KF KHK 1/2020 - ukončení činnosti mediální spojky

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Koordinatori, PKS Kralovehradecky kraj

Odpovědět
Uživatelský avatar
Arnost.Stepanek
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 194
Registrován: 19 čer 2018, 10:27
Profese: Kouč, podporovatel
Bydliště: Hradec Králové
Dal poděkování: 222 poděkování
Dostal poděkování: 335 poděkování
Kontaktovat uživatele:

KF KHK 1/2020 - ukončení činnosti mediální spojky

Příspěvek od Arnost.Stepanek »

Vážené krajské fórum.

zahajuji tímto z pověření PKS jednání ve věci projednání návrhu usnesení na ukončení činnosti mediální spojky v KHK.

Důvody, které nás k zahájení tohoto jednání vedou jsou následující:
  • Nedaří se naplnit záměr, který jsme zřízením této pozice sledovali. Počet článků a dalších mediálních výstupů neodpovídá očekáváním, s jakými jsme tuto pozici vypisovali.
  • Vzhledem k opatřením vlády souvisejícími s COVID19 je zřejmé, že kontaktní část kampaně, kterou jsme plánovali na květen až červen budeme nuceni z velké části zrušit a tudíž nebudeme schopni plně využít Petrovy bohaté zkušenosti s pořádáním a organizováním akcí.
  • Vzhledem k výše uvedenému budeme potřebovat doslova každou korunu na nákup mediálního prostoru, abychom v horké fázi podzimní části kampaně dosáhli co nejlepšího volebního výsledku.
Je potřeba dodat, že Petr se neflákal, snažil se psát články, pomáhal ostatním psát a udělal pro piráty spoustu více či méně viditelné práce v rovině komunikace s volebním koordinátorem, mediálním odborem, přípravy akcí, kampaní a podobně. Za to mu patří velký dík.

Současně navrhujeme znovu otevřít jednání o zřízení pozice volebního manažera na částečný úvazek (tato debata zde již proběhla viewtopic.php?p=625059#p625059 máme však za to, že rozhodneme-li se zrušit pozici mediální spojky, na kterou se v té debatě často odkazujeme, má smysl toto téma znovu otevřít).
Dohodneme-li se jako KF, že tuto pozici chceme zřídit a bude-li o ni mít Petr zájem, mohlo by být zajímavé Petrovu chuť, energii a časovou kapacitu v této pozici využít.

Návrh postupu:
rozpravu k tomuto tématu necháme běžet minimálně do čtvrtka (bude-li důvod, necháme ji běžet déle) a následně spustíme hlasování o finální podobě usnesení.
Návrh usnesení:

KF KHK pověřuje PKS, aby ukončil zadávací list resp. příkazní smlouvu zajišťující služby PR experta pro Královéhradecký kraj ke dni 31.5.2020.
KF KHK pověřuje PKS, aby obnovil jednání KF o zřízení pozice volebního manažera, pro krajské volby 2020

Ještě přidám informaci z PO:
Smlouvu můžeme vypovědět v podstatě kdykoli. Jako strana to neděláme a nechceme to dělat, protože to vůči lidem, kteří pro nás pracují není fér. Obvykle se nechává smlouva nějaký čas doběhnout, aby poskytla dostatek času na to najít si novou práci.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Arnost.Stepanek za příspěvek:
Adam.Valenta
Arnošt Štěpánek
**********************************************************
"Dobrý hráč hraje tam, kde je puk právě teď. Výborný hráč hraje tam, kde puk bude za chvíli"
Wayne Gretzky

Uživatelský avatar
Tomas.Unger
Člen KS Královehradecký kraj
Příspěvky: 55
Registrován: 22 říj 2017, 14:56
Profese: Živnostník
Bydliště: Náchod
Dal poděkování: 97 poděkování
Dostal poděkování: 96 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF KHK 1/2020 - ukončení činnosti mediální spojky

Příspěvek od Tomas.Unger »

Jen otázka není to nefér v této době říct nenaplnily se očekávání. ? Situace je velmi mimo standart.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Unger za příspěvek:
Dalibor.Zahora
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody. :) remove before flight :)

Uživatelský avatar
Dusan.Plch
Člen KS Královehradecký kraj
Příspěvky: 232
Registrován: 15 led 2018, 09:10
Profese: IT specialista
Bydliště: Hradec Králové
Dal poděkování: 265 poděkování
Dostal poděkování: 110 poděkování

