolepky, šablony a nažehlovačky | DTP/grafika |
| Lepená reklama na padákové kluzáky |
Michal.Ketner
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Profese: Panda všeho druhu
Dal poděkování: 1841 poděkování
Dostal poděkování: 3083 poděkování

Re: Nedůležité - Hra Kerbal Space Program

Příspěvek od Michal.Ketner »

https://www.eveonline.com/ tak se koukni na tohle :D

Sebeonanující popisky jaký mám funkce a jak jsem důležitej. :fet:

-----BEGIN GEEK CODE BLOCK-----
Version: 3.1
GM/IT/MU/S/CS/P/SS d--- s+:+ a? C++++ U++ P+ L++ E--- W++ N* o-- w--- K+++++ O- M-- V- PS+++ PE-- Y ++ PGP+ t+ 5+ X+ R+++ !tv b+++ DI- D+++ G++++ e h+ r-- z*
------END GEEK CODE BLOCK------

Ondrej_Marek
Profese: IT administrátor/tiskař
Dal poděkování: 1020 poděkování
Dostal poděkování: 1454 poděkování

Příspěvek od Ondrej_Marek »

to jsou uplne jine druhy her.. jedno je MMO (Eve) ktere se klidne muze stat pracovnim uvazkem jak je to komplexni hlavne pokud se tomu zacnes venovat poradne,
to druhy je zabavnou formou udelana simulace vesmirnyho programu.. jak se dostat na obeznou drahu a zpet, cestovani mezi planetama a tak
SMRT GENERALIZACI, SMRT INFORMAČNÍMU ŠUMU
Jan.Kohler
Profese: OSVČ
Dal poděkování: 697 poděkování
Dostal poděkování: 521 poděkování

Příspěvek od Jan.Kohler »

Díky za TIP, myslel jsem, že jsem reagoval. Teď mám strach, že jsem odpovídal, někde, kde to bude totálně OT :D

No ale jinak jsem odpovídal podobným stylem jako Ondřej Marek, EVEONLINE není můj formát, i s časem, který je tomu nutné věnovat je asi rozdíl.
| Jan Köhler | E-mail: jan.kohler@pirati.cz | +420 775 579 686 | Jablonec nan Nisou |
| 3D tiskárna | Řezací ploter na reklamy, samolepky, šablony a nažehlovačky | DTP/grafika |
| Lepená reklama na padákové kluzáky |
Odpovědět

Zpět na „Liberecký kraj“