KF Vys 03/2020 Volba 20. - 29. místa kandidátky pro volby do Zastupitelstva Kraje Vysočina 2020 - rozprava

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Koordinatori, PKS Vysocina, Predsedajici

Jan.Brizdala
Krajské předsednictvo
Profese: učitel SŠ
Dal poděkování: 342 poděkování
Dostal poděkování: 404 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF Vys 03/2020 Volba 20. - 29. místa kandidátky pro volby do Zastupitelstva Kraje Vysočina 2020 - rozprava

Příspěvek od Jan.Brizdala »

Ahoj,

nebráním se konstruktivním návrhům na úpravu postupu (i když jsem námitky čekal dříve). Podívám-li se však do historie, tak :

- volba lídra 18. 10. 2019 12:00 - 21. 10. 2019 12:00 (72 hod)
- volba 2. - 9. místa, 2. kolo: pátek 10:00 (teoreticky nejdříve) - pondělí 10:00 (max 72 hod)
- volba 10. - 19. místa, 2. kolo: 6. 3. 2020 14:00 - 14. 9. 2020 22:00 (80 hod)

Nyní je návrh u obou kol na 74 hod. Prosím tedy o zdůvodnění, proč je požadována delší doba volby pro kandidáty na 20. - 29. místě, než bylo v případě volby lídra či čela (2. - 9. místa) a proč doba nebyla zpochybněna i v případě zmiňovaných voleb.
Jan Břížďala
1. místopředseda KS Vysočina, člen MS Třebíč
Třebíč: místopředseda komise pro rozvoj města, člen majetkové komise
Profil na wiki.pirati.cz

Michaela.Vodova
Koordinátor krajského sdružení
Profese: osvč
Dal poděkování: 4307 poděkování
Dostal poděkování: 5593 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF Vys 03/2020 Volba 20. - 29. místa kandidátky pro volby do Zastupitelstva Kraje Vysočina 2020 - rozprava

Příspěvek od Michaela.Vodova »

Asi proto, že nenavrhl někdo jiný postup? Nebo nevím, já osobně nemám čas kontrolovat všechno, zde jsem si toho všimla a proto jsem napsala svůj návrh. Vždycky jsme hlasovali od pátku 10 hodin do pondělí 22 hodin. Je to tak v jdr. Každopádně postup by měl být stejný vždy, neboť je to tak pro členy čitelnější.
Michaela Vodová,
Koordinátorka KS Vysočina
tel. 6O2 276 233, michaela.vodova(a)pirati.cz, můj profil

KS Vysočina: wiki kraje, web kraje , web JiPiCe
nejrychlejší způsob jak mne kontaktovat je zavolat, dále sleduji email a Zulip
pracovní doba: 10-14 (+nonstop na telefonu a naplánované aktivity v kalendáři Vysočiny v odpoledních hodinách + naplánované víkendy)

Jaroslav.Zejda
Člen KS Vysočina
Profese: student práva
Dal poděkování: 33 poděkování
Dostal poděkování: 20 poděkování

Příspěvek od Jaroslav.Zejda »

Ahoj,
díky za opětovnou nominaci, tentokrát ji přijímám, čímž chci hlavně podpořit kandidáty na předních místech i kandidátku jako takovou.
  • Pár vět o mně: Ačkoli jsem u Pirátů již dva roky, dosud jsem se aktivně nijak neangažoval (vyjma nejrůznějších hlasování), což bych rád změnil.
    Žiji v malé obci Čechtín na Třebíčsku, kde jsem od roku 2018 členem zastupitelstva a předsedou kontrolního výboru. Nyní dokončuji magisterský program na Právnické fakultě Masarykovy univerzity v Brně. O politiku se zajímám již delší dobu a jsem se stavem věcí nespokojen (zejm. hospodárnost a využívání fin. prostředků, ale hlavně často postrádám racionální uvažování v čemkoli). Rozhodl jsem se proto, že se sám zapojím do této "veřejné služby". Nejvíce mě zajímá oblast digitalizace služeb a úřadů (smart agendy), doprava, životní prostředí a školství (které považuji za klíč ke všem ostatním oblastem).
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jaroslav.Zejda za příspěvky (celkem 3):
Roman.Pasek, Eva.Novakova, Jiri.Wiche

Tereza.Maskova
Člen KS Vysočina
Profese: Zdravotní sestra
Dal poděkování: 75 poděkování
Dostal poděkování: 103 poděkování

Příspěvek od Tereza.Maskova »

Zdravím, nominaci přijímám.
Můj profil zde https://vysocina.pirati.cz/lide/tereza-maskova/
A kandidátská řeč? Úplně jednoduše chci podpořit skvělý tým ze zadních míst kandidátky, dělat všem vepředu ta záda, po kterých mohou vyšplhat. Mohu být nápomocna s otázkami kol zdravotnictví, životního prostředí, paliativní péče...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tereza.Maskova za příspěvky (celkem 3):
Roman.Pasek, Zdenka.Liskova, Jiri.Wiche
Zlatá střední cesta! Aneb hledat rovnováhu vždy a ve všem.

