Mediální školení - lídři kandidátek + čelo + "senátoři"

Personální odbor má na starosti zapojování dobrovolníků do činností strany, zejména práci s nováčky a dobrovolníky a koordinaci úkolů.

Moderátor: Odbor - personalni

Pravidla fóra
  • Sem vkládejte připomínky k činnosti personálního odboru. Ke každému podnětu založte nové téma.
  • Na dotazy a podněty odpovídají dobrovolníci, buďte prosím ohleduplní. Svá podání pište slušně a požadavky formulujte dostatečně určitě.
  • Místo odkazů do jiných fór citujte celé texty, protože lidé mají zobrazování některých fór vypnuté.
  • V podatelně se nediskutuje a jakmile bylo podání vyřešeno, téma se zamyká.
Další informace můžete nalézt na následujících místech:
Jakub.Nepejchal
Místní předsednictvo
Profese: Vedoucí sociální služby
Dal poděkování: 1433 poděkování
Dostal poděkování: 1216 poděkování

Re: Mediální školení - lídři kandidátek + čelo + "senátoři"

Příspěvek od Jakub.Nepejchal » 08 čer 2016, 07:43

Frantisek.Kopriva píše:Mě napadlo následující: v následujících dvou týdnech budu pravděpodobně vystupovat minimálně na jedné velké demonstraci (formát mluvení na pódiu k rozvášněnému davu) a z publika v jedné debatě (formát "Piráti setřeli politické dinosaury"). Hrozně rád bych, kdyby mě u toho někdo natočil, což nebude ani tak problém, mobil má každý.

Ale hlavně bych to pak rád rozebral s někým zkušenějším, abychom probrali nedostatky a přednosti (prostě něco jako video trenér u hokejistů :D ). Pokud by bylo možné takovýto rozbor zařadit na program školení, bylo by to super, protože by se rozebírala "ostrá akce", nikoliv simulovaný rozhovor. Tím nechci znevažovat trénink metodou simulovaného rozhovoru, určitě bych si rád zkusil na kameru formát debaty u Moravce.
Františku, super podnět.Seženeš si kameramana sám nebo s tím chceš pomoci? Na rozbor určitě někoho seženeme. Ideálně bych si to představoval tak, že by se video použilo jako podklad pro školení, aby se na tobě mohli učit i ostatní.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Nepejchal za příspěvky (celkem 2):
Frantisek.Kopriva, Lenka.Kozlova
...Karotka. „Jsem dobrovolník!” „A do prdele...” prohlásil strážný. (Stráže, stráže!, Terry Pratchett)
1. místopředseda MS Olomouc, člen Sociální komise RMO, člen KMČ Nová Ulice
=== Kontakt: ===OFFTOPIC* E-mail: jakub.nepejchal@pirati.cz
* Telefon: 6O8428O8O

Frantisek.Kopriva
Poslanec Parlamentu ČR
Profese: poslanec
Dal poděkování: 4684 poděkování
Dostal poděkování: 2734 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frantisek.Kopriva » 11 črc 2016, 12:53

Vaclav.Fortik píše:Ahoj,
doporučuji mediální školení v tomto pořadí

1) Zájemci si vyberou krajská/celostátní támata a připraví si prezentaci/přednášku pro ostatní, minimální délka 5 minut, max. délka 30 minut - vzájemně se zhodnotíte. náklady 0 - kafe zúčastněným. realizovatelné během pár dnů.

2) Domluvíte se interně (se mnou nebo jiným v dané oblasti poučeným členem/příznivcem) na obdobné akci, ideálně už natáčené - opět zhodnocení aktivity. Náklady 0 - cesta, realizace během pár týdnů

3) ZDE NASTUPUJE PROFÍK - profi školení pro leadry a další zájemce, ideálně NIKOLI CELEBRITA (platíme pak za jméno, ne za obsah, ALE NÁM JDE O TEN OBSAH), dikce hlasu, náprava zlozvyků ... Náklady jdou do tisíců až desetitisíců - PROSÍM TOHO, CO TO BUDE DOMLOUVAT, aby domlouval paušál a spolupráci dlohodobější, než platbu / osobu a obecně se raději nejprve zeptejte než budete cokoli dojednávat ... Termín realizace - srpen?

Kdykoli zrealizujete 3) bez 1) a 2) je to plýtvání peněz...
Fázi 1) mám už řekl bych za sebou, fázi 2) absolvuji teď o víkendu. Prosím PO, aby už začal dávat dohromady fázi 3) tak, aby se stihla v první polovině srpna.
sněmovní profil |< >| veřejný kalendář |< >| Facebook |< >| Twitter

* člen výboru pro evropské záležitosti a výboru pro obranu
* delegát PS PČR v Parlamentním shromáždění Rady Evropy
* jednatel republikového výboru Pirátů

Frantisek.Kopriva
Poslanec Parlamentu ČR
Profese: poslanec
Dal poděkování: 4684 poděkování
Dostal poděkování: 2734 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frantisek.Kopriva » 25 říj 2017, 15:04

Po svém dnešním výstupu v Rozstřelu, kde jsem podle mě hovořil v souladu s programem, ale přesto jedna špatná formulace zase vyvolala bouřlivé reakce, urguji toto téma. Já si mediální školení rád zaplatím, dojedu kamkoliv a kdykoliv. Jenomže neznám žádné experty (s Kájou Sadílkovou konzultuji vždy pouze ad hoc, protože je podle mě vytížená už tak dost). Prosím tedy kohokoliv, kdo má kontakt na nějaké odborníky, kteří by se zájemci rozebrali mediální výstupy a dali feedback a rady do budoucna, prosím zkontaktujte nás.

Stejně tak se mi prosím ozvěte, kdokoliv byste měl o takové školení zájem. Pokusím se přes kompetentní lidi někoho sehnat a co nejdřív to školení domluvit. Díky předem!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Frantisek.Kopriva za příspěvky (celkem 5):
Jan.Novak, Tomas.Zmuda, Jan.Posvar, Petr.Springinsfeld, Pavel.Moravec
sněmovní profil |< >| veřejný kalendář |< >| Facebook |< >| Twitter

* člen výboru pro evropské záležitosti a výboru pro obranu
* delegát PS PČR v Parlamentním shromáždění Rady Evropy
* jednatel republikového výboru Pirátů

Jan.Novak
Kontrolní komise
Profese: Politolog, Historik
Dal poděkování: 1647 poděkování
Dostal poděkování: 1365 poděkování

Příspěvek od Jan.Novak » 25 říj 2017, 16:09

Dnes jsem to řešil s karolínou Sadílkovou a Olgou Richterovou, myslím, že to zvládneme co nejrychleji řešit. Díky za podnět!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Novak za příspěvek:
Frantisek.Kopriva

Pavel.Moravec
Člen KS Jihomoravský kraj
Profese: IT
Dal poděkování: 9624 poděkování
Dostal poděkování: 4691 poděkování

Příspěvek od Pavel.Moravec » 25 říj 2017, 16:58

Doporučil bych takové školení i pro odpovídače na soc.sítích, možná pro ně víc zaměřené právě na socky. Už před časem jsem navrhl https://redmine.pirati.cz/issues/7861 ale zatím bez odezvy..
Tito uživatelé poděkovali autorovi Pavel.Moravec za příspěvky (celkem 2):
Jan.Novak, Frantisek.Kopriva
Bývalý správce @PiratiJMK i @PiratePartyCZ, bývalý člen KK.

Odpovědět

Zpět na „Podatelna personálního odboru“