KF ZlK 3/2020a Primární volby míst 10.-45. na kandidátku do krajských voleb 2020/rozprava/

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Koordinatori, PKS Zlinsky kraj, Predsedajici, Odbor ZlK - administrativni

Odpovědět
Lubomir.Dolezal
Profese: Projekt manažer, zastupitel, předseda KK
Dal poděkování: 418 poděkování
Dostal poděkování: 257 poděkování

KF ZlK 3/2020a Primární volby míst 10.-45. na kandidátku do krajských voleb 2020/rozprava/

Příspěvek od Lubomir.Dolezal »

Ahoj Piráti,

lídra i čelo máme a je tedy na čase postoupit dále a vybrat zbylých 36 kandidátů. Nominační vlákno zde. Procesní věci zde.

v souladu s volebním řádem a z pověření předsedy KS svolávám jednání ve věci primárních voleb ostatních míst 10.-45. pro volby do Zastupitelstva Zlínského kraje v roce 2020.

Konstatuji, že primární volby jsou otevřené pro všechny kandidáty, kteří splní podmínky kandidatury.
- Kandidát musí získat nominaci skupinou členů, tj. 8 7 hlasů v nominační anketě. K palcování se nepřihlíží.
- Kandidát musí kandidaturu přijmout.
- Kandidát musí splnit podmínky kandidatury za Českou pirátskou stranu, které je možné splnit do termínu primárních voleb. Zejména se stát minimálně registrovaným příznivcem a vystavit svůj veřejný profil na webu.
- Kandidát, který získá nominaci skupinou členů, je nominován do obou skupin a po přijetí a doložení kandidátské řeči bude zařazen do volby 1. skupiny, nevyjádří-li explicitně nesouhlas ("chci jen 2. skupinu"). Stanovené lhůty (doba pro navrhování atd.) budou v případě přijetí tohoto postupu platit pro 1. skupinu, po volbě pak budou vyhlášena data pro 2. skupinu.
- Volba první skupiny bude probíhat dvoukolově, aby byl úspěšný kandidát zařazen do 2. kola musí získat nadpoloviční počet hlasů, neúspěšný kandidát bude automaticky zařazen do volby ve 2. skupině. V 2. kole budou kandidáti seřazeni na kandidátku podle počtu získaných hlasů, v případě rovnosti hlasů se rozhodne podle pořadí v prvním kole a potom podle losu.

- Nezpůsobilému kandidátovi poskytne organizátor voleb pomoc se splněním podmínek kandidatury, je-li to možné. Pokud nezpůsobilý kandidát podmínky přesto nesplní nebo pokud mu pomoci nelze, k jeho kandidatuře se nepřihlíží. Proto nebude připuštěn k primárním volbám, nebude zařazen na kandidátní listinu, případně ho volební zmocněnec z kandidátní listiny odvolá.
Současně jsou volby do zastupitelstva kraje upraveny Zákonem č. 130/2000 Sb., o volbách do zastupitelstev krajů a o změně některých zákonů.
Není-li nikdo proti, navrhuji následující pořad jednání:
Pořad jednání:
- Lhůta pro přihlášení kandidátů na ostatní místa 10.-45. je do 29.3.2020 vč.
- prodloužení lhůty pro nominace do vyhlášení zahájení volby 2.skupiny
- Poté bude spuštěna nominační anketa do 5.4.2020 vč.
- volba 1. skupiny: 10.-24. místo (bez náhradnického principu) od 6.4.2020 po dovolbě 6.-tého místa.
- volba 2. skupiny: 25.-45. místo (s náhradnickým principem)
Otevírám rozpravu a děkuji za pozornost.

Kandidátka:
1. Bc. HANA ANČINCOVÁ
2. Ing. JIŘÍ JAROŠ
3. DENIS RYCHTAR
4. Ing. arch. JAKUB ZACH
5. Ing. Mgr. ZUZANA FIŠEROVÁ, Ph.D.
6. Ing. VÁCLAV VČELICA
7. JIŘÍ KNOTEK
8. MAREK HOUSER
9. VRATISLAV KREJČÍŘ

