Roman Glaser

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, KoKS Karlovarský kraj, PKS Karlovarský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Uživatelský avatar
Roman.Glaser
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 99
Registrován: 04 bře 2011, 16:05
Profese: Sociální pracovník
Bydliště:
Dal poděkování: 213 poděkování
Dostal poděkování: 157 poděkování

Roman Glaser

Příspěvek od Roman.Glaser »

Ahoj,
rád bych se stal členem Pirátů. Hloubám o tom od doby, co v Čechách existujete. Inspirujete mě k tomu,abych přehodnotil své letité stanovisko "být nestranný" a přidal se na stranu :D . Věřím, že každý hlas a každý čin nese následky, proto jsem se rozhodl přispět. Zatím nevím, čím bych mohl být pro Piráty prospěšný, ale to se poddá.
Povoláním jsem sociální pracovník, pracuji s lidmi ohroženými sociálním vyloučením a .... se sociálně vyloučenými :D Absolvolval jsem terapeutický výcvik, ale terapii samotné se úplně nevěnuji.
Jsem zakládajícím členem lokálního občanského sdružení Zelený Dědek (www.zelenydedek.cz). Kandidoval jsem v minulých komunálních volbách do zastupitelstva města Aše jako nezávislý za Stranu Zelených, kandovat ovoce neumím, protože se mi to ekluje.
Když dovolíte, nebudu se tu rozsáhle rozepisovat o všem, co jsem kdy dělal nebo dělám, na to bude případně čas později při osobním setkání.
Můj email je: roman.glsr@gmail.com

Těším se na spolupráci a přeji hezký den všem (netuším, kdo všechno to bude číst)...

Roman

PS. Kdybyste mě nepřijali za člena, tak vám i tak přeji hodně sil a vytrvalosti!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Glaser za příspěvky (celkem 8):
Adam.Soukal, Ivan.Bartos, Roman.Kucera, Lukas.Findeis, Michaela.Vodova, Josef.Ulehla, Petr.Tresnak, Adam.Zabransky
Josef.Ulehla
Člen KS Praha
Příspěvky: 1730
Registrován: 10 úno 2012, 03:34
Dal poděkování: 3738 poděkování
Dostal poděkování: 1286 poděkování

Re: Roman Glaser

Příspěvek od Josef.Ulehla »

V mejlu:
Ahoj Romane,

raduju se, že se chceš nalodit.

Následující setkání karlovarských pirátů bude 17.11. ve
Valči od 11:00 do 17:00. Program bude ještě upřesněn. Tam
krajské předsednictvo rozhozhodne o Tvém přijetí - 99,99% :-)

Do tý doby můžem mluvit mejlem, nebo telefonem - můj je
733618959 a už se můžeš zapojit tady na fóru nebo jinak.

Čau

Josef
EDIT1: 10:42 Od Romana potvrzeno, že 17.11. dorazí. :1TIDE
Tito uživatelé poděkovali autorovi Josef.Ulehla za příspěvek:
Petr.Tresnak
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Karlovarský kraj“