CF 7/2012 Volba předsednictva

Celostátní fórum tvoří všichni členové a je nejvyšším orgánem Pirátské strany.


Moderátor: Předsedající

Pravidla fóra

Na celostátním fóru se vyjadřujte slušně a k věci. Nepřístojnosti budou vykázány do samostatného vlákna.
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.

Zamčeno
Uživatelský avatar
Vitezslav.Praks
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 716
Registrován: 26 led 2011, 13:28
Profese: IT analytik
Bydliště: Na Sídlišti III/412, Průhonice 252 43
Dal poděkování: 1356 poděkování
Dostal poděkování: 1918 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CF 7/2012 Volba předsednictva

Příspěvek od Vitezslav.Praks »

Ven: Aktivovat lidi k nějaké akci, projektu nebo práci.
Dovnitř: Starat se o věci, přijmout problém za svůj.

OFFTOPICV obou případech se nejedná o nějaké výjimečné vlastnosti a nemyslím, že jsem jediným nositelem těchto vlastností. I znám mezi Piráty lidi, u nichž jsou tyto vlastnosti zastoupeny koncentrovaněji. Na druhou stranu, když použiji metaforu z dopravního podniku: místopředseda dopravního podniku nemusí být nejlepší řidič autobusu. :-)
Z mého pohledu je pro místopředsedu důležité toto: Místopředseda má být jednou z tváří strany. Ty tváře by neměly být stejné. Musí to být tvář, která si získává pozornost, inspiruje lidi a současně realizuje nějakou vizi.
Vítězslav Praks
Zastupitel v obci Průhonice (Středočeský kraj)
Mobile: 00420606577286
Land Line: 00420311234526
Id datové schránky: 9t5ftud
Skype: XVITAP
http://www.knihovnapruhonice.cz/
ACTA, CETA, Data Retention, INDECT. Neustále přituhuje. Reálně nám hrozí nastolení kyberfašismu.
Ivan.Bartos
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 10309
Registrován: 11 čer 2009, 09:44
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
Dal poděkování: 4200 poděkování
Dostal poděkování: 18246 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CF 7/2012 Volba předsednictva

Příspěvek od Ivan.Bartos »

Tomáš: Mám drive a někdy se mi tím podaří infikovat i ostatní.
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
Uživatelský avatar
Ivo.Vasicek
Místní předsednictvo
Příspěvky: 7013
Registrován: 02 úno 2010, 22:50
Profese: manažer
Bydliště: 69615 Čejkovice, Bílovická
Dal poděkování: 10900 poděkování
Dostal poděkování: 11475 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CF 7/2012 Volba předsednictva

Příspěvek od Ivo.Vasicek »

Mám rád lidi.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivo.Vasicek za příspěvky (celkem 8):
Ivo.Vlasaty, Tomas.Vymazal, Ivan.Sirko, Robert.Adamek, Vitezslav.Praks, Filip.Krska, trinitrofenol, Michaela.Vodova
"Skutečná svoboda slova je právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet"(George Orwell)
Uživatelský avatar
Lenka.Wagnerova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2452
Registrován: 09 pro 2011, 15:12
Profese: ucitelka,psycholozka
Bydliště: Praha - Vinoř
Dal poděkování: 4813 poděkování
Dostal poděkování: 4291 poděkování

Re: CF 7/2012 Volba předsednictva

Příspěvek od Lenka.Wagnerova »

Jsem ženská :-)
Bohdan Svornik
Návštěvník – nepatří k Pirátům

Re: CF 7/2012 Volba předsednictva

Příspěvek od Bohdan Svornik »