Re: KF KHK 1/2020 - ukončení činnosti mediální spojky

Příspěvek od Dusan.Plch »

Rád bych si přečetl odezvu od @Petr.Polacek.
Nepřijde mi, že se očekávání až tak nenaplnila, všichni jsme věděli , že je to běh na dlouhou trať a někteří se zde pokoušeli o sprint.
Navíc mi přišlo, že podpora od krajského ba i místních vedení nebyla až tak veliká.
Plch D.
člen MS Hradec Králové

Uživatelský avatar
Arnost.Stepanek
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 194
Registrován: 19 čer 2018, 10:27
Profese: Kouč, podporovatel
Bydliště: Hradec Králové
Dal poděkování: 222 poděkování
Dostal poděkování: 335 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF KHK 1/2020 - ukončení činnosti mediální spojky

Příspěvek od Arnost.Stepanek »

Ano, máte pravdu, situace je velmi mimo standard a proto to dáváme k diskusi a rozhodnutí KF a neřešíme to sami ...
a samozřejmě je to o to složitější, že Petr je parťák a kamarád, prací pro piráty žije a je na příjmech od pirátů závislý.
I proto (pokud se rozhodneme mediální spojku ukončit) chceme ihned otevřít jednání o volebním manažerovi a umožnit Petrovi přejít na částečný úvazek.
Arnošt Štěpánek
**********************************************************
"Dobrý hráč hraje tam, kde je puk právě teď. Výborný hráč hraje tam, kde puk bude za chvíli"
Wayne Gretzky

Uživatelský avatar
Petr.Polacek
Předseda místního sdružení
Příspěvky: 118
Registrován: 09 úno 2018, 11:27
Profese: OSVČ, pedagog
Bydliště: Zd. Nejedlého 638, 518 01 Dobruška
Dal poděkování: 116 poděkování
Dostal poděkování: 135 poděkování

Re: KF KHK 1/2020 - ukončení činnosti mediální spojky

Příspěvek od Petr.Polacek »

Ahoj všem, napíšu k tomu vyjádření zítra během dopoledne. Děkuji za pochopení. Budu editovat tento příspěvek.
Petr

EDIT:
EDIT2: byl proveden u textu u hradeckého Facebooku, kde to bylo popsáno původně jinak a mohlo docházet k nepřesnému pochopení. Proto jsem to ještě doupravil.

Ahoj všem, rád bych zareagoval na tuto výzvu. Dost pravděpodobně vychází z toho, že práce, kterou pro Piráty vykonávám není častokrát tak úplně vidět. Naopak se zde snaží hodnotit pouze kvantifikativně. Budu se ji tedy snažit věcně popsat, jaká jsem dostal zadaní a jak jsou plněna. Budu se snažit být maximálně neosobní, ale je možné, že se mi to v některých fázích zcela nepodaří...

Zadané úkoly od PKS - tak jsou nakonec vedeny i v rámci schváleného rozpočtu na rok 2020. Základním měřítkem byl o prvopočátku jeden mediální výstup denně (k tomu se vrátím později). Dále - rozpočet je nastaven tak, jak zněl požadavek PKS, že polovinu času (až do voleb) mám nyní věnovat práci volebního koordinátora.

