Nominace KF Úsk pro D.Michailidu na místopředsedkyni RP

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Předsedající, Krajsti predsedajici, PKS Ústecký kraj

Odpovědět

Podporuji nominaci Dominiky Michailidu na místopředsedkyni strany (RP)

Ano

13
87%

Ne

2
13%

Zdržuji se

0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasujících: 15 - Celkem hlasů: 15

Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 13440
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 34808 poděkování
Dostal poděkování: 17633 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nominace KF Úsk pro D.Michailidu na místopředsedkyni RP

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Vždycky Sever!
Byl jsme poctěn založit ústeckou krajskou nominaci pro Dominiku Michailidu https://lide.pirati.cz/osoba/508/(s jejím svolením).

Dominika už má založenou středočeskou nominaci (kde ji i rychle získala, aktuálně 16 Pro / 2 Proti / 1 Zdržuji se, nutná podpora 10 hl.)
link viewtopic.php?t=65675&view=viewpoll

cituji navrhovatele ze Sčk nominace:

Jan.Prokop píše: 14 lis 2023, 11:42

Ahoj,
nejsem moc spisovatel, takže jenom krátce.
Chtěl bych nominovat Dominiku Michailidu za středočeský kraj do republikového předsednictva. Dominika je ochotná, jedná na rovinu a celkově duší Pirátka. Je členkou Republikového Výboru (nevím už kolikáté volební období) a v roce 2016 byla i členkou Republikového předsednictva, takže by se rozhodně nestratila a reprezentovala by tam náš kraj se ctí. :)

Za sebe doplním:
Dominiku znám od léta 2012, kdy jsem ji poprvé zahlédl na CF v nějaké jídelně učňáku na Zeleném pruhu (P4) a od té chvíle, jsem si pamatoval, nešla přehlednout - ta řecká linka vybočovala a jsem strašně rád, že ji ve straně máme, protože nabourává to naše české zápecnitví, které je nám někdy dost blízké. Dává nám jinou perspektivu a zneklidňuje zavedené pořádky.

Dominika je tedy sice spíš takové ta klidná síla (ale žádná upjatá konzerva), málokdy se nechá vytočit. Jen si trpělivě stojí na svém. To je důležitá vlastnost nejen v politice. V předsednictvu v minulosti už byla, ví o čem to je.
Přínosem by byla třeba tím, že není odtržená od realného života, žádná vysoká politická funkce. Je zastupitelka ve své obci a farmařka, Dominika má k lidu blíže, víc než měl kníže.
Vhled běžných lidí ve vrcholném vedení strany potřebujeme, postupem času se nám bohužel stalo, že tendujeme být hlavně pražskou stranou a to je pro strany celkem stoprocetně zaručená smrt (zdravíme TOP09). Ale z druhé strany víme, že jiná smrt hrozí i pro jiné venkovské konzervy, respektive pro část jejich vedení. Protože ač s lidovci v mnoha věcech nesouhlasíme, společný s nimi můžeme mít právě důraz na sociální rovinu. Tak třeba se oklepou od kulturně-válečnických konzerv a přežijou.

Oklepat se potřebuje i Pirátská strana, máme své vlastní specifické konzervy, i když jsou věkem mladší. Potřebujeme nový nádech, nový pohled a novou energii. Dominika spojuje jak tu dobrou pirátskou tradici a kontinuitu, tak i tu výdrž a odhodlání. Na kapitánský můstek určitě patří.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Dalibor.Zahora za příspěvky (celkem 5):
Petr.Stastny, Adam.Senk, Lukas.Rysavy, Lukas.Novy, Dominika.Michailidu

zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz, najdete mě i na Mastodon witter.cz/@daliborzz
tel. 773 993 465, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz

Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 13440
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 34808 poděkování
Dostal poděkování: 17633 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace KF Úsk pro D.Michailidu na místopředsedkyni RP

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Díky za rychlou podporu, současně omlouvám Dominiku, zápasí doma s chřipkama, tak se ozve asi až po víkendu.

Každopádně, kdo neviděl video z léta 2021 https://www.facebook.com/watch/?v=239444388046376

Přílohy
domik1.jpg
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dalibor.Zahora za příspěvek:
Lukas.Novy

zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz, najdete mě i na Mastodon witter.cz/@daliborzz
tel. 773 993 465, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz

Uživatelský avatar
Dominika.Michailidu
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 3692
Registrován: 28 črc 2011, 22:13
Profese: výtvarník
Bydliště: Krnsko
Dal poděkování: 8305 poděkování
Dostal poděkování: 6373 poděkování

Re: Nominace KF Úsk pro D.Michailidu na místopředsedkyni RP

Příspěvek od Dominika.Michailidu »

Ahoj Ústí! Jste nejvíc nejlepší, mám tu odbaveno, aniž jsem se tu zavirovaná zjevila.. Takže napravuji, nominaci příjmám a nesu vám sem alespoň moji cf kandidátskou řeč, která je snad čitelná i z krajské úrovně :)

Moje milé celostátní fórum,

rozhodla jsem se před vás předstoupit a požádat vás o důvěru. Postrčením byla středočeská nominace od Honzy Prokopa. Následně vznikly ještě nominace v Jihočeském a Ústeckém kraji. Vyjádřená podpora byla závěrečným impulsem pro tento podnět, díky.

Nebude to dlouhá řeč a nebudu tu moc hovořít o sobě, dost vás mě zná dlouho, základní věci najdete v mém profilu a samozřejmě se ptejte.

Proč tedy kandiduju? Mám za to, že přes všechny nepřízně a karamboly, je naše strana stále velmi dobře postavený kolotoč pro občany, kteří se chtějí podílet na veřejné správě. V RP bych ráda hájila toto nastavení, které možná není úplně nejefektivnější při kolizích s vnějším světem v krátkodobých fightech ohledně různých mikro a pseudokauz, ale je naprosto vynikající pro sběr a konzultace různých info a vypracování kvalitních programů, postojů, a podobných věcí, které zaručují dlouhodobější pozornost a přízeň nepřelétavých voličů.

Nebudu slibovat vysokorychlostní výkony, frenetický workoholismus a mikromanagement. Všichni jste dospělí a nepotřebujete vodit za ručičku. Naopak nabízím nadhled, pevnou palubu s podpalubím plným informací a znalostí k využití a schopnost zvesela veslovat, i když nevane ten nejpříznivější mediální vítr, pre jsem na Piráty hrdá spíš kvůli tomu, co jsou uvnitř, ne kvůli našim výkladním skříním.

Kdybych měla říct nějakou konkrétnější agendu, tak budu tlačit venkov.
Žiju v malé obci u Mladé Boleslavi, jsem zde již třetí volební období zastupitelka, poslední období konečně s plným přístupem k radnici, což má na vsích prakticky jen starosta, čili když nejste jeho klika, máte smůlu a malá obec může být uzavřenější než Bory. Takže pohled občana prťavé obce a pohled jako člena strany, který opravdu velmi oceňuje naši online funkčnost a bude s váma na zulipu imrvére, protože to je jedno z mála míst, kam se odsud může vrtnout, kdy chce :)

Současně budu určitě vždy stát proti nápadům, které by vedly k oslabování vnitrostranické demokracie, piráti musí tlačit standardy politiky dál, ne se přizpůsobovat stávajícím "hráčům" kvůli momentálním benefitům..

Díky, že tu jste.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Dominika.Michailidu za příspěvek:
Dalibor.Zahora

Svobodný internet nedáme. Ale vemte si místo něj válku proti drogám.
Me gusta myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

Odpovědět

Zpět na „Krajské fórum Ústecký kraj“