Dořešení výroku na krajská předsednictva od T. Esnera

Diskuse členů a příznivců o věcech přesahujících působnost orgánů, netýkajících se programu nebo o straně jako celku.

Moderátor: Odbor - administrativni

Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
  • Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
  • Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
  • Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
  • Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
  • Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
Dodržujte prosím pravidla fóra.
Jan.Kohler
Člen KS Liberecký kraj
Profese: OSVČ
Dal poděkování: 697 poděkování
Dostal poděkování: 486 poděkování

Dořešení výroku na krajská předsednictva od T. Esnera

Příspěvek od Jan.Kohler » 29 dub 2015, 09:30

Odkláním větev z původního vlákna o odvolání B. Hrůzové zde: clenske-podnety-f350/odvolani-pi-b-hruz ... ml#p392685
Kde byl napsán tento výrok:
Tobias.Esner píše:Martine, kontakty na lidí z krajů tahám už rok, předsednictva mají v kosočtverci...

Už se rýsuje evidence, tak se tam pak nahrají data a doplní...
Jelikož tady do toho byla zatažena předsednictva krajů, s nastíněním, že mají něco nebo někoho v kosočtverci, tak tedy prosím co potřebuješ a případně co tím rok trvajícím taháním myslíš?
| Jan Köhler | E-mail: jan.kohler@pirati.cz | +420 775 579 686 | Jablonec nan Nisou |
| 3D tiskárna | Řezací ploter na reklamy, samolepky, šablony a nažehlovačky | DTP/grafika |
| Lepená reklama na padákové kluzáky |

Tobias.Esner
Administrativní odbor
Profese: člen Oblastní výkonné rady ČČK Praha 7
Dal poděkování: 5005 poděkování
Dostal poděkování: 3751 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Dořešení výroku na krajská předsednictva od T. Esnera

Příspěvek od Tobias.Esner » 29 dub 2015, 12:31

Drahý Honzo,

poslal si mi krásnou SZ, ale když nevíš co po kom rok tahám, asi nesleduješ Vaše krajskeé forum, globální oznámení a SZ...

A jak sem ti psal, ted sem se na předsednictva vyprdnul, mám ted jiný povinnosti, to že si se náhodou brobudil, je uctyhodné, ale pro mě ted irelevantní
778 7O2 713,
___
Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod. Jan Werich

Jan.Kohler
Člen KS Liberecký kraj

Příspěvek od Jan.Kohler » 29 dub 2015, 13:56

Tobias.Esner píše:Drahý Honzo,

poslal si mi krásnou SZ, ale když nevíš co po kom rok tahám, asi nesleduješ Vaše krajskeé forum, globální oznámení a SZ...

A jak sem ti psal, ted sem se na předsednictva vyprdnul, mám ted jiný povinnosti, to že si se náhodou brobudil, je uctyhodné, ale pro mě ted irelevantní
Hm, parádní odpovědi, je zatěžko odkázat konkrétně

Koukl jsem podruhé do krajského fóra a od tebe jsem tam našel 2 témata:
krajske-forum-liberecky-kraj-f410/ceska ... 25582.html
krajske-forum-liberecky-kraj-f410/ukonc ... 23012.html

Globální oznámení nevidím.

V předsednictvu jsem od listopadu 2014, takže i SZ mne mohla minout.

OFFTOPICUpřímně díky za tvoje odkopání se v posledních našich vzájemných zprávách. Sice jsem se tě ptal na zveřejnění té komunikace, ale to bych šel sám proti svému tvrzení a akorát by to otravovalo ostatní, takže i kdybys mi dal svolení, tak to asi neudělám, ale jako vedoucího už tě podporovat nemohu, jsi vulgární a napadáš zbytečně lidi. Tvoje komunikační schopnosti jsou fakt boží....ostatně tobě to asi bude stejně jedno, jako ti je fuk spousta věcí, které mohou dopadat na celkový náš obraz a o kterých si mi psal v SZ.
"Nepřátelé" si vytváříš sám!
| Jan Köhler | E-mail: jan.kohler@pirati.cz | +420 775 579 686 | Jablonec nan Nisou |
| 3D tiskárna | Řezací ploter na reklamy, samolepky, šablony a nažehlovačky | DTP/grafika |

Barbora.Hruzova
Zástupce vedoucího odboru
Profese: knihovnice, spisovatelka
Dal poděkování: 1351 poděkování
Dostal poděkování: 576 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Barbora.Hruzova » 29 dub 2015, 14:10

Klid, hoši! Tobias dostal pověření urgovat krajské zástupce PO a AO pro komunikaci mezi krajem a PO a AO. A zatím jich máme jen pár. Není ovšem třeba se vzájemně napadat.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Barbora.Hruzova za příspěvky (celkem 4):
Frantisek.Kopriva, Mikulas.Peksa, Jan.Kohler, Alexandr.Mansurov