Nyní se budu snažit popsat vykonané:
1) Sestavil jsem velmi bohatý medialist
2) Počet příspěvků: Od ledna posílám všem novinářům, televizím, rádiím a pod. průměrně 1 oficiální tiskovou zprávu týdně. K tomu vždy vychází někdy 1, někdy 2 další vlastní články na krajském facebooku, ale z větší části na hradeckém (ten spravují včetně vkládání příspěvků Aleš s Lubošem, takže jde pouze o přípravu některých dat). Je to především kvůli tomu, že v podstatě jediný, kdo mě zásobuje tématy a především materiály je Aleš Dohnal, se kterým všechny články vzájemně komunikujeme. Každý výstup až na výjimku tak vidí "dvoje oči".
3) Dalšími úkoly jsem zásobován od centrálního MO, který vyžaduje občasné dodávání materiálů k následným zveřejněním. V průběhu ledna jsem požádal o sepsání několika řádků o sobě TOP 5 s tím, že termín je konec ledna. Od 2 lidí přes opětovné upozornění doteď nic nemám... :-(
4) V rámci "práce" VoKo se účastním celopirátských komunikací s centrálním VoKo (Pavel Štěpánek), dále pak s novým mediálním expertem pro podporu regionů (Marek Valko), řeším nápady ostatních regionálních odborů MO, čtu a dále rozesílám důležité věci z centrály, která se voleb týkají, účastním se schůzek senátorského volebního týmu, účastnil jsem se osobní schůze TOP 5, kde se řešil program ke krajským volbám, pomáhal jsem Martině V.D. sepisovat program pro sociální oblast a životní prostředí v době, kdy měla ruku v sádře, kompletně (včetně náplně, programu, záborů, komunikace s magistrátem, TS města HK, pirátské centrály, Ivanem Bartošem a dalšími) jsem připravil akci v HK, která se bude konat v sobotu 5. 9. 2020 u rest. Náplavka, na řece a v parku 5. květa - "Hledání pirátského pokladu s Ivanem Bartošem", počítal jsem s tím, že se budu osobně účastnit celé kontaktní kampaně, protože osobní komunikace s lidmi je přesně to, co mě baví.
5) Na základě podnětu o obnovení akcí v KraPiCi byly připraveny 4 akce na březen a už i další na duben. Bohužel všichni víme, proč jsme je museli zrušit.
6) Teď momentálně jsem jsem zorganizoval šití roušek pro Dobrušku, malinko jsem pomohl Věrce s rozjezdem v RK (byť to v podstatě vše zvládla skvěle sama), se sháněním materiálu na šňůrky pomáhám Hradci.
7) Na další spoustu věcí si teď ani nevzpomenu. Ale čas, který věnuji Pirátům je rozhodně více než 8 pracovních hodin denně. Jen zkrátka asi neumím a nebo nepotřebuju o tom někde neustále veřejně psát.

Můj pohled:
1) Bez základních materiálů zkrátka nelze žádný článek poskládat. Nejde jen zadat úkol "napiš o tom a tom", ale nic k tomu nedodat. A i kdybych rád, tak například bez fotografií autorů těch článků je nesmyslné cokoliv publikovat. Máme zde první pětku kandidátky, ale 2 z nich stále od ledna žádám. Ale kde nic tu nic. Přitom kdo jiný by měl jít tedy příkladem. Nestačí pouze na schůzi pronést: "Kontaktujte Petra kvůli článkům, připravujte témata", když samo PKS ani top 5 tak nečiní.
2) Bez vzájemného respektu se nedá pracovat. Když po někom něco chci, je třeba jít příkladem a uvědomit si, že některé kroky na sebe zkrátka navazují.
3) Finance na kampaň jsou další věcí. Místo abychom se snažili zamyslet nad tím, jak oslovit naše podporovatele, firmy a podobně, aby nám na kampaň přispěli v rámci fin. darů (jak to dělají jiné kraje), snažíme se nyní co nejvíce ušetřit v rámci příjmů, které máme pouze z centrály..?
4) Pokud už tedy ušetříme, jak se bude dále postupovat? Návrh usnesení je pouze "zrušíme", ale kdo bude nadále komunikovat s centrálním MO, kdo bude řešit věci s VoKo a další procesy, které jsou nyní nastavené? Připadá mi to jako plácnutí do vody, kdy je nezbytné udělat rychle nějaký razantní krok, ale bez návrhu dalšího postupu.
5) Co se týče eventuální "nabídky" dále pokračovat jako VoKo na nějaký částečný úvazek, tak vše má opět své nedostatky a je nedomyšleno do detailů. Čekal bych od PKS tedy nějaký konkrétní návrh a ne jen výzvu k vyjádření celému KF. Výzva je pochopitelně nezbytná, ale už k nějakému konkrétnímu návrhu, kde bude nastaven čas, náplň práce i odměna (stejně jako je tomu v jiných krajích). K tomu mám jen osobní poznámku, že kdokoliv bude tuto činnost vykonávat na nějaký částečný úvazek (např. 2 dby v týdnu), tak jednak se to za 2 dny nedá zvládnout a druhak se pak tento člověk bude jen stěží moct každý den účastnit kontaktní volební kampaně, neboť bude muset vykonávat i nějakou další práci, aby zajistil nezbytný příjem pro zaopatření rodiny.
6) Využijou-li se prostředky "na mně" ušetřené pro nákup mediálního prostoru, bude nezbytné taky ten prostor něčím zaplnit. Články se samy zkrátka nenapíšou. A budeme-li pro to využívat nějakého externího profesionála, pak těch mediálních výstupů bude vlastně ve finále mnohem méně.

