KF ZlK 23/2019 Primární volby lídra a čela kandidátky do krajských voleb 2020 /rozprava/

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Koordinatori, PKS Zlinsky kraj, Predsedajici, Odbor ZlK - administrativni

Odpovědět
Martin.Valasek
Člen KS Zlínský kraj
Profese: hudební dramaturg v kulturní agentuře
Dal poděkování: 161 poděkování
Dostal poděkování: 77 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF ZlK 23/2019 Primární volby lídra a čela kandidátky do krajských voleb 2020 /rozprava/

Příspěvek od Martin.Valasek » 08 lis 2019, 21:14

Kandidátská řeč - Martin Valášek

Rozhodl jsem se přijmout kandidaturu do čela kandidátky v Krajských volbách 2020 (Zlínský kraj).

Můj krátký životopis najdete tady: https://roznov.pirati.cz/lide/martin-valasek/.

K Pirátům jsem se přidal před Parlamentními volbami 2017, abych podpořil stranu v pokusu o vstup do Sněmovny, za což jsem rád, jak výsledkem, tak zkušenostmi, které postupně získávám. Angažuji se v MS ValMez/Rožnov a styl práce, který máme nastavený hodlám praktikovat i nadále, pokud bych se stal krajským zastupitelem. To znamená, že základem je týmová práce, věci, které řešíme jak z pozice zastupitelů, tak členů dozorčích rad, komisí a výborů, mezi sebou diskutujeme a společně hledáme řešení a domlouváme se, jak se ke konkrétním otázkám postavit. Jak by se řeklo - víc hlav, víc ví, navíc člověk nemůže být odborník na vše a potřebuje radu či pomoc - v tomto bych se opíral o Krajské expertní týmy a členskou základnu.

Sám jsem garantem (nebo chcete-li vedoucím) KET kultura, což je oblast, na kterou bych se chtěl zaměřit, vzhledem k tomu, že kultura a umění je moje parketa a v současné době jsem zároveň profesionálním kulturním pracovníkem. Aktivně spolupracuji a účastním se školení NIPOS, což je poradní orgán Ministerstva kultury jím zřizovaný, rovněž na krajské úrovni řeším dotační tituly na kulturní akce. Tyto zkušenosti a kontakty bych dovedl zhodnotit.

Ve volební kampani se hodlám angažovat především online, jsem aktivním a zkušeným uživatelem sociálních sítí, rovněž považuji za devízu, že má osoba je takříkajíc profláklá v regionu, pravidelně vystupuji v lokální televizi a jsem angažovaným občanem.

Myslím, že ve volbách máme šanci vystrnadit populisty Čunka a Valentu z rozhodující pozice na úrovni kraje, kde protéká do regionů celkem velké množství peněz, o kterých víme, že se rozdělují ne podle toho, co regiony potřebují, ale spíše podle mocenských ambicí a zájmů politických stran výše uvedených pánů.

Mé odpovědi na otázky ohledně zastávání funkcí a budoucích kandidatur jsem uvedl zde: viewtopic.php?f=417&t=48884&start=50#p651107 .

Jsem rád, že spolu se mnou kandidují kvalitní Piráti a Pirátky @Hana.Ancincova @Linda.Matuskova , @Denis.Rychtar (u něj bych byl akorát smutný, že kdyby se dostal do Krajského zastupitelstva, tak by pravděpodobně "pustil" některé své funkce v místním zastupitelstvu, ve kterých si vede velice zdatně), @Jaromir.Slezak , @Jiri.Jaros a další. Spolu to dokážeme!
602 676 988
https://www.facebook.com/martin.malarie
lidstvo to posralo, ale ještě není pozdě na změnu

Denis.Rychtar
Krajské předsednictvo
Profese: Chemik-Operátor, Velinář výroby sazí
Dal poděkování: 511 poděkování
Dostal poděkování: 377 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF ZlK 23/2019 Primární volby lídra a čela kandidátky do krajských voleb 2020 /rozprava/

Příspěvek od Denis.Rychtar » 09 lis 2019, 00:08

@Martin.Valasek neboj hledám za sebe šikovné náhradníky. Budu to manažersky řídit a vypomáhat s pozice zastupitele.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Denis.Rychtar za příspěvky (celkem 4):
Petr.Tkadlec, Vratislav.Krejcir, Martin.Valasek, Linda.Matuskova
„Šampióni nevznikají v posilovnách. Šampióni vznikají z něčeho, co mají hluboko v sobě - z touhy, snu a vize." Muhammad Ali