Zdravím,dotaz na Roberta Adámka : přijde ti morálně rovné kandidovat do předsednictva po tom marasmu co tvoříš ve svém kraji?
Nebo vyhlašování válek,snižování práce kraje či práce nepirátů s nimiž spolupracujeme je normální? A to jen proto , že jsi neuspěl při volbě do předsednictva kraje a v primárkách na kandidátku či že tvé bláboly do programu byly vždy přehlasovány?
A co nabádání lidí ať nevolí piráty , neb jedině s tebou jsou to ti praví piráti , bez tebe jsme jen banda zelených aktivistů.
A co špinavé politikaření v tvém podání, jež se několikrát řešilo na schůzích MSK , kdy jsi z pozice místopředsedy kupčil se svým hlasem pro podpoření vzniku MS Petřkovice výměnou za podpoření ve volbách na předsedu kraje a následně to jako lídr VV omlouval množstvím alkoholu v krvi?
A co tak to , že jsi v trucu a marnosti odstřihl naše weby MSK i s weby Nového Jičína a Havířova
Otázek dosti , můžeš vysvětlovat do alelůjá,pak přidám další:).
Robert.Adamek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 4035
Registrován: 22 čer 2009, 21:06
Profese: Obchodní ředitel
Bydliště: Výstavní 2475/6, Ostrava-Mariánské Hory
Dal poděkování: 935 poděkování
Dostal poděkování: 1613 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CF 7/2012 Volba předsednictva

Příspěvek od Robert.Adamek »

Každá z těch věcí je pouze nepodložená spekulace a opětovná snaha ze strany Bohdana Svorníka, bývalého člena Věcí Veřejných, a člověka, který lže a manipuluje lidmi, o mou diskreditaci. Podklady, které to dokazují, dodám kontrolní komisi již velice brzy. Popírám veškerá obvinění, která zde pan Svorník přednesl.

1) Nikoho jsem nenabádal, aby nevolili Piráty, Piráty totiž považuji za jedinou volitelnou stranu, bohužel ne v Moravskoslezském kraji, kde se díky manipulacím pana Svorníka stali z Pirátů ekologičtí aktivisté, kteří potlačili primární programové body na okraj pozornosti a místo řešení příčin problémů se zaměřili na důsledky a primárně na řešení těžby pod Karvinou. Naopak, pan Svorník svými rasistyckými výroky odehnal naši primární skupinu voličů a náswledně svým snižováním významu boje proti ACTA odehnal i skupinu tuto.

2) Ve volbách do předsednictva kraje jsem uspěl, jsem 3. místopředseda i přesto, že pan Svorník kydal špínu kde mohl.

3) Kupčení s hlasy je opět sprostá lež podobná pouze panu Svorníkovi, který se nikdy netajil tím, že Piráty využívá pouze k dosažení svých cílů.

4) Nikdy jsem nebyl lídr VV, byl jsem pouze členem ODS a to neaktivním, žádné funkce, kandidatury, nic, prostě do počtu a to není žádným tajemstvím.

5) Weby byly odstaveny z důvodu přesunu hostingu na neplacený, což bylo oznámeno v tomto vlákně viewtopic.php?f=339&t=12568 zatím se nikdo nevyjádřil, které weby mám nahodit, tedy jsou užívané. Ovšem panatuji situaci, kdy pan Svortník zrušil skupinu, kterou jsme měli na FB proto, že řekl, že na to kašle a že to s piráty nemá smysl.


Prosím nevěnujte pozornost tomuto člověku, podávám na něj ke Kontrolní komisi návrh na vyloučení na základě několikanásobného opakovaného porušování stanov v několika bodech. Je pochopitelné, že bude hledat způsoby, jak mě zdiskreditovat.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Robert.Adamek za příspěvky (celkem 4):
rvh, Michaela.Vodova, Zdenek.Stepanek, Petr.Zidek
Bohdan Svornik
Návštěvník – nepatří k Pirátům

Re: CF 7/2012 Volba předsednictva

Příspěvek od Bohdan Svornik »

No Roberte,hezky píšeš.) , už se těším,jak budeš ty lži co jsi tady naplival zdůvodňovat KK :). Minochodem níže část komunikace kterou mi dnes zaslal udivený Ostravák jenž jen chtěl po Robertovi umístit do vol. komise,místo toho je nabádán aby si cokoli s piráty rozmyslel. :(.Mimo to , doporučuji lidem jenž tohoto pána měli v úmyslu volit , kouknout se na jeho příspěvky za posledních pár týdnů,kde haní předsednictvo MSK a v primárkách regulérně zvolené kandidáty.Mimochodem,je velmi smutné,že takto činí až po tom,co neprošel na kandidátku do kraje.Možná taky proto,že veřejně prohlašoval,že ho práce již vykonává nebaví a chtěl by teplý "šolich" na kraji. Jinak všechny mé tvrzení mohu jednoduše doložit a sice tak , že nejsem jediný kdo o těchto prasárnách ví.