Rezervy, které vnímám:
Málo často doplňované aktuality na krajském webu. Chybějící seznam našich lidí - zde to ale bohužel závisí také na tom, že mnoho lidí nemá své aktuální fotografie, která se zároveň budou používat i pro krajské volby. A to i přes to, že je s Lubošem mnoho měsíců uháníme. Jmenovat nebudu, oni o tom ví...
To je věc, na které lze zamakat.
Počet mediálních výstupů. Ano souhlasím - úvodní požadavek na jeden za den naplněn není. Nicméně to není jen a pouze mojí chybou.

Závěr:
Nyní budu hlasovat proti návrhu tohoto usnesení a to nejen proto, že se mě to osobně týká, ale především kvůli tomu, že není nikde popsáno, jak se bude postupovat po 31. 5. 2020.

Děkuji za pochopení a vždy jsem otevřen Vašim připomínkám. Pomohlo by mi však, kdybyste jakékoliv tyto připomínky komunikovali přímo se mnou a pomohli mi je tak svými nápady co nejrychleji řešit. Nemám patent na rozum, učím se vše za pochodu. Ale jedno vím jistě. Pro Piráty žiju..!
Ahoj, Petr
Naposledy upravil(a) Petr.Polacek dne 24 bře 2020, 16:06, celkem upraveno 1 x.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Polacek za příspěvky (celkem 8):
Adam.Valenta, Dusan.Plch, Arnost.Stepanek, Stepan.Svoboda, Karel.Ficenec, Tomas.Unger, Dusan.Korinek, Pavel.Volk

Uživatelský avatar
Dusan.Plch
Člen KS Královehradecký kraj
Příspěvky: 232
Registrován: 15 led 2018, 09:10
Profese: IT specialista
Bydliště: Hradec Králové
Dal poděkování: 265 poděkování
Dostal poděkování: 110 poděkování

Re: KF KHK 1/2020 - ukončení činnosti mediální spojky

Příspěvek od Dusan.Plch »

po zvážení a pro a proti jsem proti návrhu tohoto usnesení.
Bylo by vhodné si zamést před vlastním prahem a nastavit nová pravidla.

Jsem proti odvolání mediální spojky, zkusme spolupracovat a to efektivně a ne si házet klády pod nohy.

Navíc v tomto případě mediální spojka už vykonává činnosti související s volebami pro tento rok.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dusan.Plch za příspěvky (celkem 3):
Petr.Polacek, Tomas.Unger, Pavel.Volk
Plch D.
člen MS Hradec Králové

Uživatelský avatar
Petr.Polacek
Předseda místního sdružení
Příspěvky: 118
Registrován: 09 úno 2018, 11:27
Profese: OSVČ, pedagog
Bydliště: Zd. Nejedlého 638, 518 01 Dobruška
Dal poděkování: 116 poděkování
Dostal poděkování: 135 poděkování

Re: KF KHK 1/2020 - ukončení činnosti mediální spojky

Příspěvek od Petr.Polacek »

Ještě mi to nedá a doplním jednu věc. 21. března dopoledne odesílá Ivan Bartoš email s předmětem zprávy: Informace pro naše spolupracovníky - fungování v době krize
Nevím, zda-li šel tento email všem, tak ho zde s dovolením zveřejním:

"Ahoj kolegyně, kolegové a spolupracovníci,

ať už pro nás pracujete v rámci jednotlivých odborů nebo pod krajskými sdruženími, ať jste zaměstnáni na DPP/DPČ nebo poskytujete služby na živnostenský list, všechny bych vás chtěl jménem Pirátské strany informovat o tom, jak bude v nejbližších dnech a týdnech organizovaná práce v Pirátské straně.

Jak už víte, přešli jsme všichni na home office a podle možností pokračujeme dál v práci. A pochopitelně vás dál platíme, a to i v případě, že charakter vaší práce home office neumožňuje. Prioritou je, aby nikdo nezůstal bez prostředků - i v případě nemoci nebo ošetřování.

Na detailech fungování se domluvte individuálně se svým vedoucím tak, aby to vyhovovalo vám oběma, my jsme připraveni vedoucím vyjít vstříc, abychom tuto krizovou dobu zvládli a vše fungovalo, jak má.