Denis Rychtar
730 955 850
denis.rychtar@pirati.cz

Vratislav.Krejcir
Místní předsednictvo
Profese: Místostarosta města Kroměříže
Dal poděkování: 378 poděkování
Dostal poděkování: 376 poděkování

Příspěvek od Vratislav.Krejcir » 10 lis 2019, 10:02

Díky za nominaci na čelo do krajských voleb, tuto nominaci přijímám. Po několika diskuzích se členy jak v KM, tak i z kraje, jsem se rozhodl, že podpořím kandidátku.

Je mi 37 let, jsem ženatý, mám 2 děti ve věku 6 a 9 let, v předchozích zaměstnáních jsem byl na pozicích IT managera, IT správce, projektového managera, mé zaměření točilo vždy kolem IT, v posledním zaměstnání jsem řešil věci kolem elektromobility, hlavně nabíjení, komunikace atd.

V současné době jsem uvolněný místostarosta města Kroměříže, mám v gesci Kancelář úřadu, živnostenský úřad, IT odbor, ale zaměřuji se se svým kolegou na radnici hodně na ekologii, protože je to jednou z věcí, které město trápí a cítím potřebu se o to starat. Hlavně nikdo krom mě a mého kolegy z top09 nemá potřebu takové věci řešit a to je špatně.

Jelikož mě děsí, co nás v budoucí době čeká, rád bych se věnoval na krajské úrovni právě ekologii, a to hlavně zemědělství – protierozní opatření, zadržování vody v krajině, hospodaření s vodou, protože tyhle věci nás brzo doženou. V tomto jsem již začal jednat s většími zemědělskými podniky kolem KM, ale vše je ještě v počátku. (Nebojte, vím, že to řeší z části nová právní úprava, ale to je málo.)
Další částí bude určitě ovzduší a zdroje znečištění. A zde je právě největší úloha kraje. Jsou to věci, které na úrovni města nejde moc řešit, právě kraj vydává stanoviska, může stanovovat limity, určuje vyjmenované zdroje atd. a bez výrazné změny v personálním obsazení na kraji, nikdy nic nezměníme. Provazby na podniky, úlevy spřízněným firmám fungují a to bude náš úkol. Musíme si říct, že Strana zelených neexistuje a pokud se tomu nebudeme věnovat my Piráti, tak už nikdo.
Chtěl bych také pomoci v otázkách dopravy, hlavně zakomponování nových technologií (IoT), zajímat se o integrovaný dopravní systém a zapojení všech měst do jeho systému. V současné době na kraji nikdo neví, jak to má přesně fungovat, jaké budou mít technologie atd. Chtěl jsem řešit systém karet do našeho MHD, sladit ho s krajem, ale na kraji nikdo v této chvíli neví, jaké karty budou používat atd.

Nechci se věnovat všemu a přitom ničemu. Nejsem teoretik, ale chci přinášet na kraj věci z praxe, přenášet na kraj věci z města a také naopak. Mé místo je hlavně ve městě Kroměříž, tudíž budu tyto věci pomáhat tlačit jako zastupitel nebo třeba jen jako člen komise na kraji. Rád bych uplatnil své zkušenosti, které jsem nabral na radnici. Na kraji opravdu potřebujeme lidi, kteří budou pracovat, budou dotahovat věci do konce. Rád pomohu v plnění programu a budu členem pirátského týmu.
Jelikož jako člen vedení města mám nějaký mediální dosah, rád pomohu šířit pirátské myšlenky a program do krajských voleb. Budu se zaměřovat na propagaci našich kandidátů, ať už ve městě nebo na krajských akcích. V komunálních volbách jsem tvořil velkou mediální část kampaně, dělal plakáty, grafiku, spolu s členy tiskl, vyráběl a rozvážel plakáty, řešil reklamu na fb atd. Mým úkolem bude také zapojit se do kontaktní kampaně.
Je důležité také říct, že Kroměříž je druhé největší město v kraji a bude mít velmi důležitou úlohu. Není to tak, že bych chtěl na kraj dostat sebe, ale je důležité tam dostat co největší počet kvalitních kandidátů, kteří budou budovat obraz strany na kraji. Proto jsem psal v úvodu, že chci kandidátku podpořit. Nejsem tím, který se hlásí do každých voleb na jakoukoliv pozici, neuvažuji do budoucna ani nad sněmovnou atd. Mé místo je v KM a ZLK.

