Název koalice

Moderátor: PKS Jihomoravsky kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.
Anonym102
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 133
Registrován: 11 lis 2014, 11:59
Profese: anonym
Dal poděkování: 5 poděkování
Dostal poděkování: 26 poděkování

Re: Název koalice

Příspěvek od Anonym102 » 14 led 2016, 16:36

Oznámení moderátora:
3x stejný post, pokaždé do vlákna, ve kterém je to Off Topic. Lubomírovi udělen záznam do profilu.
Ondřej Kotas
OFFTOPICVážené kolegyně a kolegové Piráti.
Vrcholným tématem letošních voleb budou "UPRCHLÍCI". To momentálně zajímá národ nejvíce i když by se měli bát jiných věcí jako je nezaměstnanost, zdražování, nedostatek pitné vody a dalších životně důležitých věcí.
Přidávat se k Zeleným pokládám za politickou sebevraždu Jihomoravských Pirátů. Pan Matěj Stropnický hodlá letos kandidovat na post předsedy Zelených. Kdo ho slyšel mluvit na YOUTUBE, tak by došel k závěru, že u tohoto pána jde o mletí prázdné slámy a o říkání nepravd a blbostí.
Mimo jiné jde do voleb s tím, že Praha je schopna přijmout 12.000 uprchlíků. Viz. dole. A tedy se ptám. Kolik uprchlíků jsou schopni Zelení přijmout tady v Brně? Když to nějak rozumně podělím, tak mě to vychází kolem 2.500 uprchlíků. To se fakt chceme stát nevolitelnými spolu se Zelenými? Zajímají mě Vaše názory. Luboš Kropáček, Blansko

http://prehravac.rozhlas.cz/audio/3547423
Rozhovor s Matějem Stropnickým ze Strany zelených o situaci na pražském magistrátu, o tom, zda by Praha měla přijmout až 12 tisíc uprchlíků a také o volebním sjezdu Strany zelených.
11.1.2016 ČRo Radiožurnál Rozhovor zde
Dvacet minut Radiožurnálu
Moderuje Karolína Koubová.

Vážení, doporučuji si to poslechnout. Budete vědět, co bude strana zelených doporučovat a prosazovat v souvislosti s přijímáním uprchlíků na naše území. Je dobré vědět, kdo je kdo...... 0:0 - 6:41
Události v Německu o Silvestrovské noci

Odpovědět

Zpět na „Jihomoravský kraj“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host