Adam Derner

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: KoKS Praha, PKS Praha

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Uživatelský avatar
Adam.Derner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 19
Registrován: 01 úno 2020, 19:14
Profese: Lékař, student ekonomie
Dal poděkování: 20 poděkování
Dostal poděkování: 43 poděkování

Adam Derner

Příspěvek od Adam.Derner »

Ahoj všichni,
jmenuji se Adam Derner, je mi 26 let, jsem radiolog v Nemocnici Na Homolce a od roku 2019 navíc double (agent) student ekonomie, kterou dělám dálkově na VŠFS a dále doktorského studia v oboru neurovědy.
Z pirátů jsem v kontaktu s vaším senátorem Lukášem Wagenknechtem, který mě pro vaší stranu nadchnul, dále jsem měl tu čest poznat několik skvělých a velmi chytrých lidí z pirátského resortního výboru pro zdravotnictví, kde jsem minulý týden mohl přispět svou troškou do mlýna a v neposlední řadě jsem se seznámil s velmi přátelskou skupinou pirátských zastupitelů na Praze 6, kam správně spadám.
Nechci se tu nějak extrémně rozepisovat o tom, proč jsem si vybral zrovna piráty nebo o svých názorech, pohnutkách a ambicích v politice, protože vám všechno raději povím na krajské schůzi 5.3., kde bych i rád podal přihlášku.
Pěkný víkend těším se že se uvidíme 27.2. na posezení nebo 5.3 na grilování :twisted:
Tito uživatelé poděkovali autorovi Adam.Derner za příspěvky (celkem 3):
Jan.Hora, Jan.Zavadil, Lukas.Dolezal
Michal.Hrib
Příznivec Pirátů – Praha
Příspěvky: 127
Registrován: 29 srp 2019, 15:58
Profese: Koordinátor Praha
Dal poděkování: 19 poděkování
Dostal poděkování: 140 poděkování

Re: Adam Derner

Příspěvek od Michal.Hrib »

Ahoj Adame, už jsme spolu komunikovali přes mail, tak jsem rád, že ses rozhodl představit a stát se Pirátem. Budu se těšit na posezení a na krajské, kde ti případně vše ohledně členství vysvětlím. :)
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Praha“