:arrow: Co dělám:
Post politický – zastupitel/místostarosta města
Post v komisích – IT komise, komise Zdravého města
KETy – Životní prostředí, IT a smart city
Post v pirátech na úrovni republiky – NE
Post v pirátech na úrovni kraje – NE
Post v pirátech na úrovni MS – Předseda MS KM

:arrow: Hodlám kandidovat?:
V krajských volbách? – Ano / nižší pozice čela
Do krajského předsednictva – Ano
Do předsednictva MS – Ano/ne - jistě bude na zvážení převolení MS
Do poslaneckých voleb – Ne, s Prahou na mě nechoďte (maximálně na doplnění kandidátky)
Do senátních voleb – Ne
Do orgánů strany – Ne

Budu rád za vaši podporu, díky.
„Aby ses vyhnul kritice, nic nedělej, nic neříkej, ničím nebuď.“

Yveta.Martinkova
Koordinátor krajského sdružení
Profese: koordinátorka
Dal poděkování: 373 poděkování
Dostal poděkování: 571 poděkování

Příspěvek od Yveta.Martinkova » 10 lis 2019, 13:56

Rozprava byla ukončena.

Zahájila jsem PRIMÁRNÍ VOLBY na LÍDRA do krajských voleb 2020.
HLASOVÁNÍ ZDE

Hlasovat můžete od dnešní 13 hodiny t.j. 10.11.2019 do 13.11.2019 do 13:00
Hlasování potrvá 72 hodin a máte možnost hlasovat 3 hlasy a své hlasování měnit do ukončení hlasování.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Yveta.Martinkova za příspěvky (celkem 2):
Vratislav.Krejcir, Hana.Ancincova
Koordinátor Zlínského kraje
yveta.martinkova@pirati.cz
+420 770 113 648

Zeptáš-li se, budeš pět minut vypadat jako blbec.
Nezeptáš-li se, budeš blbcem po celý život.

Petr.Tkadlec
Republikový výbor
Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
Dal poděkování: 3351 poděkování
Dostal poděkování: 2928 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr.Tkadlec » 10 lis 2019, 17:14

Ještě technicky, jestli s tím teda někdo nemá problém. Rozprava o lídra byla ukončena a o čelo nikoliv.

Měl by se aktualizovat a uzavřít seznam kandidátů, kteří dodali své kandidátky včas do volby o 2. pozici (když volíme místa po jednom). O 3. a další pozice se podle mě můžou hlásit kandidáti furt. Vzhledem k tomu, že nevíme 100% jestli budou probíhat 2. kola, tak veškeré podmínky pro kandidaturu musí splnit nejpozději 72 hodin před volbou. Podmínky = podpora skupiny členů (7), vyplněný profil, kandidátská řeč/přihlášení.

Jelikož volíme 2.-9. pozice po jednom, tak upozorňuji @Marek.Houser a @Vratislav.Krejcir, že nemusí kandidovat třeba o to 2. -4. místo a můžou se přihlásit až do volby, od 5. místa (či jiného) níže, jestli tedy myslí vážně, že chtějí kandidovat někde na spodek čela.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Tkadlec za příspěvek:
Vratislav.Krejcir
Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete

Lucia.Sirinova
Člen KS Zlínský kraj
Profese: Produktový Manažer
Dal poděkování: 283 poděkování
Dostal poděkování: 112 poděkování

Příspěvek od Lucia.Sirinova » 10 lis 2019, 19:10

Vážené krajské fórum, doposud jsem zde v tomto vlákně neinformovala, zda nominaci na čelo krajské kandidátky přijímám nebo ne, rozhodnutí ztrálo postupně a na základě popudu několika členů jsem se rozhodla jej přijmout. Děkuji Hance Ančincové za nominaci a tím projevenou důvěru a prosím krajské fórum o podporu.

