19/2019 PKS Vys MO Vysočina v roce 2020

Fórum pro diskusi a hlasování krajského předsednictva

Moderátor: PKS Vysocina

Odpovědět
Ondrej.Tuma
Republikový výbor
Profese: Správce JiPiCe
Dal poděkování: 440 poděkování
Dostal poděkování: 287 poděkování
Kontaktovat uživatele:

19/2019 PKS Vys MO Vysočina v roce 2020

Příspěvek od Ondrej.Tuma » 09 zář 2019, 14:12

Vážené předsednictvo KS Vysočina,

na základě podání Hanky Hajnové v redminu zahajuji jednání o dalším postupu v rámci fungování MO Vysočina v příštím (či dalších) roce.

Hančino podání naleznete zde:
https://redmine.pirati.cz/issues/22684
Ahoj,

s blížícím se jednáním o rozpočtu bych se PKS Vysočina ráda zeptala, jak vidí rozsah a fungování mediálního odboru na Vysočině v příštím roce. Resp. zda by PKS souhlasilo s navýšením mého "úvazku" a tím i rozpočtové kapitoly.
Důvody jsou 2 hlavní - jednak předpokládám, že objem práce MO se bude s blížícím se termínem krajských voleb úměrně zvyšovat a jednak mi v lednu končí "mateřská" a už teď se mi tu začínají scházet pracovní nabídky, které jsou většinou takového charakteru, že bych na MO moc času neměla. A taky bych ráda rozjela nové akce (typu zastupitelských podcastů, apod.), na které teď čas není a věnovala se osobnímu vzdělávání (doplnila si nějaký marketingový kurz, naučila se pracovat v graf. programu a tak).
Moje představa je věnovat tomu alespoň dvakrát tolik víc hodin jak teď, což by znamenalo cca 50 hodin měsíčně, finančně kolem 15 tis za měsíc.
Mikuláš F. se na posledním CFku také dušoval, že se bude snažit najít nějaké zdroje v centrálním MO rozpočtu na financování mediálních spojek v roce 2020, ale nevím, nakolik je to stále platné, ale můžu to zkusit prověřit :)
Díky
Hanka
Je potřeba se k tomu postavit a najít optimální řešení.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Tuma za příspěvek:
Jan.Posvar
Najdete mě jako člena MS Jihlavsko, 3.místopředsedu KS Vysočina, správce KS Vysočina, člena Republikového výboru.
FB kontakt: https://www.facebook.com/ondra.tuma.1
TW kontakt: @pantrumpetka
Tel. kontakt: 770 113 639

V živote máte dvě možné cesty... sex, drogy a rock & roll nebo masturbaci, antidepresiva a country... tak jsem si vybral metal

Michaela.Vodova
Krajské předsednictvo
Profese: osvč
Dal poděkování: 4076 poděkování
Dostal poděkování: 5212 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: 19/2019 PKS Vys MO Vysočina v roce 2020

Příspěvek od Michaela.Vodova » 11 zář 2019, 19:14

Návrh:

7k od Vysočiny měsíčně (+3k od MO centrálně) = 10k navýšení měsíční odměny vedoucího MO od ledna 2020 o 4000,-

návrh je připraven vzhledem k volebnímu roku (více pozic, rozložení práce MO do volebního štábu apod.)
nutná změna koncepce MO kraje?

odůvodnění: při 50 hodinách = 200 Kč za hodinu, při 40 hodinách práce = 250 Kč za hodinu

odměna vedoucího MO je stále, jako původně, myšlena jako podpora za odpovědnost za určité úkoly - vedoucí MO je volená fce

OFFTOPICjsem už trochu unavena, možná píšu zkratkovitě prosím ostatní o nějaké návrhy či připomínky, myšlenky, díky
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michaela.Vodova za příspěvky (celkem 3):
Roman.Pasek, Milan.Dadourek, Jan.Posvar
Koordinátorka KS Vysočina, předsedkyně KS Vysočina.
tel. 6O2 276 233, michaela.vodova(a)pirati.cz
wiki kraje, web kraje můj profil, web JiPiCe
nejrychlejší způsob jak mne kontaktovat je zavolat poslat email, !na facebooku nekomunikuji!
PROVOZNÍ DOBA KoKS VYS: Po-Pá 10-16

Odpovědět

Zpět na „Krajské předsednictvo Vysočina“