Tobias.Esner
Administrativní odbor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tobias.Esner » 29 dub 2015, 14:53

no já bych to sem zveřejnil
a je mi jedno co si kdo myslí, a pokud má někdo pocit že mám jít do hajzlu tak klidně rád pujdu, aspon bude o starost mín, mám svuj život, své povinnosti, svoji práci...
a nechat se urážet od lidí jako bajgar fakt nemám za potřebí. A pokud rasistické urážky bajgara na mou osobu jsou pouze vyjádření názoru a ode mně je to vulgarita a přes čáru, pak tu asi opravdu nemám co pohledávat a po konverzaci s tebou, opravdu nemám chut cokoliv už dělat. Byl si Honzo poslední kapka.

do večera si rozmyslím co dál
778 7O2 713,
___

Jan.Kohler
Člen KS Liberecký kraj

Příspěvek od Jan.Kohler » 29 dub 2015, 15:33

Barbora.Hruzova píše:Klid, hoši! Tobias dostal pověření urgovat krajské zástupce PO a AO pro komunikaci mezi krajem a PO a AO. A zatím jich máme jen pár. Není ovšem třeba se vzájemně napadat.
Díky za info Barboro, takže abych to pochopil, tak Tobias kontaktoval krajského zástupce PO a AO, kteří by měli komunikovat s PO a AO.
Kdo to je? Mám pocit, že to měl dříve na starosti Ondřej Kolek, ale nevím jak moc oficiálně a jak nyní, protože je Ondřej od listopadu nový krajský předseda.

OFFTOPICNechci abys nám tady dělala soudce, ale dovolím si pár vět.
Ono to začalo mým umravňováním Tobiase právě kvůli konkrétním osobním útokům na jiné osoby (osobu), příspěvkům mimo téma apod. - psal jsem SZ.
Včetně dotazu co že to vlastně máme jako krajské předsednictvo v "kosočtverci" a kdy a kde to po předsednictvu bylo chtěno.

Ondrej.Kolek
Krajské předsednictvo
Profese: chemik (technolog vývoje)
Dal poděkování: 874 poděkování
Dostal poděkování: 842 poděkování

Příspěvek od Ondrej.Kolek » 29 dub 2015, 15:47

Pokud šlo o kontakty na naše lidi v kraji, tak ty jsem posílal dvakrát, soubor, který jsem za tímto účelem poskytl, byl vytvořen 3. července 2014 a jmenuje se KS LK_pro AO_140703.ods...

Potom by se nemělo tak zobecňovat a tvrdit, že předsednictva mají něco v kosočtverci že :-)
Jinak s ohledem na fakt, že AO shromažďuje tyto kontakty už z přihlášek a registrací RegP, předpokládám, že si je můžeme kdykoliv vyžádat a dostaneme abecední přehled členů a příznivců řazený podle příjmení (?) .-)
Vážím si každého, kdo odvádí kus práce, což Tobias dělá. Ale poslouchat ty nářky a sebelítost za to nestojí. Buď ty role chceme hrát se vším, co to obnáší, nebo to nedělejme. Mám 2 děti, práci a nejsem z Prahy - a stěžuju si na nevděčnou roli předsedy KS?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Kolek za příspěvky (celkem 4):
Barbora.Hruzova, Jan.Kohler, Petr.Bajgar, Martin.Smida
Krajské předsednictvo LK; Garant bodu Věda a Výzkum; ondrej.kolek@pirati.cz
"Podle ovoce poznáte dobrý či špatný strom"

Jan.Kohler
Člen KS Liberecký kraj

Příspěvek od Jan.Kohler » 29 dub 2015, 15:52

Tobias.Esner píše:no já bych to sem zveřejnil
a je mi jedno co si kdo myslí, a pokud má někdo pocit že mám jít do hajzlu tak klidně rád pujdu, aspon bude o starost mín, mám svuj život, své povinnosti, svoji práci...
a nechat se urážet od lidí jako bajgar fakt nemám za potřebí. A pokud rasistické urážky bajgara na mou osobu jsou pouze vyjádření názoru a ode mně je to vulgarita a přes čáru, pak tu asi opravdu nemám co pohledávat a po konverzaci s tebou, opravdu nemám chut cokoliv už dělat. Byl si Honzo poslední kapka.

do večera si rozmyslím co dál
Primárně bych chtěl nějaké odpovědi na mé otázky.

Zase píšeš o Bajgarovi, 2x jsi mi psal, že ho neřešíš, ale neustále ho zmiňuješ.
Nechci se tady prezentovat jako další prudič, ale na můj vkus je ti hodně věcí jedno a to i takové jako je obraz pirátské strany, mi fakt hlava nebere.

A o co mi od začátku jde, kromě odpovědi na jednu otázku?:
O slušnou debatu bez zbytečných osobních útoků, které se netýkají daného tématu!
Vulgarity nejsou mojí doménou (minimálně v psaném textu;), osobní útoky taky ne, a jestli se cítíš být pod útokem i z mé strany, tak možná trochu už asi jo, protože si nejprve vulgárně označil krajské předsednictvo a pak z tebe dostat kloudnou odpověď a obhajobu svého tvrzení je nadlidský výkon.
Snažím se řešit konkrétně věc bez nějaké omáčky okolo, takže bych chtěl, abys mi dokázal tvojí snahu nás rok kontaktovat.
Oznámení o odchodu - to nehodlám komentovat
Osobně dokážu existovat i komunikovat s lidmi s jiným názorem, pokud to nepřeroste v to co se stalo, dělo v minulosti, a i jak se asi nadále bude dít.
Naší komunikaci sem klidně vrzni, já s tím úplně problém nemám, tohle vlákno asi stejně bude zajímat jen někoho a nebude tady otravovat ostatní.

ps. Se omlouvám, protože tímto příspěvkem si tak trochu kálím na hlavu.