Něco o mně najdete tady: https://zlinsky.pirati.cz/lide/lucia-sirinova/ K tomu bych doplnila, že ve svém profesní kariéře jsem se naučila pracovat s daty, jejich vyhodnocováním , přípravě plánů a jejich realizaci. Mám zkušeností s výběrovými řízeními jak z personální oblasti, tak s oblasti dodávání IT technologií z pozice distributora (v řetězci vendor-distributor-dealer-zákazník), tato znalost z "druhé strany" dle mého názoru může pomoci například v procesu hlídání. Z krajské problematiky nejsem zaměřená na žádnou konkrétní oblast, moje zkušenosti mi ale mohou pomoci se dobře zorientovat, navázat spolupráci s týmy uvnitř i vně strany a rozhodovat se na základě dat, nikoliv dojmů.

Ve své kandidátské řeči do PKS jsem na Vráťovu otázku, zda hodlám kandidovat do kraje uvedla ne, v tu dobu jsem tak byla rozhoduná. Ke změně nározu mě přiměly názory některých členů našeho krajského sdružení. Tímto se krajského sdružení částečně omlouvám za přijetí kandidatury takto na poslední chvíli, na druhou stranu se tím sama mohu připravit o získání možné podpory. Na otázky ráda odpovím i po dnešním datu.

V případě, že bych v krajských volbách uspěla, tak k otázce usilování o uvolněno/neuvolněnou pozici (kterou jsem měla na KS na kandidáty), mám názor, že jako tým bychom měli usilovat o co nejvíc, sama bych se však přizpůsobila složení našeho týmu zvolených lidí a jejich odbornostem. (Vím, že ta otázka vhledem k velmi pravděpodobnému max. jednomu uvolněném mistu není úplně na místě, měla jsem ale potřebu znát pohledy kandidátů na ni, proto i moje odpvěď.)

BenjaminPierce
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: občan ČR
Dal poděkování: 34 poděkování
Dostal poděkování: 158 poděkování

Příspěvek od BenjaminPierce » 10 lis 2019, 19:11

Petr.Tkadlec píše:
10 lis 2019, 17:14
Ještě technicky, jestli s tím teda někdo nemá problém. Rozprava o lídra byla ukončena a o čelo nikoliv.

Měl by se aktualizovat a uzavřít seznam kandidátů, kteří dodali své kandidátky včas do volby o 2. pozici (když volíme místa po jednom). O 3. a další pozice se podle mě můžou hlásit kandidáti furt. Vzhledem k tomu, že nevíme 100% jestli budou probíhat 2. kola, tak veškeré podmínky pro kandidaturu musí splnit nejpozději 72 hodin před volbou. Podmínky = podpora skupiny členů (7), vyplněný profil, kandidátská řeč/přihlášení.

Jelikož volíme 2.-9. pozice po jednom, tak upozorňuji @Marek.Houser a @Vratislav.Krejcir, že nemusí kandidovat třeba o to 2. -4. místo a můžou se přihlásit až do volby, od 5. místa (či jiného) níže, jestli tedy myslí vážně, že chtějí kandidovat někde na spodek čela.
Petře přestože se to snažím sledovat jako pozorovatel který se nikam nehlásí, zejména proto abych si i udělal názor kam se Piráti ZLK posouvají, začínám se v tom co píšeš ztrácet. A jak se říká „zeptej se protože 2/3 se chtějí zeptat taky jen se bojí ozvat", tak činím.

1)nepochopitně se vyhlásilo přihlašování lídra a čela do jednoho vlákna. (to se nebavim o souběhu s volbou do PKS a dalšími např. nepochopitelně s volebním výborem, posunuto, který si mělo vybrat nebo alespoň doporučit až zvolené čelo atd..)

2) v prvním příspěvků je napsáno přihlašování a volba na 1=lídra a 2-9=čelo. Ty píšeš že se hlasují pozice po jedné tzn. pak zase že od 2-4 a a 5 a výše.Která z verzí teda platí?

3) Vzdal jsi se funkce v AO, nebo nevzdal a nadále to řídíš nebo do toho zasahuješ?

4) Přestože, tě beru a respektuji jako Piráta srdcaře a zdá se mi, že do podobných debat a hlasování vnášíš zmatek obdobně jako u KK a ojedinělé jsi zpětvzetim námitky nevyvolal další pseudospor, tak za to ti děkuji.

