eIDAS a novinky E-governmentu

Moderátoři: Rada resortních týmů - členové, Resortni tym Informatika

Pravidla fóra
Vítejte ve fóru resortního týmu Informatika. Kalendář akcí a další informace najdete na internetové stránce týmu.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Pavlina.Polaskova
Místní předsednictvo
Příspěvky: 623
Registrován: 20 kvě 2016, 12:41
Profese: úředník
Bydliště: Ostrava-Hrabůvka
Dal poděkování: 291 poděkování
Dostal poděkování: 404 poděkování
Kontaktovat uživatele:

eIDAS a novinky E-governmentu

Příspěvek od Pavlina.Polaskova »

Zdravím kolegy,

opřipomínkovala jsem Organizační řád.
V návaznosti na náplň činnosti pracovních skupin by mne zajímalo - jako relativně nového uživatele fóra - co se aktuálně řeší v této skupině. Zatím nevidím žádnou zmínku o eIDAS a elektronické podpisy, ani reakci na poskytnutí dotací krajům na rozvoj e-governmentu.
Jaké jsou konkrétní úlohy? ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Pavlina.Polaskova za příspěvky (celkem 5):
Jakub.Michalek, Dalibor.Zahora, Robert.Magni, Alexandr.Mansurov, Ondrej.Profant
,,Když člověk dojde na konec života, měl by si při ohlédnutí říct víc než jen -Byl jsem tady-"
Uživatelský avatar
Jakub.Michalek
Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
Příspěvky: 12339
Registrován: 22 čer 2009, 14:54
Profese: poslanec
Bydliště: Žižkov - Praha 3
Dal poděkování: 5384 poděkování
Dostal poděkování: 20694 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: eIDAS a novinky E-governmentu

Příspěvek od Jakub.Michalek »

Ahoj, eidas řešil trochu Ondra Profant vnitrostranicka-diskuse-f75/evropska-sm ... as#p456467
bohužel skupina jako celek moc nefunguje, takže budeme rádi, když se chopíš iniciativy. Téma e-governmentu bych rád vyzdvihl ve volebním programu pro příští sněmovní volby, kdyby ses na to chtěla kouknout/zapojit, napiš mi zprávu. Připravit volební program, zejména v oblasti ekonomiky (do které spadá i e-government) je teď hlavní úloha :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Michalek za příspěvek:
Robert.Magni

Jakub Michálek, předseda poslaneckého klubu Pirátů a vedoucí resortního týmu Spravedlnost
Nenič mě, sloužím všem. :)

Uživatelský avatar
Pavlina.Polaskova
Místní předsednictvo
Příspěvky: 623
Registrován: 20 kvě 2016, 12:41
Profese: úředník
Bydliště: Ostrava-Hrabůvka
Dal poděkování: 291 poděkování
Dostal poděkování: 404 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: eIDAS a novinky E-governmentu

Příspěvek od Pavlina.Polaskova »

Jakub.Michalek píše:Ahoj, eidas řešil trochu Ondra Profant vnitrostranicka-diskuse-f75/evropska-sm ... as#p456467
bohužel skupina jako celek moc nefunguje, takže budeme rádi, když se chopíš iniciativy. Téma e-governmentu bych rád vyzdvihl ve volebním programu pro příští sněmovní volby, kdyby ses na to chtěla kouknout/zapojit, napiš mi zprávu. Připravit volební program, zejména v oblasti ekonomiky (do které spadá i e-government) je teď hlavní úloha :)
Jo, v pohodě, my to v práci totiž řešíme, takže klidně.. Nějak to ale musím promyslet, jak skupinu strukturovat. Je pravdou, že do krajských voleb to cenu nemá řešit, to všechny ouřady budou aplikovat za pochodu a navíc už Piráti v MSK mají program téměř uzavřen, konečně..
,,Když člověk dojde na konec života, měl by si při ohlédnutí říct víc než jen -Byl jsem tady-"
Odpovědět

Zpět na „Informatika“