Přihlášení do primární volby
Skupina / Nominace / Přijetí / Kandidátská řeč / Získána podpora
1.skupina / @Tomas.Cabla / ANO / ANO / ANO
1.skupina / @Martin.Valasek / ANO / ANO / ANO
1.skupina / @Jaromir.Slezak / ANO / ANO / ANO
1.skupina / @Petr.Havlik / ANO / ANO / ANO
1.skupina / @Jaroslav.Takac / ANO / ANO / ANO
1.skupina / @Jana.Skopalova / ANO / ANO / ANO
1.skupina / @Tomas.Holomel / ANO / ANO / ANO
1.skupina / @Dominik.Zavadil / ANO / ANO / ANO
1.skupina / @Michal.Stepanik / ANO / ANO / ANO
1.skupina / @Lubomir.Dolezal / ANO / ANO / ANO
1.skupina / @Linda.Matuskova / Chybí / Chybí / NE
1.skupina / @Petr.Tkadlec / Chybí / Chybí / NE
1.skupina / @Lucia.Sirinova / ODMÍTNUTO / Chybí / NE
1.skupina / @Irena.Drofova / Chybí / Chybí / NE
1.skupina / @Milan.Klajn / Chybí / Chybí / NE
1.skupina / @BenjaminPierce / ODMÍTNUTO / Chybí / NE
1.skupina / @Vladislava.Smith / Chybí / Chybí / NE
1.skupina / @Jaroslav.Sevcik / Chybí / Chybí / NE
2.skupina / @Petr.Stoklasa / ANO / Chybí / NE
1.skupina / @Libor.Adamek / ANO / Chybí / ANO
1.skupina / @Zdenek.Tros / ANO / Chybí / ANO
2.skupina / @Andrea.Mareckova / ANO / Chybí / NE
1.skupina / @Kamil.Podlas / ANO / Chybí / NE
1.skupina / @Miroslav.Sirina / Chybí / Chybí / NE
1.skupina / @Irena.Drofova / Chybí / Chybí / NE
1.skupina / @Kamil.Podlas / Chybí / Chybí / NE
1.skupina / @Marek.Jurca / Chybí / Chybí / NE
1.skupina / @Pavel.Beznoska / ANO / Chybí / ANO
1.skupina / @Frantisek.Stodola / Chybí / Chybí / NE
1.skupina / @Jaroslav.Sevcik / ANO / Chybí / ANO
1.skupina / František Prachman / Chybí / Chybí / NE
1.skupina / Petr Tomášů / ANO / Chybí / ANO
1.skupina / Marek Pochylý / ANO / Chybí / ANO
2.skupina / František Elfmark / ANO / Chybí / NE
1.skupina / Ing. Petr Ťopek / Chybí / Chybí / NE
1.skupina / Pavel_Manasek  / ANO / Chybí / ANO
1.skupina / Jiří Robenek / ANO / Chybí / NE
2.skupina / @Lucie.Malikova / ANO / Chybí / ANO
2.skupina / @Dusan.Jurcik / ANO / Chybí / ANO
2.skupina / @Martina.Urbankova / ANO / Chybí / ANO
2.Skupina / Radek.Nohavica / ANO / Chybí / ANO
2.skupina / @Martin.Latal / ANO / Chybí / ANO
1.skupina / Krista Lajmarová / Chybí / Chybí / NE
1.skupina / Katka Růžičková / Chybí / Chybí / NE
1.skupina / @ Ondřej Bisaha / Chybí / Chybí / NE
1.skupina / @Ondřej Němec / Chybí / Chybí / NE
1.skupina / @Filip Janda / Chybí / Chybí / NE
1.skupina / @Jan Buksa / Chybí / Chybí / NE
1.skupina / @Jana Knapková / Chybí / Chybí / NE
1.skupina / Mgr. Bc. Renata Gehringer / Chybí / Chybí / NE
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lubomir.Dolezal za příspěvky (celkem 7):
Vratislav.Krejcir, Hana.Ancincova, Denis.Rychtar, Frantisek.Elfmark, Yveta.Martinkova, Vladislava.Smith, Petr.Stoklasa
Luba Doležal 739 593 58I

Lubomir.Dolezal

Re: KF ZlK 3/2020a Primární volby míst 10.-45. na kandidátku do krajských voleb 2020/rozprava/