Sám jsem zvědav jak toto vše dopadne a přál bych si aby jste si uvědomili, jaké těžké politické váhy, co zlínský kraj valcují i několik volebních období, proti vám budou stát a vaše zásadní výhoda je nejen o pirátském programu ve sloganech mluvit, ale ho realizovat.

Díky za pozornost.

Radek
Tito uživatelé poděkovali autorovi BenjaminPierce za příspěvek:
Michal.Stepanik
,,To nejde" neznamená, že to skutečně nejde, jde pouze o nejjednodušší odpověď. V 9ti z 10ti případů to jde.

Petr.Tkadlec
Republikový výbor
Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
Dal poděkování: 3351 poděkování
Dostal poděkování: 2928 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr.Tkadlec » 10 lis 2019, 19:16

1) já jsem to nevyhlašoval, to se ptej jinde
2) čelo se volí po jednom
viz viewtopic.php?p=652446#p652446 a anketu viewtopic.php?f=417&t=49521
3) Ve své rezignaci jsem jasně napsal, že se funkce člena KS nevzdávám a naopak jsem napsal, že budu plnohodnotným členem
4) je to pseudorozpor a samozřejmě by měla ta volba proběhnout, kdyby se striktně pravidla dodržovala
Pravidla jsou ale tady od toho, aby nás chránila, nikoliv, aby nás týrala...
Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete

Petr.Havlik
Člen KS Zlínský kraj
Profese: technik
Dal poděkování: 5 poděkování
Dostal poděkování: 12 poděkování

Příspěvek od Petr.Havlik » 10 lis 2019, 20:44

Rozhodl jsem se přijmout kandidaturu do čela kandidátky v krajských volbách 2020

Na začátek bych napsal něco o sobě . Bydlím v Kroměříži v místní části Vážany, Jsem ženatý , dvě děti . Syn již pracuje a dcera je studentkou na stejné vysoké škole po rodičích v Praze. Vystudoval jsem Vysokou školu chemicko-technologickou v Praze, obor ekonomika. Úspěšně jsem ji zakončil v roce 1990.
Je mi 52 let a pracoval jsem na pozicích IT technika , IT managera , správce sítě a manažera úseku. Nyní pracuji u jiného zaměstnavatele na pozici IT technik. V současné době jsem členem aktivních záloh ČR .

V roce 2018 jsem byl registrován jako příznivec pirátů a od března 2019 jsem členem MS Kroměříž. Začínal jsem se zajímat o politiku v době zavážení Vážanské cihelny, kdy jako obyvatelé místní části jsme řešili tento problém. Takže rád bych se věnoval ekologii i v rámci zlínského kraje . Přihlásil jsem se do několika KETů. A to jsou Územní rozvoj a plánování, IT a smart city a jako poslední bezpečnost.

Rád bych svou kandidaturou podpořil činnost pirátské strany v zastupitelstvu ZLK .

Irena.Drofova
Člen KS Zlínský kraj
Profese: Polygrafie/Marketing/Media
Dal poděkování: 160 poděkování
Dostal poděkování: 75 poděkování

Příspěvek od Irena.Drofova » 11 lis 2019, 11:15

Ahoj posádko, rozhodla jsem se také zapojit do volby čela na kandidátku. Že patřím mezi zvláštní lidi, kterým se říká Piráti, mi potvrdilo několik z vás, ale především 3 staří pirátští bardi (hosté) na Klimatikonu, kteří mě motivovali k další činnosti. Hodnoty, myšlenky a vize, se kterými se šlo do parlamentních voleb jsou tady stále. Bylo to také potvrzení o správnosti mého rozhodnutí vystoupit ze zlínského sdružení, stejně jako frajerský BAN, který mi sdružení okamžitě dalo do interní FB skupiny a stejně jako několik dalších projevů. Dodám k tomu jen, že jediná věc, která se stala je, že jsem se vzdala hlasovacího práva ve sdružení, nikoli však aktivního pirátění v mém rodném městě a práce pro veřejnost, která trvá déle, než jen těch pár let, kdy hájím pirátské hodnoty.

