Volby republikových garantů programových bodů

Moderátoři: KoKS Karlovarský kraj, PKS Karlovarský kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.

  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.

  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.

  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Kdokoliv do něj může psát nebo hlasovat v anketách.

  • Registrovaní uživatelé (včetně členů a RegP) si mohou fórum zneviditelnit, viz návod.

Uživatelský avatar
Josef.Janu
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 383
Registrován: 04 lis 2014, 15:49
Profese: stavař projektant
Bydliště: Karlovy Vary - Tuhnice
Dal poděkování: 206 poděkování
Dostal poděkování: 528 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Volby republikových garantů programových bodů

Příspěvek od Josef.Janu »

Pomyslné vstupní razítko na mém pirátském indexu, ještě nestačilo ani oschnout a jsem tady s dotazem na krajské pirátstvo ... v těchto dnech byly na fóru vyhlášeny výzvy k výběru garantů programových bodů. Mne osobně velmi oslovil bod "Volnočasové aktivity".
V roce 2006 k zájmu o "komunální politiku" jsem byl nakopnut právě tímto tématem a jeho překrucovaný význam (asi nejznámější kauza Karlovarská losovačka a podpora extraligového sportu schovaná za péčí o mládež). Celé téma volnočasových aktivit mne neuvěřitelně láká (kultura, sport, zájmové spolky, komunity apod. = občanská společnost versus plíživý individualismus a do toho ještě příliv nekontrolovatelně používaných peněz z veřejných zdrojů) a když jsem výzvu uviděl, tak se mi zdálo, že jsme se krásně potkali na správném místě a ve správný čas :)
Samozřejmě, kdybych viděl, že téma je administrováno alespoň průměrně, tak bych si nedovolil ani pípnout, ale ten pocit není, jak získat.
Takže dotaz: našel bych v kraji podporu pro kandidaturu na garanta tohoto bodu?
V nejbližších dnech dám dohromady požadované informace a snad srozumitelně a ve zkratce formuluji své postoje a zveřejním je na stránkách ... děkuji za reakce :)
Odpovědět

Zpět na „Karlovarský kraj“