Krajská nominace Jakuba Wolfa do Republikového předsednictva

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Předsedající, Krajsti predsedajici, PKS Ústecký kraj

Odpovědět

Podporuju krajskou nominaci Jakuba Wolfa do Republikového předsednictva

PRO

10
83%

PROTI

0
Žádná hlasování

Zdržuji se

2
17%
 
Celkem hlasujících: 12 - Celkem hlasů: 12

Uživatelský avatar
Mikulas.Peksa
Poslanec/poslankyně Evropského parlamentu
Příspěvky: 4625
Registrován: 29 lis 2012, 08:33
Profese: europoslanec, ajťák, fyzik
Dal poděkování: 7811 poděkování
Dostal poděkování: 11919 poděkování

Krajská nominace Jakuba Wolfa do Republikového předsednictva

Příspěvek od Mikulas.Peksa »

Ahoj,

chtěl bych Vás poprosit, jestli byste nezvážili nominaci @Jakub.Wolf do Republikového předsednictva. Rozumím, že to na první dobrou zní možná překvapivě, že bychom měli přemýšlet o "někom z Prahy" popř. "co si to tam na nás zase vymysleli", ale myslím si, že to dává smysl. Velmi potřebujeme lidi, kteří umějí naslouchat, umějí chápat problémy ostatních a umějí sjednocovat. Potřebovali bychom, aby - když se objeví klíčové politické téma typu stávka učitelů - nezůstalo pouze na komunikačních kanálech ústeckých Pirátů, ale abychom ho uměli přenést i dál. S Jakubem se známe už nějakou dobu a působí na mě jako člověk, který to dokáže a může plnit tuhle roli, chápat širší kontext, než je vlastní městská čtvrť, a pracovat s tím.

Poprosím Jakuba, aby se k tomu případně vyjádřil, a váš všechny ostatní o podporu do volby.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Mikulas.Peksa za příspěvky (celkem 3):
Jakub.Wolf, Lukas.Rysavy, Jan.Stepanek
Mám blog, jsem na Facebooku, Twitteru, Instagramu a Mastodonu.

Chcete se zapojit do evropské politiky? Náš konzultační tým na Mattermostu evropských Pirátů najdete zde!
Uživatelský avatar
Jakub.Wolf
Místní předsednictvo
Příspěvky: 172
Registrován: 01 bře 2021, 11:53
Profese: politolog / protikorupční analytik
Bydliště: Praha 7
Dal poděkování: 118 poděkování
Dostal poděkování: 312 poděkování

Re: Krajská nominace Jakuba Wolfa do Republikového předsednictva

Příspěvek od Jakub.Wolf »

Děkuji @Mikulas.Peksa za příležitost tímto přímo oslovit krajské fórum Ústeckého kraje,

Zcela souhlasím, že máme ve straně co překonávat pokud jde o různá vzájemná nedorozumění, která mohou být často dána odlišnými kontexty, ze kterých přicházíme, a která mohou často přerůstat v obludné personální spory. Nemyslím si, že spolu musíme vždycky souhlasit, ani, že bychom se neměli o věci přít. To je v pořádku, pokud je pře věcná a je vedena otevřeně s cílem najít cestu, která je pro stranu nejlepší.

Co se mi naopak nejeví jako dobré, je zakopat se v nějakých pozicích, ať už krajských nebo politických, a dívat se na jinou skupinu spolustraníků jen periskopem ze svého vlastního bunkru.

Ať už bude či nebude moje kandidatura úspěšná, chtěl bych přispět k tomu, aby se našlo co nejvíc lidí, kteří dokážou ze svých názorových zákopů vyjít a začít se spolu poctivě a s respektem k naší různosti věcně bavit.

S tímto záměrem se na vás obracím s žádostí o podporu, znovu děkuji Mikulášovi za otevření tohoto vlákna a přeji mu, ať zase on uspěje v nominaci pražské.

Těším se také na vaše případné otázky.

Mou celostátní nominaci naleznete zde: viewtopic.php?t=65701

Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Wolf za příspěvky (celkem 2):
Lukas.Rysavy, Mikulas.Peksa
Uživatelský avatar
Lukas.Rysavy
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 359
Registrován: 05 lis 2018, 14:55
Profese: Student FŽP ČZU
Bydliště: Most
Dal poděkování: 526 poděkování
Dostal poděkování: 397 poděkování

Re: Krajská nominace Jakuba Wolfa do Republikového předsednictva

Příspěvek od Lukas.Rysavy »

Jakuba jsem měl možnost poznat na schůzích MS Praha 7, kam občas zajdu, protože v této městské části pobývám. Věřím, že by byl přínosem v RP a pokud ho jako KS podpoříme, budu rád. Já osobně ho ve volbě podpořím.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Rysavy za příspěvky (celkem 3):
Mikulas.Peksa, Dalibor.Zahora, Jakub.Wolf

Lukáš Ryšavý
Člen Zastupitelstva Ústeckého kraje a Výboru pro kulturu a památkovou péči

-
"Židle je architektura. Sofa je buržoazie." - Le Corbusier

Uživatelský avatar
Jakub.Wolf
Místní předsednictvo
Příspěvky: 172
Registrován: 01 bře 2021, 11:53
Profese: politolog / protikorupční analytik
Bydliště: Praha 7
Dal poděkování: 118 poděkování
Dostal poděkování: 312 poděkování

Re: Krajská nominace Jakuba Wolfa do Republikového předsednictva

Příspěvek od Jakub.Wolf »

Ahoj,

děkuji všem, kteří jste mě podpořili, za důvěru. Pokusím se ji v případě úspěchu ve volbě nového RP nezklamat. Zároveň chci říci všem, kteří mě nepodpořili, že se budu snažit jejich výhrady k mým postojům brát vážně a pro příště jejich důvěru získat.

Nemyslím si, že je vždy možné vyhovět všem, ale doufám, že pokud někomu nevyhovím, bude jasné, jaké důvody k tomu vedly, a nebude za tím zůstavat přílišný pocit hořkosti a nespravedlnosti.

Ještě jednou díky. Berte, prosím, tento stručný příspěvek jako mé závěrečné slovo v nominačním vlákně. Ty z vás, kteří si chtějí udělat obrázek o mých postojích a způsobu uvažování, bych nyní odkázal na diskusi výše, kde mi byly položeny zajímavé dotazy. Pokud se přesto chcete ještě na něco zásadního zeptat, rád vaše dotazy zodpovím.

Uvidíme se na CF.

Odpovědět

Zpět na „Krajské fórum Ústecký kraj“