Využijme téhle nucené změny, abychom kromě aktuální operativy, které ubyde, pracovali i na věcech dlouhodobých a koncepčních, na které normálně ne vždy zbývá čas. Je to hodně na každém z nás, jak si své věci zorganizujeme a kam nasměřujeme svou iniciativu. Prosíme, zkusme vnímat tuto krizi i jako příležitost nastavit správně to, co doposud drhlo.

Vážíme si toho, co pro Piráty děláte a je pro nás důležité, abyste věděli, že za vámi stojíme a jsme připraveni vám pomoct, dostanete-li se do jakýchkoliv problémů!

--
Ivan Bartoš
předseda České pirátské strany
(předseda Výboru pro veřejnou správu a regionální rozvoj PS PČR)"
____________________________________________________________________________________________


O to smutnější je, že tento návrh usnesení přichází 23. března večer a jediná výtka je:
"Nedaří se naplnit záměr, který jsme zřízením této pozice sledovali. Počet článků a dalších mediálních výstupů neodpovídá očekáváním, s jakými jsme tuto pozici vypisovali."

A připomenu i další dva důvody:
- Vzhledem k opatřením vlády souvisejícími s COVID19 je zřejmé, že kontaktní část kampaně, kterou jsme plánovali na květen až červen budeme nuceni z velké části zrušit a tudíž nebudeme schopni plně využít Petrovy bohaté zkušenosti s pořádáním a organizováním akcí.
- Vzhledem k výše uvedenému budeme potřebovat doslova každou korunu na nákup mediálního prostoru, abychom v horké fázi podzimní části kampaně dosáhli co nejlepšího volebního výsledku.

No...., já zkrátka fakt nevím, co si myslet... :-(
Ahoj a díky za pochopení, Petr
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Polacek za příspěvek:
Pavel.Volk

Uživatelský avatar
Arnost.Stepanek
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 194
Registrován: 19 čer 2018, 10:27
Profese: Kouč, podporovatel
Bydliště: Hradec Králové
Dal poděkování: 222 poděkování
Dostal poděkování: 335 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF KHK 1/2020 - ukončení činnosti mediální spojky

Příspěvek od Arnost.Stepanek »

Právě z výše uvedeného důvodu jsme se rozhodli toto rozhodnutí nechat na KF.
Žádali jsme KF o souhlas s touto pozicí s jasnou vizí, jasným cílem a jasným budgetem. Ta vize se nedaří plnit a proto se ptáme KF, zdali chceme pokračovat nebo ne, případně to chceme nějak redefinovat.
A právě z důvodu mizerného timingu a Petrovy situace navrhujeme pro případ, že se KF rozhodne pozici mediální spojky ukončit dlouhou dobu doběhu smlouvy.
Arnošt Štěpánek
**********************************************************
"Dobrý hráč hraje tam, kde je puk právě teď. Výborný hráč hraje tam, kde puk bude za chvíli"
Wayne Gretzky

Uživatelský avatar
Dusan.Plch
Člen KS Královehradecký kraj
Příspěvky: 232
Registrován: 15 led 2018, 09:10
Profese: IT specialista
Bydliště: Hradec Králové
Dal poděkování: 265 poděkování
Dostal poděkování: 110 poděkování

Re: KF KHK 1/2020 - ukončení činnosti mediální spojky

Příspěvek od Dusan.Plch »

Jak dlouho je ta pozice? 5 měsíců? Je to dlouhá nebo krátká doba? O kolik % stoupla prezentace Pirátů v krajských médiích? Opravdu si myslíte, že 1 článek za den je reálný? V jakém rozsahu? Jen noticka na FB nebo článek do tisku. Sakra tohle nikde nebylo specifikováno, fakt se mi to nelíbí jak se to tu prezentuje. Tohle by se mělo řešit jinak a jinde. Zpomalte a zamyslete se. Já opravdu nevidím chyby jen na jedné straně.
Plch D.
člen MS Hradec Králové

Uživatelský avatar
Ales.Dohnal
Člen KS Královehradecký kraj
Příspěvky: 106
Registrován: 04 dub 2018, 09:28
Profese: datový analytik
Bydliště: Hradec Králové
Dal poděkování: 140 poděkování
Dostal poděkování: 172 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF KHK 1/2020 - ukončení činnosti mediální spojky

Příspěvek od Ales.Dohnal »

Ahoj,

tato situace není chybou Petra Poláčka. Extrémní neplechu dělá to, že je jedním “z nás” a to ještě s ambicí být v docela významné volené funkci. A to je principiálně špatně. Dělá to problémy při předávání zpětné vazby nebo třeba v tom, kdo ho má vlastně úkolovat a kontrolovat. Nic z toho není chyba Petra, ale systémový problém Pirátů jako celku. Je to chyba, která i naše krajské sdružení stojí měsíčně desítky tisíc.

