Ondřej Kališ

Moderátoři: Koordinatori, PKS Praha, PMS Praha 9

Odpovědět
Ondrej.Kalis
Člen KS Praha
Profese: dopravní inženýr
Dal poděkování: 802 poděkování
Dostal poděkování: 596 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Ondřej Kališ

Příspěvek od Ondrej.Kalis » 05 úno 2019, 18:44

Milí Piráti,

rád bych požádal o přijetí do místního sdružení Praha 9. Vzhledem k tomu, že na Praze 9 mě asi všichni docela znáte, provedu své představení stručněji. Budu však velmi rád za jakékoliv vaše dotazy, klidně rýpavé a osobní. Moje představení v rámci Prahy proběhlo zde: viewtopic.php?f=434&t=37987 , v tomto příspěvku - viewtopic.php?p=594165#p594165 - jsem podle mě docela vyčerpávajícím způsobem odpověděl na základní otázky pro členy. Na prosincové krajské schůzi proběhlo také moje grilování, které bude určitě někde k vidění na záznamu. V tomto vlákně jsem myslím popsal, proč chci vstoupit do Pirátské strany.

A proč mám zájem vstoupit právě do MS Praha 9? Kromě toho, že na Praze 9, konkrétně na Proseku, už 13 let žiji, jsem také kandidoval do zastupitelstva za Piráty a jsem 1. náhradníkem v obvodu Prosek - Krocínka. S našimi zastupiteli spolupracuji zejména pokud jde o dopravní témata, kterým se však chci věnovat také na úrovni Prahy a Středočeského kraje, případně budu rád na tématech regionální veřejné dopravy spolupracovat i s dalšími kraji, budou-li mít zájem.

Vzhledem k mému rodinnému stavu pochopitelně nemůžu garantovat, zda i v dalších letech budu stále obyvatelem Prahy 9, ale i pokud bych se časem odstěhoval, stále bych rád s Piráty na Praze 9 spolupracoval. Nejen proto, že k Praze 9 mám silný vztah a vždy mě víc bavily okrajovější části města (případně příměsto) než problematika vnitřního centra, ačkoliv centrum Prahy mám rád a žil jsem tam 17 let, ale také neboť jsem mězi Piráty na Praze 9 poznal skvělé lidi, se kterými bych rád zůstal v kontaktu, a kteří mě velmi podpořili v době, kdy jsem váhal, zda se mám k Pirátům aktivně přidat.

Jsem tedy zcela otevřen jakýmkoliv vašim dotazům a budu rád, pokud mě MS Praha 9 přijme mezi své členy.

Ondra
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Kalis za příspěvky (celkem 2):
Petr.Daubner, Chrom

Petr.Daubner
Člen KS Praha
Profese: učitel
Dal poděkování: 464 poděkování
Dostal poděkování: 437 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Ondřej Kališ

Příspěvek od Petr.Daubner » 05 úno 2019, 20:34

Co se týče mé osoby, nemám žádných dotazů. Ondru známe dlouho, chodí na schůze, podílel se aktivně na volební kampani, kandidoval za nás a navíc pro nás zpracovával program ohledně dopravy. Pro mě osobně už je Ondra v podstatě Pirát :-)!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Daubner za příspěvky (celkem 2):
Ondrej.Kalis, Chrom

Ilona.Chromova
Člen KS Praha
Profese: Policistka
Dal poděkování: 9 poděkování
Dostal poděkování: 17 poděkování

Re: Ondřej Kališ

Příspěvek od Ilona.Chromova » 05 úno 2019, 22:36

Ondro, děkuji za uprimné představení.Jak Tě znám,tak žádný rýpavý či osobní dotaz Tě nezbaví úsměvu a dobré nálady.😊 Hezky vecer, Ilona
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ilona.Chromova za příspěvky (celkem 2):
Ondrej.Kalis, Chrom

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Praha 9“