K dnešnímu dni máme pouze 22. potvrzených nominací, z toho jen 17. do 1.skupiny, proto navrhuji:
1. prodloužení lhůty pro nominace do vyhlášení zahájení volby 2.skupiny
Nominační anketa spuštěna ZDE.
Volbu 1.skupiny nemůžeme provést dříve, než potřebný počet kandidátů splní
- Kandidát musí získat nominaci skupinou členů, tj. 7 hlasů v nominační anketě. K palcování se nepřihlíží.
- Kandidát musí kandidaturu přijmout.
- Kandidát musí splnit podmínky kandidatury za Českou pirátskou stranu, které je možné splnit do termínu primárních voleb. Zejména se stát minimálně registrovaným příznivcem a vystavit svůj veřejný profil na webu.
- Kandidát, který získá nominaci skupinou členů, je nominován do obou skupin a po přijetí a doložení kandidátské řeči bude zařazen do volby 1. skupiny, nevyjádří-li explicitně nesouhlas ("chci jen 2. skupinu"). Stanovené lhůty (doba pro navrhování atd.) budou v případě přijetí tohoto postupu platit pro 1. skupinu, po volbě pak budou vyhlášena data pro 2. skupinu.
- Volba první skupiny bude probíhat dvoukolově, aby byl úspěšný kandidát zařazen do 2. kola musí získat nadpoloviční počet hlasů, neúspěšný kandidát bude automaticky zařazen do volby ve 2. skupině. V 2. kole budou kandidáti seřazeni na kandidátku podle počtu získaných hlasů, v případě rovnosti hlasů se rozhodne podle pořadí v prvním kole a potom podle losu.
prosím kandidující aby doplnili své řeči v tomto vlákně a splnili tak vše nutné, ke spuštění volby 1.skupiny kandidujících.

2. Kdo nesplní podmínky kandidatury do 5.4.2020 23:00 nemůže být k primárním volbám 1.skupiny připuštěn.

3. Poté následují 2.dny na rozmyšlenou poté navrhuji zahájit volbu 1.skupiny, tedy 7.4.2020 ve 23:00.

Nominace a podporu je tedy možné získávat průběžně i pro druhou skupinu ve stejném vlákně.

Děkuji.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lubomir.Dolezal za příspěvky (celkem 6):
Vladislava.Smith, Jaroslav.Takac, Petr.Stoklasa, Lucia.Sirinova, Hana.Ancincova, Denis.Rychtar
Luba Doležal 739 593 58I

Vladislava.Smith
Člen KS Zlínský kraj
Profese: ucitelka
Dal poděkování: 71 poděkování
Dostal poděkování: 12 poděkování

Re: KF ZlK 3/2020a Primární volby míst 10.-45. na kandidátku do krajských voleb 2020/rozprava/

Příspěvek od Vladislava.Smith »

Ahoj, potřebuji pomoc, nevím kudy a kam?! Děkuji Vlaďka

Michal.Stepanik
Člen KS Zlínský kraj
Profese: elektrotechnik
Dal poděkování: 284 poděkování
Dostal poděkování: 54 poděkování

Příspěvek od Michal.Stepanik »

Vážení Piráti,

hlásím se na 10.-45. místo kandidátky. Členem Pirátů jsem od února 2019, zastupitelem města Napajedla od února 2020, členem KV města od listopadu 2018
Jsem zaměstnán jako elektrotechnik, je mi 41 let a jsem rozvedený, mám dvě děti. https://lide.pirati.cz/personProfile/109/

V kraji bych se chtěl zaměřit na klasická pirátská témata, jako je transparentnost, otevřený kraj, rozklikávací rozpočet, registr smluv. Na webu kraje nejsou videozáznamy z jednání zastupitelstva jen online stream, nejsou tam podklady k těmto jednáním. Lidé často nevědí, co kraj dělá, a ve volbách se rozhodují podle celostátních témat. To bychom měli změnit. Jsem rád, že máme kandidáty na čelo s různým zaměřením, ale neměli bychom zapomínat, z čeho Piráti vycházejí.

Kraj by měl zveřejňovat podklady k jednání zastupitelstva. Mělo by být v zápise z rady a zastupitelstva kraje zveřejněno, kdo jak hlasoval a to jmenovitě. Politická strana existuje proto, aby plnila svůj program. Případná účast v koalici by měla být prostředkem ke splnění co největší části našeho programu, nikoliv cílem sama o sobě!! Roli pracovité opozice však považuju za způsob, jak využít první období v krajském zastupitelstvu.

Je pro mě nepřijatelná koalice s extrémisty. Koalici s dalšími stranami považuji za možnou za předpokladu, že se díky tomu podaří prosadit klíčové body programu. Kumulaci uvolněných funkcí považuji za nepřijatelnou, jak u nás tak u našich případných koaličních partnerů. Není pravda, že do toho nemůžeme zasahovat - rozhodnutí, zda se budeme koalice účastnit, je vždy na nás, resp. na krajském fóru. Je to o nastavení priorit.