Nemyslím si, že nějaké detailní probírání Petrovy práce patří veřejně na fórum. Pozitivní je, že v mediálních výstupech se postupně lepšil a ukázalo se, že by byl skvělý produkční, organizátor akcí a zcela jistě i kontaktní kampaně. Přesto jako předseda zastupitelského klubu a jako člověk, který se jako dobrovolník stará i teď o velkou část mediálních výstupů hradeckých Pirátů (na Facebooku Piráti HK jde takřka o všechny), si myslím, že se projekt mediální spojky prostě nepovedl.

Když Petr píše, že na jeho práci bychom si museli najmout odborníka, tak ano, má pravdu. V rozpočtu kampaně Pavla Vacka na to máme dokonce vyhrazené prostředky, protože nikdo z nás to není schopen napsat v odpovídající kvalitě. Na to potřebujeme člověka s odpovídajcími zkušenosti, který zvládne napsat rozhovor, "HLP" článek...nejsem to u nás já, Petr, nikdo.

U mediálních výstupů Pirátů u nás v kraji by to mohlo fungovat obdobně. Měl by vzniknout mediální odbor, který bude mít nějaký rozpočet (podle průzkumu trhu je dostačujících s rezervou 10 - 15 tisíc měsíčně) na copywritera, který nám skvěle zpracuje do tiskových zpráv ty ústřední tři, čtyři témata měsíčně a bude mít na starosti PirListy. Abyste si představili konkrétní čislo, tak redakční práce u redaktorů Deníku vyjde na jeden článek na cca 1500 Kč včetně daně. Petr měl podle smlouvy brát až 35 tisíc. Dokážeme za daleko méně peněz nakoupit daleko více muziky. (A mě to ušetří dost práce, které buď můžu věnovat práci předsedy klubu, nebo kampaním)

Šéf mediálního odboru bude sestavovat media plán, úkolovat copywritera, nést za něj odpovědnost a bude se zodpovídat PKS, potažmo krajskému fóru. Měl by mít styčného důstojníka v každém místním sdružení. Nemáme těch výstupů tolik, aby to byl placený člověk na fulltime a myslím, že za současné situace by to měl být dobrovolník. Možná až budeme na kraji, tak se situace změní a budeme toho komunikovat řádově více. Zřídíme třeba místopředpsedu PKS pro média a k němu dáme placeného odborníka. Teď skoro nejsou témata.

U kampaně je potřeba mít hned několik funkcí. Neberte mě úplně doslova, je to spíš velmi zjednodušený ideální model fungování kampaně. Někdo vymyslí strategii (cilení, stanovení KPI,...) a dělá v podstatě supervizora, tj. vyhodnocuje, jak kampaň běží. Další je kreativní část a pak je samotná exekuce, produkce kampaně. Měli bychom se o tom zcela vážně pobavit, jak to teď v obou kampaních funguje. Ty první dvě funkce (strategie, kreativita) zvládneme za pomoci centrály dobrovolnicky nebo polodbrovolnicky (zaplatí se někomu za grafiku např.). Poslední část je uřízení ty kampaně zejména v posledních dvou měsících a teď zajištění veškerých smluv atd. podle zvolené strategie. To může dělat Petr (byl by v tom jistě skvělej), nebo na to můžeme vyhlásit vyběrko. Měli bychom se ale pobavit na rozsahu. Dost to ovlivňuje COVID-19.

Takže podporuji usnesení, jak bylo Arnoštem nastaveno. A rád bych otevřel debatu nad mediálním odborem a produkčním kampaně.
Naposledy upravil(a) Ales.Dohnal dne 24 bře 2020, 22:23, celkem upraveno 1 x.

Odpovědět

Zpět na „Krajské fórum Královéhradecký kraj“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host