Offline promítání.

Moderátor: PKS Jihomoravsky kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.
Zdenek.Frolec
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Profese: IT technik pro MU Kyjov.
Dal poděkování: 158 poděkování
Dostal poděkování: 199 poděkování

Offline promítání.

Příspěvek od Zdenek.Frolec » 15 kvě 2015, 13:43

Možná to tu už bylo, ale rači se zeptám :D. Kupuji si teď na vyzkoušení mini LED projector. Napadlo mě co tak jít např na http://www.najfilmy.sk do offline mode v prohlížeči si nechat načíst film a pak ho na kopečku ve městě promítat. Může mi něco OSA udělat? Když v notesu nebude žádný film a v momentě vypnutí notesu se z cache vymaže celý film?
Zakládající a první Předseda MS SLovácka.
Měl jsem snahu změnit politiku, bohužel lidi v ní mě zlomili.
Bacha na IVO Vašíčka. Slíbil u sebe doma, že odejde ze strany jakmile se to stane politikaření. Že to dělá JEN pro radost. A když sám přiznal že už je to politikaření, tak si naráz nevzpomíná, že něco takového vůbec říkal. A to i přes svědky Petra, Ríši, Karla, Toma a jeho Ženy. (Byl to ten den kdy jsme plánovali rozlohu oblasti MS Slovácko.)
Že jsem měl štěstí poznám, až potkám smůlu. - Já :D

Pavel.Moravec
Člen KS Jihomoravský kraj
Profese: IT
Dal poděkování: 9537 poděkování
Dostal poděkování: 4637 poděkování

Re: Offline promítání.

Příspěvek od Pavel.Moravec » 15 kvě 2015, 14:19

IMHO půjde o těžce prokazatelné porušení kopírovacího monopolu. Stáhnout můžeš, sdílet nesmíš :| . Z tohoto pohledu je imho jedno jestli ti film na notebooku zůstane nebo ne - stáhnout si jej přece můžeš, ne?

Spíš je problém ta veřejná produkce audiovizálního díla, ke kterému nemáš copyright práva. Jako kdybys začal zpívat písničky od Lucie, Kabátů apod. Dokud to zpíváš mezi pár lidmi, je to ok, pokud už je to veřejná produkce, máš problém. A zavření pusy zde hraje podobnou roli jako zavření notebooku s filmem v cachi.

Osobně jsem pro skoro jakoukoliv formu trollení OSA, ale bacha aby to ještě bylo zákonné.

OFFTOPICBtw. když budu třeba zpívat ony Kabáty deseti známým na veřejnosti, už to bude veř.produkce a uslyší to produč z OSA, jaká je šance že může u soudu dokázat že jsem zpíval něco co jsem neměl? Jeho tvrzení proti tvrzení 10 kamarádů že jsem zpíval lidovky? Nevím..
Bývalý správce @PiratiJMK i @PiratePartyCZ, bývalý člen KK.

Zdenek.Frolec
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Profese: IT technik pro MU Kyjov.
Dal poděkování: 158 poděkování
Dostal poděkování: 199 poděkování

Re: Offline promítání.

Příspěvek od Zdenek.Frolec » 15 kvě 2015, 15:24

A pokud to budu veřejně promítat na svém pozemku ale nazvu to prostě moje párty. Tak jsem na vlastním pozemku a oni nemají právo mi tam co diktovat ne ?

EDIT: Příklad byl jsem na táboře. Tam nám promítali stahnuté filmy. Když nás tam bylo 50 dětí tak to už je porušení ne? Ale bylo to na soukromém pozemku. Čili dělali proti zákoně nebo ne ? :D Je si ne tak to pak mohu taky aplikovat ne ?
Zakládající a první Předseda MS SLovácka.
Měl jsem snahu změnit politiku, bohužel lidi v ní mě zlomili.
Bacha na IVO Vašíčka. Slíbil u sebe doma, že odejde ze strany jakmile se to stane politikaření. Že to dělá JEN pro radost. A když sám přiznal že už je to politikaření, tak si naráz nevzpomíná, že něco takového vůbec říkal. A to i přes svědky Petra, Ríši, Karla, Toma a jeho Ženy. (Byl to ten den kdy jsme plánovali rozlohu oblasti MS Slovácko.)
Že jsem měl štěstí poznám, až potkám smůlu. - Já :D

Odpovědět

Zpět na „Jihomoravský kraj“