Velkou prioritou pro mě podpora kraje pro stavby R49 a D55 a dále stavby obchvatů měst na silnicích I.tříd, tak abychom dostali automobilový tranzitní průmysl z měst. Jednotný IDS systém jak u vlakové tak u autobusové dopravy třeba po vzoru Jmk, online nákup jízdenek a bezkontaktní placení. Výstavba cyklostezek je podle mě málo podporována (páteřní, mezi městy, obcemi). Bezpečnost - osvětlené přechody (příspěvek obcím), bezpečné svodidla, nástřik středové bílé čáry na krajských cestách - často není a v noci velmi pomáhá při orientaci na silnici.

Podpora kraje i jiných sportovních odvětví než jen fotbal a hokej.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Stepanik za příspěvky (celkem 4):
Lubomir.Dolezal, Dominik.Zavadil, Jaromir.Slezak, Hana.Ancincova
zastupitel města Napajedla, člen kontrolního výboru, člen MS Zlín

Dominik.Zavadil
Člen KS Zlínský kraj
Profese: Strojvedoucí
Dal poděkování: 38 poděkování
Dostal poděkování: 11 poděkování

Příspěvek od Dominik.Zavadil »

Vážení a milí piráti a pirátky,

dovolte se mi tedy představit a děkuji za nominaci na 10-45.místo na kandidátce.
Nemám moc zkušeností s takovýmto představováním a tím pádem ani nevím, co napsat. Takže ve stručnosti, jak je u mě známo, tak nikdo z mé rodiny nikdy nebyl v parlamentu ani jinak za KSČ a ani mamka nikdy nebyla mistryní ČR ve výchově lachtanů :D
Takže jsem úplně z normální rodiny a zatím já osobně bezdětný. V Pirátské straně jsem od listopadu 2018 v MS Kroměříž.

V podzimních krajských volbách chci, abychom uspěli jako celek a tam se soustředili na zásadní otázky-transparentnost, ale i školství, bydlení, dopravu a ekologii.

Velkou prioritou pro mě je podpora kraje v budování infrastruktury a to jak v automobilové pro tranzitní průmysl, tak i především železniční a to hlavně elektrifikaci Otrokovice-Zlín a tím možnost propojení tratě s koridorem a i budoucí elektrizaci, která má být v roce 2023 a to Kojetín- Kroměříž - Hulín pro dálkovou a nákladní dopravu a samozřejmě i podpora autobusových spojení. Dále vytvoření IDS Zlínského kraje a hlavně ne po vzoru JmK, kde pracuji a který má strašně much, které bychom mohli vychytat. Dále velkou prioritou pro mě je životní prostředí, kterýmu musíme vyhovět tak až se naše děti vzbudí a měli svobodu a to hledat i přírodní bylinky a léčiva v lesích a loukách a ne jen pervitin a bílé pečivo 🙈 Dále aby se mohl každý svobodně informovat na internetu a ne jen na odkázané pravidla elitou. Otevřený Kraj všem.
Kdo mě zná, tak velkou podporou u mě budou mít vždy i veškerá sportovní odvětví. Za mě velkou prioritou je budování přírodních sportovišť, a to jak bikeparků, venkovních posiloven, tak podpora všechn sportů.
Hlavně je mi 28 let a chtěl bych otevřít kraj i mladší generaci a být takovou spojkou v mezigenerační vztazích.

Je pro mě nepřijatelná spolupráce a koalice s SPD,ANO a Čunkem.

Dále bych chtěl zmínit i to co psal už předchozí člen. I já jsem moc rád, že máme kandidáty na čelo s různým zaměřením a mají u mě velkou podporu. Jsem moc rád, že jsou tam právě tyto lidé.

Všem děkuji za pozornost a za podporu
Naposledy upravil(a) Dominik.Zavadil dne 30 bře 2020, 15:24, celkem upraveno 2 x.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dominik.Zavadil za příspěvky (celkem 3):
Jaroslav.Takac, Lubomir.Dolezal, Hana.Ancincova

Jaroslav.Takac
Krajské předsednictvo
Profese: Investiční referent
Dal poděkování: 238 poděkování
Dostal poděkování: 294 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jaroslav.Takac »

Ahoj Pirátky, Piráti, příznivci a uživatelé fóra. :D

Jmenuji se Jaroslav Takáč, je mi 42 let, a bydlím se svou rodinou v Přílepech u Holešova. Mám za sebou bohatou profesní minulost, kdy jsem pracoval jako profesionální hasič, následně ve zdravotnictví jako Ortopedický protetik, nebo 6 let u společnosti Baťa jako manažer služeb zákazníkům. Kromě toho jsem od roku 2006 podnikal v různých dalších oblastech. Dnes pracuji jako referent odboru investic, na Městském úřadu v Kroměříži. Ve volném čase se věnuji rybaření, cykloturistice a jsem dobrovolným hasičem, kdy jsem 5 let vedl kroužek mladých hasičů.

