Středočeská hospoda

Moderátor: PKS Stredocesky kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.
Odpovědět
Dalibor.Zahora
Republikový výbor
Profese: zakládající člen
Dal poděkování: 28035 poděkování
Dostal poděkování: 13586 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Středočeská hospoda

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Dotaz: Máme vlákno středočeské děkovné? Paměť mi říká, že jo, ale nemůžu ho najít. :)
pirátský migrant, zakládající člen a taky Emil Havran více na profilu wiki.pirati.cz, aktuální texty najdete na Deník Referendum, více jsem na twitteru @daliborzz než na FB fb.com/dlbrz t. 773 993 465

Jan.Korbel
Krajské předsednictvo
Profese: IT
Dal poděkování: 3049 poděkování
Dostal poděkování: 2328 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jan.Korbel »

Probíral jsem to několikrát, když jsem dělal pořádek, a vyloženě děkovné si nepamatuju. Což nic neznamená, s mojí pamětí... :-)

Já bych k něčemu takovému klidně využil hospodu. Je to takové user friendly :-)
Středočeský profil | "Systémy, kterých se týká tato dohoda, jsou účty majitelky." -- NDA Pirátů

Dalibor.Zahora
Republikový výbor
Kontaktovat uživatele:

Honzo @Jan.Korbel neznáš tohle? https://www.okuna.io/en/home (dříve openbook)
pirátský migrant, zakládající člen a taky Emil Havran více na profilu wiki.pirati.cz, aktuální texty najdete na Deník Referendum, více jsem na twitteru @daliborzz než na FB fb.com/dlbrz t. 773 993 465

Jan.Korbel
Krajské předsednictvo
Profese: IT
Dal poděkování: 3049 poděkování
Dostal poděkování: 2328 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jan.Korbel »

@Dalibor.Zahora neznám; takových služeb bude určitě víc. Tady mmj. píšou, že decentralizaci mají v plánu.

V tom jsou projekty z Fediverse (jako je třeba Mastodon) dál - můžeš mít účty na různých serverech a službách a navzájem komunikovat. Tedy ne že by to bylo bezchybné, ale jako alternativa k twitteru a dalším věcem (např. peertube může nahradit youtube) už poměrně použitelné a rozšířené.
Středočeský profil | "Systémy, kterých se týká tato dohoda, jsou účty majitelky." -- NDA Pirátů

Lenka.Kozlova
Poslanec Parlamentu ČR
Profese: vychovatelka
Dal poděkování: 8307 poděkování
Dostal poděkování: 3045 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF SčK 12/2019 - Primární volby pro senátní obvod č. 42 – Kolín (rozprava)

Příspěvek od Lenka.Kozlova »

K čemu vám ta statistika bude?

Lenka.Kozlova
Poslanec Parlamentu ČR
Kontaktovat uživatele:

Odpoví mi někdo?
Na co potřebujete hromadně zjišťovat, kdo kde hlasoval a dělat z toho závěry? Jaké?

Lenka.Kozlova
Poslanec Parlamentu ČR
Kontaktovat uživatele:

Dalibor.Zahora píše:
09 říj 2019, 09:33
Dávám palec nahoru za hlasování v Heliosu a zkusím malý experiment - seznam těch co hlasovali, když to Helios umožňuje. Respektive dokázali bychom dělat za Sčk tu hlasovací statitsiku? Stejně se na Helios musí v blízké době povinně přejít.

A tak tedy díky všem hlasujícím:

Dalibor.Zahora Dominika.Michailidu Frantisek.Kopriva Ivan.Sedek Jakub.Vaclavovic Jana.Skopalikova Jan.Caha Jan.Korbel Jan.Licka Jan.Prokop Jiri.Chladek Jiri.Snizek Klara.Kocmanova Kristyna.Hlaskova Lenka.Kozlova Marek.Rebicek Martin.Polak Michal.Hazlinsky Pavel.Kamenik Petr.Prochazka Radek.Cernohous
Dozvím se, k čemu ti budou statistiky?

Pokud by byl nějaký důvod, proč lustrovat, kdo hlasuje, tak mlčím, ale já žádný nevidím, měla by to být každého věc.

Dalibor.Zahora
Republikový výbor
Kontaktovat uživatele:

Čistě kvůli účasti na hlasování, spustili to Liberečáci a operovalo se tím třeba v primárkách do europarlamentu či do RV.
Je to prostě jeden z x údajů, kterej ti, může něco napovědět o tom, jak je který člen aktivní.

Lenka.Kozlova
Poslanec Parlamentu ČR
Kontaktovat uživatele:

Dalibor.Zahora píše:
16 říj 2019, 02:49
Čistě kvůli účasti na hlasování, spustili to Liberečáci a operovalo se tím třeba v primárkách do europarlamentu či do RV.
Je to prostě jeden z x údajů, kterej ti, může něco napovědět o tom, jak je který člen aktivní.
Je to prostě jedna z možností, jak šikanovat lidi.
Za mě nepřípustné, pokud jsi ve voleném orgánu, pak by byl důvod (proto RV hlasuje po jménech a veřejně) pokud jsi člen, není důvod.
Mně právě proto Helios vadí.
U voleb do st. správy ví kdo volil jen volební komise a dál nejsou tyto údaje dostupné, ovšem za bývalého režimu, to byla jiná! :evil:
Občas se nedivím, že je nám nadáváno do wifikomunistů, agente :)

Dalibor.Zahora
Republikový výbor
Kontaktovat uživatele:

Já chápu ty výhrady a nevidím to také jednoznačně, námitku na rozdíly při sledování mezi členem ve volené funkci a řadovým členem akceptuji.

Ovšem základní problém je v tom, že to Helios eviduje a zveřejňuje (kvůli kontrole je to zřejmě potřeba) a pak zde prostě je prostor, že si to kdokoli evidovat může - rozdíl je tedy jen v tom, zda si to bude někdo dělat někde bokem a nebo to bude veřejně dostupné všem.

Jinak svoje výhrady k tomu by si měla primárně směrovat na AO.

Wifikomunisti je archaicky zavádějící pojem, naše skvělé západní demokracie sledují a zaznamenáváji o svých občanech tolik informací, že se o tom mohlo komunistům jen zdát. :)

Odpovědět

Zpět na „Středočeský kraj“