Žádost o členství - Ivana Miklíková

Moderátoři: KoKS Praha, PKS Praha, PMS Praha 3

Ivana.Miklikova
Člen KS Praha
Příspěvky: 7
Registrován: 13 črc 2022, 11:23
Dal poděkování: 18 poděkování
Dostal poděkování: 15 poděkování

Žádost o členství - Ivana Miklíková

Příspěvek od Ivana.Miklikova »

Ahoj Pirátky a Piráti,
ráda bych se ucházela o členství v Pirátské straně. Je mi 33 let, pocházím z Vysočiny, ale od roku 2015 žiju v Praze. Dnes je to přesně rok, co pracuji pro Piráty - v Poslanecké sněmovně jako asistentka Jakuba Michálka a částečně i Ivana Bartoše, mám na starosti především administrativu a organizační záležitosti + pomáhám se sociálními sítěmi. Před svým působením u Pirátů jsem působila několik let na vedoucích pozicích v zákaznickém servisu. Piráti, ačkoli jsem je registrovala již dříve, si mě získali především svou kampaní před sněmovními volbami v roce 2017 a od té doby je volím, kde jen to je možné.

Proč chci vstoupit do strany? Protože mi to prostě dává smysl. Při práci pro Piráty a s Piráty se mi za ten rok potvrdilo, že to, co jsem od nich předtím slýchala v médiích, nebyly jen prázdné fráze pro voliče, ale že opravdu řeší témata, která jsou pro mě důležitá - boj proti korupci, spravedlnost, lidská práva.

V minulosti jsem nebyla členkou žádné jiné politické strany, od února letošního roku jsem RegP v Pirátské straně.

Ivana

Uživatelský avatar
Simona.Mikusova
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 295
Registrován: 29 dub 2017, 10:38
Dal poděkování: 1070 poděkování
Dostal poděkování: 439 poděkování

Re: Žádost o členství - Ivana Miklíková

Příspěvek od Simona.Mikusova »

Ahoj Ivano, jsem ráda, že ses rozhodla k nám přidat a moc se těším na spolupráci:)

Uživatelský avatar
Frantisek.Dosedel
Rozhodčí komise
Příspěvky: 834
Registrován: 26 lis 2017, 10:51
Profese: advokát
Bydliště: Praha 3 - Vinohrady
Dal poděkování: 1360 poděkování
Dostal poděkování: 1118 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o členství - Ivana Miklíková

Příspěvek od Frantisek.Dosedel »

V MSP3 máme proces přijímání následující:
Osoba projeví na foru zájem o členství (máš hotovo) a odpovídá na zvídavé otázky (to určitě přijde).
Osoba se představí MSP3 a nějak začně fungovat (eviduju návštěvu teambuildingových akcí, ochotu dobrovolničit u místního MT, zájem o lokální věci - beru za splněné).
Osoba se nechá ogrilovat (pokud spěcháš, tak na schůzi KS dne 7.12.2023, pokud nikoliv, v lednu/únoru bude schůze MSP3).
Je vyhlášena nezávazná anketa mezi členy MSP3, zda o danou osobu stojí.
PMSP3 hlasuje o přijetí s ohledem na výsledek ankety MSP3.
Časově - do týdne po ogrilování bude anketa MSP3, po anketě hlasování PMSP3.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Frantisek.Dosedel za příspěvek:
Jiri.Belsan

Deep in the human unconscious is a pervasive need for a logical universe that makes sense. But the real universe is always one step beyond logic.
The mystery of life isn't a problem to solve, but a reality to experience. - Frank Herbert, Dune
OFFTOPIC
Achievements:
Zakládající člen MS Praha 3 a jeho místopředseda (2018 - )
Zastupitel MČP3 (2018 - )
Člen rady MČP3 (2019-2022)
Předseda KRK Praha (2020 - 2022)
Místopředseda RK (2023 - )
Nepřípustné reputační riziko (asi vždy)

Uživatelský avatar
Frantisek.Dosedel
Rozhodčí komise
Příspěvky: 834
Registrován: 26 lis 2017, 10:51
Profese: advokát
Bydliště: Praha 3 - Vinohrady
Dal poděkování: 1360 poděkování
Dostal poděkování: 1118 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o členství - Ivana Miklíková

Příspěvek od Frantisek.Dosedel »

Já se tedy v rámci grilování dovolím zeptat na několik otázek:
1) Jaký je tvůj postoj k legalizaci? ANO/NE, v jakém rozsahu, s jakými podmínkami, v jakém časovém horizontu a proč?
2) Vzhledem k poslednímu šílenství kolem frakcí, co si o frakcích myslíš? Mají tu místo? Podporuješ nějakou?
3) Jaký je tvůj postoj k městu krátkých vzdáleností? Souhlasíš se zónami 30?
4) Až budeme páchat další teambuilding zaujmou tě spíše deskovky, šipky, procházka po památkách P3...? :)