Josef.Korinek
Předseda místního sdružení
Profese: nezávislé povolaní (hudebník)
Dal poděkování: 97 poděkování
Dostal poděkování: 158 poděkování

Příspěvek od Josef.Korinek »

Ahoj tímto bych se rád ucházel o 22.místo na kandidatce. Děkuji.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Josef.Korinek za příspěvky (celkem 3):

Jakub.Smid
Člen KS Vysočina
Profese: zahradník
Dal poděkování: 38 poděkování
Dostal poděkování: 82 poděkování

Příspěvek od Jakub.Smid »

Jan.Brizdala píše:
21 bře 2020, 17:48
Ahoj,

nebráním se konstruktivním návrhům na úpravu postupu (i když jsem námitky čekal dříve). Podívám-li se však do historie, tak :

- volba lídra 18. 10. 2019 12:00 - 21. 10. 2019 12:00 (72 hod)
- volba 2. - 9. místa, 2. kolo: pátek 10:00 (teoreticky nejdříve) - pondělí 10:00 (max 72 hod)
- volba 10. - 19. místa, 2. kolo: 6. 3. 2020 14:00 - 14. 9. 2020 22:00 (80 hod)

Nyní je návrh u obou kol na 74 hod. Prosím tedy o zdůvodnění, proč je požadována delší doba volby pro kandidáty na 20. - 29. místě, než bylo v případě volby lídra či čela (2. - 9. místa) a proč doba nebyla zpochybněna i v případě zmiňovaných voleb.
Ahoj, volbu 2. až 9. místa neber jako precedens, protože to byl zbytečně zdlouhavý proces, který se vymykal pravidlům pirátského hlasování.

Jakub.Smid
Člen KS Vysočina
Profese: zahradník
Dal poděkování: 38 poděkování
Dostal poděkování: 82 poděkování

Příspěvek od Jakub.Smid »

A od 6.3. do 14.9.? wtf, když si vzpomenu, jak si Honzu prudil, kvůli pár hodinám, než vyhlásí výsledky...

Zdenka.Liskova
Místní předsednictvo
Profese: Technický pracovník
Dal poděkování: 136 poděkování
Dostal poděkování: 42 poděkování

Příspěvek od Zdenka.Liskova »

Ahoj, děkuji Honzo za nominaci, kterou přijímám a potvrzuji kandidaturu na 20.-29.místo
Tito uživatelé poděkovali autorovi Zdenka.Liskova za příspěvky (celkem 3):

Jan.Brizdala
Krajské předsednictvo
Profese: učitel SŠ
Dal poděkování: 342 poděkování
Dostal poděkování: 404 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jan.Brizdala »

@Michaela.Vodova a @Jakub.Smid Při stanovení svého návrhu postupu jsem vycházel ze zvyklostí, které nyní mají členové v rámci série voleb pro krajské volby 2020 a jak jsem upozornil, doba 3,5 dne nebyla dodržena u žádných z vyšších voleb. Postup volby 2. až 9. místa byl navržen a schválen. Jestliže kdokoliv upozorní, že díky navrženému konci hlasování v pondělí v dopoledních hodinách mu bude znemožněno právo volit a požaduje prodloužení např. do 22 hod, této žádosti vyhovím a návrh si osvojím.

@Jaroslav.Vysoky a @Josef.Korinek Nehlasuje se po jednotlivých místech, pořadí je stanoveno na základě volebního výsledku.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Brizdala za příspěvky (celkem 2):
Ondrej.Tuma, Eva.Novakova
Jan Břížďala
1. místopředseda KS Vysočina, člen MS Třebíč
Třebíč: místopředseda komise pro rozvoj města, člen majetkové komise
Profil na wiki.pirati.cz

Ondrej.Tuma
Republikový výbor
Profese: Správce KS Vysočina
Dal poděkování: 737 poděkování
Dostal poděkování: 500 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondrej.Tuma »

Rád bych se připojil s návrhem a nominoval @Veronika.Nguyenova
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Tuma za příspěvky (celkem 2):
Roman.Pasek, Tereza.Maskova
Najdete mě jako člena MS Jihlavsko, správce KS Vysočina, člena Republikového výboru a oficiálního spambota kraje Vysočina 🤖
FB kontakt: https://www.facebook.com/ondra.tuma.1
Tel. kontakt: 770 113 639

V živote máte dvě možné cesty... sex, drogy a rock & roll nebo masturbaci, antidepresiva a country... tak jsem si vybral metal

Odpovědět

Zpět na „Krajské fórum Vysočina“