Rád bych se ucházel o místo na kandidátce do Krajského zastupitelstva, a to nejlépe na pozici 10 až 25, ale pokud nezískám podporu v tomto rozmezí, rád pomohu v naplnění kandidátky i na nižší pozici. Domnívám se, že mohu být pro celou kandidátku přínosem, jelikož jsem díky práce s mládeží u dobrovolných hasičů v našem mikroregionu dost známý. Jsem toho názoru, že kandidátka by do 20-té pozice měla být obsazena lidmi z různých částí kraje. (Proto jsem i například navrhnul Andreu Marečkovou, jako kandidátku z okolí Bystřice pod Hostýnem - Chvalčov).

V kampani voleb do Krajského zastupitelstva chci být aktivním členem týmu jak při pořádání akcí, tak při roznosu PL, nebo třeba výroby Pirátských laviček pro jednotlivá MS. Opět se chci také zapojit do obsazování OVK v rámci okresu Kroměříž.

V práci pro tým Pirátských krajských zastupitelů, bych chtěl být přínosem především ve dvou oblastech:

1) Oblast investic - Při zpracování a kontrole investičních záměrů kraje, kontrole rozpočtů, výkazů, výměr, dále při sledování a evidenci financování akcí na krajské úrovni. Kontrola a spolupráce při zadávání projektových dokumentací jednotlivých stupňů, při investičních akcích krajského významu. Rád bych v tomto docílil i transparentního přehledu v již zpracovaných studiích a projektových dokumentací, které dnes jak se lidově říká „spí v šuplíku“.

2) Oblast životního prostředí - Udržení vody v krajině - Krajská podpora a pomoc při poradenství včetně místních terénních šetření za účasti erudovaného zástupce kraje. Lépe nastartovat podporu projektové přípravy pro žadatele o dotace na přírodně přirozené retenční opatření plánované na území Zlínského kraje tak, aby celkový koncept uchování vody v krajině byl funkční a jednotlivá opatření na sebe navazovali. Dále kontrola a součinnost s odborem životního prostředí, v oblasti výkonu rybářského a mysliveckého práva, který spadá do kompetence Krajského úřadu (jelikož jsem před nedávnem obdržel nabídku, na absolvování zkoušky pro výkon rybářské stráže, a podílet se tak na kontrole dodržování rybářského práva od MRS).

Členové, kteří mě znají lépe, již dnes vědí, že jsem týmový hráč. Nejde mi o osobní ambice, ale o kolektivní úspěch. Není tomu jinak ani v případě Krajské kandidátky, proto věřím v úspěch celého Pirátského týmu. Proto mi dovolte závěrem popřát naši kandidátce na hejtmanku i nám všem ostatním: Vítr do plachet a správný kurz! :D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jaroslav.Takac za příspěvky (celkem 3):
Dominik.Zavadil, Lubomir.Dolezal, Hana.Ancincova
Nic už nebude takové jako kdysi, ale všechno múže být takové, jako ještě nikdy. :)

Lubomir.Dolezal

Upozorňuji na probíhající rozpravu o způsobu dovolby čela.
Luba Doležal 739 593 58I

Jana.Skopalova
Člen KS Zlínský kraj
Profese: Koordinátor poprodejní péče
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 22 poděkování

Příspěvek od Jana.Skopalova »

ZDRAVÍm všechny zlínské Piráty.
Tímto bych se i já ráda představila jako další adept na kandidátku do krajských voleb.

Ing. Jana Skopalová
- 38 let
- 1 dítě - 9 let
- vysokoškolské vojenské vzdělání (Krizové řízení/Ochrana obyvatelstva na Univerzitě Obrany)
- pracuji v exportní strojírenské společnosti (Péče o zákazníka a auditor vnitřních procesů)
- bydliště Kroměříž a jsem člen MS Kroměříž

S ohledem na fakt, že se jedná o "chvost" kandidátky s nízkou pravděpodobností zvolení do zastupitelstva...
chci nabídnout a představit svou osobu hlavně z pohledu naplnění kandidátky různorodostí - ale to nechám
k vašemu posouzení.