Tito uživatelé poděkovali autorovi Frantisek.Dosedel za příspěvky (celkem 2):
Simona.Mikusova, Vojtech.Sedlacek

Deep in the human unconscious is a pervasive need for a logical universe that makes sense. But the real universe is always one step beyond logic.
The mystery of life isn't a problem to solve, but a reality to experience. - Frank Herbert, Dune
OFFTOPIC
Achievements:
Zakládající člen MS Praha 3 a jeho místopředseda (2018 - )
Zastupitel MČP3 (2018 - )
Člen rady MČP3 (2019-2022)
Předseda KRK Praha (2020 - 2022)
Místopředseda RK (2023 - )
Nepřípustné reputační riziko (asi vždy)

Uživatelský avatar
Frantisek.Dosedel
Rozhodčí komise
Příspěvky: 834
Registrován: 26 lis 2017, 10:51
Profese: advokát
Bydliště: Praha 3 - Vinohrady
Dal poděkování: 1360 poděkování
Dostal poděkování: 1118 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o členství - Ivana Miklíková

Příspěvek od Frantisek.Dosedel »

@ivana.miklikova PING! :)

Deep in the human unconscious is a pervasive need for a logical universe that makes sense. But the real universe is always one step beyond logic.
The mystery of life isn't a problem to solve, but a reality to experience. - Frank Herbert, Dune
OFFTOPIC
Achievements:
Zakládající člen MS Praha 3 a jeho místopředseda (2018 - )
Zastupitel MČP3 (2018 - )
Člen rady MČP3 (2019-2022)
Předseda KRK Praha (2020 - 2022)
Místopředseda RK (2023 - )
Nepřípustné reputační riziko (asi vždy)

Uživatelský avatar
Zdenek.Strnad
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 481
Registrován: 08 črc 2012, 11:07
Profese: novinář, projektový manažer
Bydliště: Praha 10
Dal poděkování: 121 poděkování
Dostal poděkování: 788 poděkování

Re: Žádost o členství - Ivana Miklíková

Příspěvek od Zdenek.Strnad »

hele ja se tedy hlasim do SCk, ale s temi deskovkami bych se pridal! vecne bojuju s nedotatkem spoluhracu....

moje oblibeny hry:

  • Nemesis
  • Rising sun
  • Mansions of madness
  • Scythe

... a tech mene komplikovanych je spousta, treba Lost ruins of Arnak, Brink, Splendor, Talisman...

K vanocum sem sam sobe nadelil Nemesis: Retaliation. Prijde sice az v roce 2025, ale radost neni o nic mensi :)

Tito uživatelé poděkovali autorovi Zdenek.Strnad za příspěvek:
Frantisek.Dosedel
Uživatelský avatar
Frantisek.Dosedel
Rozhodčí komise
Příspěvky: 834
Registrován: 26 lis 2017, 10:51
Profese: advokát
Bydliště: Praha 3 - Vinohrady
Dal poděkování: 1360 poděkování
Dostal poděkování: 1118 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o členství - Ivana Miklíková

Příspěvek od Frantisek.Dosedel »

Zdenek.Strnad píše: 15 pro 2023, 12:54

hele ja se tedy hlasim do SCk, ale s temi deskovkami bych se pridal! vecne bojuju s nedotatkem spoluhracu....

moje oblibeny hry:

  • Nemesis
  • Rising sun
  • Mansions of madness
  • Scythe

... a tech mene komplikovanych je spousta, treba Lost ruins of Arnak, Brink, Splendor, Talisman...

K vanocum sem sam sobe nadelil Nemesis: Retaliation. Prijde sice az v roce 2025, ale radost neni o nic mensi :)

Většinou hrajeme jednodušší, ale výhledově je to reálné ;)
Termíny za MSP3 budeme hlásit zde:

Deep in the human unconscious is a pervasive need for a logical universe that makes sense. But the real universe is always one step beyond logic.
The mystery of life isn't a problem to solve, but a reality to experience. - Frank Herbert, Dune
OFFTOPIC
Achievements:
Zakládající člen MS Praha 3 a jeho místopředseda (2018 - )
Zastupitel MČP3 (2018 - )
Člen rady MČP3 (2019-2022)
Předseda KRK Praha (2020 - 2022)
Místopředseda RK (2023 - )
Nepřípustné reputační riziko (asi vždy)

Uživatelský avatar
Petr.Konecny
Republikový výbor
Příspěvky: 204
Registrován: 01 zář 2019, 20:20
Profese: Soc. prac., zástupce ved. v kriz. týmu
Bydliště: Praha 3, Hartigova 142
Dal poděkování: 655 poděkování
Dostal poděkování: 400 poděkování

Re: Žádost o členství - Ivana Miklíková

Příspěvek od Petr.Konecny »