úryvek z mailu,jenž mi dnes přišel :

Opravdu doporučuji přečíst program, než za Piráty v kraji někde
zasednete abyste pak nebyli zklamáni.

Situaci se nám možná ještě podaří zvrátit, ale taková je demokracie,
pokud neexistují dostatečné ochranné mechanismy, lze poměrně jednoduše
Piráty ovládnout, zvláště při současném počtu lidí. Bohužel do stran
vstupují nejčastěji aktivisté a prospěcháři bez zábran s omezenou
inteligencí a chápáním souvislostí. Demokracie však váhu hlasu nerozlišuje.

Víc než komise by nám teď pomohlo rozšíření členské základy o
inteligentní lidi, kteří dokáží pochopit, že se nelze omezovat na řešení
důsledků při ignoraci příčin. Na druhou stranu, z práce v komisi jsou
nějaké ty penízky, příjemná brigádička, takže proč ne. Jen doufám, že se
"naši" zástupci do zastupitelstva kraje nedostanou, jinak se staneme v
budoucnu nevolitelnými.

přeji hodně štěstí

Robert Adámek
místopředseda KS MSK
Robert.Adamek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 4035
Registrován: 22 čer 2009, 21:06
Profese: Obchodní ředitel
Bydliště: Výstavní 2475/6, Ostrava-Mariánské Hory
Dal poděkování: 935 poděkování
Dostal poděkování: 1613 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CF 7/2012 Volba předsednictva

Příspěvek od Robert.Adamek »

Ano, toto je můj e-mail.

Nikde z něj však nevyplývá, že by neměl dotyčný volit Pirátskou stranu, nabádá k ostražitosti a vyzývá ke vstupu do strany, kromě toho pouze říká "nevolte Piráty v msk" a za tímto si plně stojím. Protože msk má s Piráty pramálo společného.
Nicméně toto jasně dokazuje, jaké intriky se v MSK dějí, zveřejňuje se soukromá e-mailová komunikace, vymýšlejí se fiktivní maily, vše pouze proto, abychom přes mrtvoly prosazovali zájmy lidí, jako pan Svorník.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Robert.Adamek za příspěvky (celkem 3):
rvh, Tomas.Vymazal, Petr.Zidek
Simona.Skorepova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1731
Registrován: 18 bře 2012, 14:16
Profese: maminka
Dal poděkování: 995 poděkování
Dostal poděkování: 1433 poděkování

Re: CF 7/2012 Volba předsednictva

Příspěvek od Simona.Skorepova »

Kluci, nechci vám do toho kecat, ale nechcete si na vaši diskuzi založit vlastní vlákno?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Simona.Skorepova za příspěvky (celkem 4):
Robert.Adamek, Filip.Krska, Jaroslav.Nemec, Michaela.Vodova
Uživatelský avatar
Adam.Soukal
Příznivec Pirátů – Plzeňský kraj
Příspěvky: 4059
Registrován: 05 črc 2009, 12:49
Profese: právník
Dal poděkování: 1940 poděkování
Dostal poděkování: 2699 poděkování

Re: CF 7/2012 Volba předsednictva

Příspěvek od Adam.Soukal »

Prosím předsedajícího o oddělení tohoto tématu z jednání CF.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Adam.Soukal za příspěvky (celkem 4):
Robert.Adamek, Filip.Krska, Ondrej.Kallasch, Marcel.Kolaja
Zamčeno

Zpět na „Celostátní fórum“