Proč by se mnou mohli voliči sympatizovat:
- single mother
- jako žena se netypicky pohybuji v typickém chlapském prostředí - armáda, strojírenství
- sympatický mediální obraz normální ženské s trochu sarkastickým pohledem na život - žiju stejný život a potýkám se se stejnými problémy jako voliči, nejsem žádný rotšíld
- zkušenosti z finančního výboru města Kroměříž - vidím problémy zevnitř, vidím úskalí a hranice toho co místní samosprávy mohou a nemohou...
- už je to sice nějaký ten pátek co jsem to studovala.. ale jsem schopná s veřejností diskutovat tématiku krizového řízení, opatření, integrovaného záchranného systému ... a to je teď žhavé téma
- při kontaktní kampani se bezproblémově chytám jakéhokoliv tématu co volič nadhodí - naposledy to byla předvolební debata o úskalí domácího pálení a problémy mléčného kvašení třešňového kvasu....
- kopnu do sebe štamprlu slivovice či jakéholi domácí XXXice a nehnu ani brvou :-)

V čem mohu přiložit v rámci kampaně ruku k dílu:
- zkušenosti s PR, marketingem (články, nápady do kampaně, zkušenosti s pořádám akcí pro veřejnost)
- zkušenosti s veřejným vystupováním, diskuzemi, kontaktní kampaní
- svatosvatě slibuji účast na většině akcí týkajících se předvolební kampaně zlínských Pirátů
- samozřejmě přiložím ruku k dílu v čemkoliv bude potřeba
- aktivní podpora kampaně, úzká spolupráce a koordinace s lídryní kandidátky

Kdyby se zadařilo...tak v čem budu v Zastupitelstvu platná:
- mým denním chlebem je analýza a náprava chyb, jejich vyřešení a systémová změna aby se neopakovaly
- zapracovala bych na systému vzájemné informovanosti o činnosti pirátských zastupitelů: témata k řešení/ moderace členský brainstorming/zpětná vazba o výsledku
- pravidelný týdenní reporting o mé činnosti - do strany i směrem k veřejnosti ve stylu "zvolením to nekončí"
- zatáhnout veřejnost do řešení problémů kraje a vzdělávání veřejnosti - činnost kraje, co jako občané mohou ovlivnit a co jejich netečnost může způsobit atd....
- jsem generátor prezentací, diagramů, grafů, grafiky s uživatelsky příjemným prezentování dat...
- zkušenostmi mám nejblíže ke krizovému řízení, auditům, řízení neshod, finance a ekonomika, problémy strojírenských firem, problémy exportu, podpory "de minimis".. rychle se orientuji ale v jakékoliv problematice
- plynně ovládám angličtinu (trochu méně němčinu a ruštinu) - takže spolupráce se zahraničím, spřátelenými městy, turismus

Kdo jste to dočetli až sem, tak máte u mne panáka :-)
Díky za důvěru a uvidíme se při kampani.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jana.Skopalova za příspěvky (celkem 4):
Michal.Stepanik, Hana.Ancincova, Lubomir.Dolezal, Dominik.Zavadil

Tomas.Holomel
Člen KS Zlínský kraj
Profese: Application Engineer
Dal poděkování: 9 poděkování
Dostal poděkování: 23 poděkování

Příspěvek od Tomas.Holomel »

Ahoj Piráti a Pirátky,
hlásím se na 10. - 45. místo kandidátky, a proto bych se Vám rád představil.

Jmenuji se Ing. Tomáš Holomel, vystudoval jsem metalurgii na VŠB v Ostravě a pracuji jako aplikační inženýr ve strojírenské společnosti. Bydlím v Hulíně a jsem členem MS Kroměříž. Je mi 28 let, mám dvě děti, kterým věnuji veškerý volný čas, který mi nesežere práce. :) Mohli jste mě potkat na akcích pořádaných MS Kroměříž, kde se starám o technické zajištění (ozvučení), odvoz - dovoz a hlídání dětí.
I když si svou úlohu na kandidátce představuji jako čestné doplnění stavu, můžu být nápomocen v otázkách problematiky dopravy a životního prostředí a zejména support lídryni. :) Vzhledem k tomu, že aktivně působím ve dvou kapelách a místním zapsaném spolku Jiná kultůra Hulín, můžu být nápomocen i v otázkách kultury a neziskového sektoru.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Holomel za příspěvky (celkem 2):
Hana.Ancincova, Dominik.Zavadil

Odpovědět

Zpět na „Krajské fórum Zlínský kraj“