KF JČK 27/2020 Krajský rozpočet 2021

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: PKS Jihočeský kraj, Krajsti predsedajici, KoKS Jihočeský kraj, Administrativa-KS Jihočeský kraj

Uživatelský avatar
Jusuf.Traore
Příspěvky: 246
Registrován: 27 říj 2015, 23:58
Profese: Vedoucí odboru sociálních věcí a školstv
Bydliště: Prachatice
Dal poděkování: 285 poděkování
Dostal poděkování: 307 poděkování

Re: KF JČK 27/2020 Krajský rozpočet 2021

Příspěvek od Jusuf.Traore »

Michal.Horak píše: 07 pro 2020, 13:06
Jana.Kolarikova píše: 02 pro 2020, 21:12 Pokud letos ušetříme, můžeme v rozpočtu na příští rok položky na MS zvednout. Jedná se o výhled, takže je asi předčasné i řešit.
Pokud přeci jen, odkud bys ty peníze vzal?
Tak jednu rezervu bych viděl u KETů, protože to má být dobrovolnická nadšená práce všech Pirátů a né tam rozpustit 120k a 900K na zastupitelský klub kraje píšeš že jsou výsledkem nějakých pravidel hry, pak jsou ty pravidla celkem na hov... , protože takovou raketu není v tom klubu za co utratit, pokud si ovšem někteří zastupitelé nebudou tím léčit své sociální problémy. 600k na mzdové náklady je 50 litrů měsíčně, jestli to má brát ten tajemník, tak je to job století.

Na závěr bych chtěl požádat, než mě tu rozcupujete osobními útoky , zkuste mě nejdřív přesvědčit položkovým výčtem u mnou jmenovaných řádek.
Ahoj Michale,

do zastupitelského klubu nevidim a netroufám si do něj bez znalosti vnitřního položkového rozpočtu kecat, ale do KETů ano, jelikož jsem podklady od KETů k dispozici měl. Schválně jsem si dělal čárku pokaždé, když jsem našel v podkladech od KETů osobní náklady... A víč kolik čárek jsem jsem si udělal? Ani jednu... (Sorry, to bylo trochu Cimrmana :D )

Ale vážně... KETy jsou stále dobrovolnická práce... Ty peníze jdou většinou na tisk, analýzy a propagaci. Myslím, že já jedinej jsem k tomu žádal o něco jako sociální pomoc, kdybychom se někdy v průběhu roku rozhodli někomu dílčím způsobem pomoc,tak aby to někde bylo a expertovné, a to pro případ, pokud bychom opravdu na něco potřebovali nějakýho machra, protože bychom to nezvládli sami (ale věřím, že se to nestane)... ;)
Nezáleží na tom, kdo jsme, ale jak se k sobě chováme...
Uživatelský avatar
Michal.Horak
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 922
Registrován: 29 říj 2013, 17:57
Profese: IT (database & system administrator)
Bydliště: Písek
Dal poděkování: 257 poděkování
Dostal poděkování: 779 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF JČK 27/2020 Krajský rozpočet 2021

Příspěvek od Michal.Horak »

Díky @Jusuf.Traore za částečné vysvětlení a samozřejmě respektuju, že ses snažil asi o podklady podle svého nejlepšího vědomí a svědomí, nicméně na propagaci a tisky máme MO , mimochodem taky slušná položka v rozpočtu, a ty analýzy by měly být výsledkem té dobrovolné činnosti :lol:

Já se jen snažim zavčasu upozornit, že příští rok by měla být vzhledem ke komunálkám MS prioritou a ten výhled na rok 2022 tomu moc neodpovídá, tak to berte jako zahřívací kolo před tím než se tu příští rok budem hádat natvrdo.

Ještě dotaz asi na Janu, jak je to se zbytkem u jednotlivých MS ? Vrací se do rozpočtu kraje nebo zůstanou jednotlivým MS, z té tabulky to není zřejmé.
Předseda Piráti Písecko
Uživatelský avatar
Jana.Kolarikova
Personální odbor
Příspěvky: 1863
Registrován: 03 srp 2012, 13:52
Profese: OSVČ
Dal poděkování: 1800 poděkování
Dostal poděkování: 2752 poděkování

Re: KF JČK 27/2020 Krajský rozpočet 2021

Příspěvek od Jana.Kolarikova »

Michal.Horak píše: 07 pro 2020, 15:08 Jak je to se zbytkem u jednotlivých MS ? Vrací se do rozpočtu kraje nebo zůstanou jednotlivým MS, z té tabulky to není zřejmé.
Přehled čerpání jsem zohlednila při rozpočtování. Nejde to udělat tak, že by se peníze přelily. Pokud však MS v roce 2021 ušetří, zohledním to v rozpočtu 2022.

Jana Koláříková
https://www.facebook.com/JaninkaToofree
jana.kolarikova@pirati.cz
To, že nemůžeme změnit svět, neznamená, že bychom se o to neměli alespoň pokusit.

Uživatelský avatar
Tomas.Guth.Jarkovsky
Republikový výbor
Příspěvky: 417
Registrován: 01 pro 2017, 11:10
Profese: dělník lidských práv
Dal poděkování: 303 poděkování
Dostal poděkování: 1372 poděkování

Re: KF JČK 27/2020 Krajský rozpočet 2021

Příspěvek od Tomas.Guth.Jarkovsky »

Doba pro podávání alternativních návrhů uplynula, začíná doba na rozmyšlenou. Hlasování začne ve čtvrtek ráno.

+420 728 jednajednatři 966

Uživatelský avatar
Tomas.Guth.Jarkovsky
Republikový výbor
Příspěvky: 417
Registrován: 01 pro 2017, 11:10
Profese: dělník lidských práv
Dal poděkování: 303 poděkování
Dostal poděkování: 1372 poděkování

Re: KF JČK 27/2020 Krajský rozpočet 2021

Příspěvek od Tomas.Guth.Jarkovsky »

Vážení jihočeští Piráti a Pirátky,

začíná první kolo hlasování o podobně krajského rozpočtu na rok 2021 zde.
Hlasování běží do pátku 18. prosince 22:00.

Omluvte, že v názvu hlasování o rozpočtu není explicitně uvedeno, že se jedná o první kolo hlasování.

Díky, s pozdravem,

Tomáš

+420 728 jednajednatři 966

Uživatelský avatar
Tomas.Guth.Jarkovsky
Republikový výbor
Příspěvky: 417
Registrován: 01 pro 2017, 11:10
Profese: dělník lidských práv
Dal poděkování: 303 poděkování
Dostal poděkování: 1372 poděkování

Re: KF JČK 27/2020 Krajský rozpočet 2021

Příspěvek od Tomas.Guth.Jarkovsky »

Vážení Piráti, v hlasování byl schválen návrh rozpočtu na rok 2021: https://helios.pirati.cz/helios/electio ... a0114/view
Zamykám jednací vlákno
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Guth.Jarkovsky za příspěvek:
Josef.Soumar

+420 728 jednajednatři 966

Zamčeno

Zpět na „Krajské fórum Jihočeský kraj“