Pirát nepotřebuje 100+1 funkci k tomu, aby něco dokázal změnit, udělat, vybudovat. Skutečně ne. Mezi vás jsem přišla zkraje roku 2017 a trvalo asi 3/4 roku, než jsem podepsala. Nepřišla jsem ani dělat kariéru, ani usilovat o posty, ani vylepšit domácí rozpočet, ani sobě nebo někomu něco dokazovat. Přišla jsem udělat něco pro to, aby se v té naši zemi, kraji, městě lépe žilo. Něco se také podařilo. Jsou bohužel tací, kteří to nepochopili a mají zapotřebí dělat věci, které se s pirátskými hodnotami neslučují. O to více nyní cítím potřebu prosazovat pirátské myšlenky napříč všemi směry.

Mám za sebou pro Piráty spoustu práce. Zatímco se ve Zlíně na podzim roku 2017 začal lynčovat jeden z našich členů, jala jsem se, místo ukazování prstem a osočování kde z čeho, budovat povědomí o tom, že také ve Zlíně jsou Piráti a začala táhnout sdružení, aby nepropáslo tak důležitý rok jen kvůli hádání se, půtkám a neschopností diskuse. Za ten rok jsem stihla od píky vybudovat FB stránku, kterou jsem na konci r. 2018 předala v perfektní kondici s cca 600 fans. Iniciovala, organizovala a dotahovala akce, na full-time se účastnila senátorské kampaně, psala do PL, v rámci možností se snažila pomoct i jinde (zejména grafikou), na 200% se věnovala kampani do komunálek, která na mě vysloveně spadla a díky min. aktivitě sdružení také ukázkově vyhořela. Výsledkem jsou 3 zastupitelé. Chyby šly samozřejmě ruku v ruce, nebudu se tvářit, že nebyly. Posunuly mne však zase o něco dál.

Jak většina z vás ví, mým dlouhodobým okruhem zájmu je především kultura. V současnosti jsem členkou Kulturní komise RMZ a Správní rady MDZ. Nemám zatím info o žádných změnách. Kromě kultury, je to především i oblast památek. Jsem členem KETu Kultura/Cestovní ruch/IT. Všechny tyto 3 oblasti vnímám jako úzce provázané s velkým příslibem pro rozvoj regionu. Mám také konkrétní představu, jak jejich potenciál co nejvíce využít. Bez ohledu na cokoli, v tomto okruhu mého zájmu hodlám pokračovat a nadále prohlubovat znalosti problematiky i získávání zkušeností, které již nyní nepovažuji za povrchní a často se promítají také do mého pracovního života. Mám to štěstí, že ve svém životě dělám, co mne baví a všechny mé znalosti a zkušenosti byly a jsou nadále k dispozici ČPS. Očekávám však, že bude probíhat přímá komunikace, spolupráce, diskuse nad problematikou, konstruktivní kritika, atp. a nebudou se opakovat situace, které mne přiměli k odchodu z MS Zlín, protože tyto hodnoty já ctím a považuji za základní a vždy jsem podle nich jednala a jednám nejen u Pirátů.

Pro ty, kteří mě neznají: vystudovala jsem Univerzitu Pardubice (Polygrafie a fotofyzika + Podniková ekonomika). Celý život se pohybuji kolem grafiky, reklamy, médií, marketingu i digitálu. Posledních 7 let svobodně víceméně na volné noze. Za více než 10 let profesního života jsem se setkala s většinou disciplín, pracovala s obrovskými i minimálními budgety, úspěšně stavěla vedla týmy plné super lidí, navrhovala strategie, vyhodnocovala výsledky... Své znalosti a zkušenosti předávám také dále, nenechávám si je pro sebe. Mám spoustu koníčků a zájmů a celý život se snažím posouvat dál a dál.

Jednou jsi dole, jednou jsi nahoře, tak to prostě chodí a takto beru život jako takový, stejně tak i mou současnou situaci u Pirátů, která mi ale nebrání se aktivně zapojit a přiložit ruku k dílu bez ohledu na to, jakou pozici na kandidátce budu mít. Z pirátských kampaní jsem už načerpala zkušeností hodně a hodlám přiložit ruku k dílu kde bude třeba.
Držíme kurz!

Děkuji předem za případnou projevenou podporu a věřte, že v tuto chvíli to pro mě bude něčím, čeho budu skutečně hluboce vážit.

Vaše DuhovkaIris

Odpovědět

Zpět na „Krajské fórum Zlínský kraj“