Zrovna dnes budeme v Pražském piratskem centru hrát novou deskovou hru Bulánci. 🖤🤗 Začátek je v 18:00, kdyby byl zájem.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Konecny za příspěvek:
Frantisek.Dosedel

Bez entuziasmu se ve světě nic velkého nevykonalo.
Immanuel Kant

Člen republikového výboru, zástupce vedoucí mezirezortního týmu Návykové chování, vedoucí pracovní skupiny Duševní zdraví,
předseda krajské komise pro prevenci společensky nežádoucích jevů a drogových závislostí v Olomouckém kraji, odborný garant Prague pride

+420 732 516 520
petr.konecny@pirati.cz

Uživatelský avatar
Martin.Sterba
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 769
Registrován: 01 dub 2018, 15:20
Profese: manažer a stratég on-line komunikace
Bydliště: Praha 8 - Libeň
Dal poděkování: 1428 poděkování
Dostal poděkování: 1020 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o členství - Ivana Miklíková

Příspěvek od Martin.Sterba »

ivana.miklikova píše: 01 pro 2023, 14:04

Ahoj Pirátky a Piráti,
ráda bych se ucházela o členství v Pirátské straně.

S Ivčou se známe celkem dlouho a jsem rád, že se rozhodla vstoupit mezi Piráty a Pirátky. 🙂

Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Sterba za příspěvky (celkem 2):
Ivana.Miklikova, Frantisek.Dosedel

Mgr. Martin Štěrba | předseda MS & ZK Praha 8
+420 732 408 769 | www.fb.com/sterbamartin | www.twitter.com/sterbamartin
martin.sterba@pirati.cz

Ivana.Miklikova
Člen KS Praha
Příspěvky: 7
Registrován: 13 črc 2022, 11:23
Dal poděkování: 18 poděkování
Dostal poděkování: 15 poděkování

Re: Žádost o členství - Ivana Miklíková

Příspěvek od Ivana.Miklikova »

Ahoj, děkuju @Frantisek.Dosedel za otázky a omlouvám se za to, že odpovídám až teď. Tady jsou mé odpovědi:

1) Jaký je tvůj postoj k legalizaci? ANO/NE, v jakém rozsahu, s jakými podmínkami, v jakém časovém horizontu a proč?
Jsem určitě pro legalizaci/citlivou regulaci omamných a psychotropních látek a co se týče podmínek, tak bych zde jen opisovala z tiskových zpráv Pirátů :), takže jen napíšu, že se ztotožňuji s tím, co jako Piráti ohledně legalizace komunikujeme. Byla bych ráda, kdyby se to stihlo do konce tohoto volebního období - přinese to peníze do státního rozpočtu, omezí se tím černý trh a tím přístup k těmto látkám mladistvým, nebudou se zbytečně plnit věznice lidmi zavřenými za trestné činy s nízkou společenskou škodlivostí, ...

2) Vzhledem k poslednímu šílenství kolem frakcí, co si o frakcích myslíš? Mají tu místo? Podporuješ nějakou?
Abych byla upřímná, tak jsem pouze zaznamenala, že tu nějaké "frakce" jsou, ale dopodrobna jsem je nestudovala, tedy nemůžu vyjádřit podporu žádné z nich. Chci vstoupit do Pirátské strany jako takové, protože souzním s hlavními myšlenkami a cíli Pirátské strany. Jsem si vědoma, že tu jsou různé názorové proudy. Pro mě je důležité, aby tyto názorové proudy respektovaly hlavní cíle strany (a taky sebe navzájem) a pracovaly i v souladu s tím, co je prospěšné pro veřejnost. Nelíbí se mi, když spolu ve straně tyhle "frakce" místo slušné diskuze a hledání kompromisu a řešení soupeří a bojují a tím stranu dle mého rozdělují a škodí jejímu obrazu navenek.

3) Jaký je tvůj postoj k městu krátkých vzdáleností? Souhlasíš se zónami 30?
Ačkoliv mám řidičský průkaz, tak neřídím, v Praze se pohybuji především MHD nebo pěšky - a jsem ráda a oceňuji, že mám všechno potřebné v docházkové vzdálenosti. Co se týče zón 30 - nejsem zastáncem plošného omezení rychlosti na 30 po celém městě, ale jsou místa, kde omezení rychlosti určitě dává smysl - v oblastech okolo škol, školek, dětských hřišť či v rezidenčních zónách.

4) Až budeme páchat další teambuilding zaujmou tě spíše deskovky, šipky, procházka po památkách P3...? :)
Jsem celkem aktivní člověk, takže mě baví vše z uvedeného. Jinak kromě práce pro Piráty moderuji i hospodské kvízy - ráda případně nějaký vytvořím i pro naše teambuilding MSP3. :)

Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivana.Miklikova za příspěvky (celkem 5):
Frantisek.Dosedel, Simona.Mikusova, Martin.Sterba, Vojtech.Sedlacek, Margita.Brychtova
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Praha 3“