Nominace Adama Šenka na čelo kandidátky - Krajské volby 2024

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Předsedající, Krajsti predsedajici, PKS Ústecký kraj

Odpovědět

Podporuji kandidaturu Adama Šenka na čelo kandidátky

PRO

11
69%

PROTI

0
Žádná hlasování

ZDRŽUJI SE

5
31%
 
Celkem hlasujících: 16 - Celkem hlasů: 16

Uživatelský avatar
Lukas.Rysavy
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 359
Registrován: 05 lis 2018, 14:55
Profese: Student FŽP ČZU
Bydliště: Most
Dal poděkování: 526 poděkování
Dostal poděkování: 397 poděkování

Nominace Adama Šenka na čelo kandidátky - Krajské volby 2024

Příspěvek od Lukas.Rysavy »

Milé krajské Pirátstvo,

rád bych nominoval Adama Šenka, kterého bych osobně rád viděl na čele kandidátky do krajských voleb. K této nominaci mě vede řada důvodů a ze stejných důvodů mu dám i svůj hlas, pokud nominaci přijme a získá potřebnou podporu pro kandidaturu.

Adam v pozici zaměstnance během sněmovní kampaně PirSTAN prokázal organizační schopnosti, které se budou hodit i v budoucí kampani do krajských voleb. I proto, že je zástupce PKS ve volebním štábu, věřím, že mu dobrý výsledek v krajských volbách leží na srdci a že je ochotný své schopnosti a čas pro naše krajské potřeby nabídnout.

Adam již v minulosti prokázal, že je ochotný věnovat svůj čas nezištně práci pro stranu, když kandidoval do PKS, kam byl i zvolen, za což jsem rád.

Kromě zkušeností s výkonem vnitrostranické politické funkce má i zkušenosti s výkonem veřejné politické funkce. V pozici opozičního zastupitele a předsedy finančního výboru a jediného Piráta v zastupitelstvu Roudnice nad Labem zastává složitou pozici, kterou mu vůbec nezávidím. O to větší dík mu patří za to, jak k výkonu funkce přistupuje a jak svou práci komunikuje směrem k veřejnosti.

Z našich rozhovorů vím, že má Adam velký přehled o české politice. Zároveň oceňuji, že má zkušenosti z života v Praze či Německu, kde se v mnohém můžeme inspirovat pro zlepšení podmínek pro život v Ústeckém kraji.

Předem díky, pokud podpoříte tuto nominaci. Věřím, že Adam bude dobrým kandidátem a doufám i krajským zastupitelem.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Rysavy za příspěvky (celkem 2):
Dalibor.Zahora, Jiri.Baudis

Lukáš Ryšavý
Člen Zastupitelstva Ústeckého kraje a Výboru pro kulturu a památkovou péči

-
"Židle je architektura. Sofa je buržoazie." - Le Corbusier

Uživatelský avatar
Adam.Senk
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 305
Registrován: 14 led 2021, 10:44
Profese: Programátor
Bydliště: Roudnice nad Labem
Dal poděkování: 436 poděkování
Dostal poděkování: 536 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Adama Šenka na čelo kandidátky - Krajské volby 2024

Příspěvek od Adam.Senk »

Ahoj.

Já si moc vážím Lukášovy nominace i představení, co mi napsal. Sám nic moc dalšího dodávat nebudu, nedávno jsem se představoval při volbě do PKS a hlavně doufám, že tady na kraji za mě mluví moje činnost.

Jak jsem psal právě při volbě do PKS, nechci se ucházet o úplně přední místa, protože svoji jádro své činnosti vidím ve veřejné funkci, kterou mám v Roudnickém komunálu a ve vnitrostranické funkci, kterou mám tady na kraji. Chci se ucházet o místo nejvýše někde na hraně volitelnosti, proto kandiduji do čela od 7.místa dál.

A teď opravdu krátce k krajské politice. Z krajských témat mě zajímá doprava a transformace kraje. K tomu všemu mi přijde důležité podotknout, že věřím, že z krajských pozic se dá svým způsobem formovat i celostátní politka strany. Toť vše.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Adam.Senk za příspěvky (celkem 4):
Dalibor.Zahora, Jiri.Baudis, Lukas.Rysavy, Bedrich.Hadek

Participace je klíč!
https://www.senkadam.cz/
senkadam[at]gmail.com, 606 310 239
https://lide.pirati.cz/person/2807/

Odpovědět

Zpět na „Krajské fórum Ústecký kraj“