Barbora.Hruzova
Zástupce vedoucího odboru
Profese: knihovnice, spisovatelka
Dal poděkování: 1351 poděkování
Dostal poděkování: 576 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Barbora.Hruzova » 29 dub 2015, 15:56

Ondrej.Kolek píše:Pokud šlo o kontakty na naše lidi v kraji, tak ty jsem posílal dvakrát, soubor, který jsem za tímto účelem poskytl, byl vytvořen 3. července 2014 a jmenuje se KS LK_pro AO_140703.ods...

Potom by se nemělo tak zobecňovat a tvrdit, že předsednictva mají něco v kosočtverci že :-)
Jinak s ohledem na fakt, že AO shromažďuje tyto kontakty už z přihlášek a registrací RegP, předpokládám, že si je můžeme kdykoliv vyžádat a dostaneme abecední přehled členů a příznivců řazený podle příjmení (?) .-)
Vážím si každého, kdo odvádí kus práce, což Tobias dělá. Ale poslouchat ty nářky a sebelítost za to nestojí. Buď ty role chceme hrát se vším, co to obnáší, nebo to nedělejme. Mám 2 děti, práci a nejsem z Prahy - a stěžuju si na nevděčnou roli předsedy KS?
Tady nejdejen o kontakty, jde o krajského zástupce PO a AO v souladu s novou koncepcí, kterou Tobias představil v Brně a je třeba ho jmenovat. Měla jsem zato, že celý ten incident spočívá v tom, že jste věděli, že máte někoho navrhnout a nenavrhli jste. Pokud jste to ovšem nevěděli, tak jste navrhnout nemohli :-) Proto vás tímto prosím, abyste nám sdělili jméno jednoho nebo lépe dvou lidi z vašeho kraje, kteří by byli ochotní takového zástupce dělat. Díky!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Barbora.Hruzova za příspěvek:
Martin.Shanil

Tobias.Esner
Administrativní odbor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tobias.Esner » 29 dub 2015, 17:15

Drahouškové, patláte dvě věci dohromady
Liberci jsem o krajském zástupci neříkal, protože než jsem to stihl, znechutil mi zbytky posledního elánu Honza...

To co rok tahám z předsednictev, teda tahal jsem než jsem evidenci předal zpět Adamovi, protože už mě nebavilo nechat "řvát" od předsednictev že po nich něco chci....

AO vede seznam členů, ale nevede udaje z přihlášek, protože je nemá kde vést, takže když požádáte o výpis, pošlu vás za vaším Krajským předsednictvem...

Ano, nemohu házet všechna přdsednictva do jednoho koše, ale globálně vzato, beru předsednictva jako globál.

Každopádně PO opouštím, takže ode mne bude klid. A v okamžiku, kdy TO dopíše novou evidenci členů, opustím i AO, nechám si pouze povinnosti vyplývající ze smlouvy co mám z Prahou.

A bajgara zminuji stále, protože když on na mně utočí rasisticky OFFTOPICa ja nepodal trestní oznámení na žádost některých lidí ze strany, že by to pro stranu nebylo dobré je zcela v pořádku a nikdo mu neřekne pul slova. Ale když se ozvu já, je to špatně. Nedávno sem ze od jistého člena předsednictva JMK dozvěděl že sem arogantní čurák, OFFTOPICod jisté sekretářky jistého předsednictva sem se dověděl, že to samé si myslí jistý člen RP, takže v pohodě. Na foru se snaží být spousta lidí za nekonfliktní a milé osoby,ale co dokážou člověku napsat na fb, nabo říct do telefonu, je k pláči, ale když já co na srdci to na jazyku je zle. Přetvařovat se musím v práci když si o klientovi myslím že je debil, ale mezi "přáteli" mi to nepříjde jako košér. To samý jak do telefonu mi někteří vyjádří podporu a pak mě rozmetaj na FB co sem to za svini. Pro mě je podstatná práce, která za mnou je, ale opravdu mi došla chut dělat práci za spoustu jinejch lidí v několika organizačních jednotkách. Ano můžu si za to já, jak sem si to nastavil, tak to mám... A všechno jednou končí. A mě už došli zbytky chutě a elánu nad čímkoliv přemýšlet a cokoliv dělat.

Ano mají pravdu, Ti co mi řekly že sem hysterická kunda, sem, ale po dnešním hodinovém telefonátu s jednou osobou, jež zastává nějakou funkci, jsem byl velmi potěšen že za rok ve funkci se mi nediví...
no ja po dvou letech dělání služky ostatním už na to nemám a ani nechci....
778 7O2 713,
___

Odpovědět

Zpět na „Vnitrostranická diskuse“