Nominace Jana Kunze na čelo kandidátky do Krajských voleb 2024

Moderátoři: KoKS Moravskoslezský kraj, PKS Moravskoslezský kraj

Odpovědět

Podporuji nominaci Jana Kunze na čelo kandidátky do krajských voleb 2024?

ANO

12
67%

NE

4
22%

Zdržuji se

2
11%
 
Celkem hlasujících: 18 - Celkem hlasů: 18

Uživatelský avatar
Leonard.Varga
Krajský zastupitel
Příspěvky: 101
Registrován: 07 pro 2017, 19:09
Profese: volná noha
Dal poděkování: 204 poděkování
Dostal poděkování: 109 poděkování

Nominace Jana Kunze na čelo kandidátky do Krajských voleb 2024

Příspěvek od Leonard.Varga »

Ahoj členstvo KF!

rád bych nominoval na čelo krajské kandidátky Jana Kunze. Honza je velmi užitečný člen týmu našeho krajského zastupitelského klubu. Osud (KF) tomu chtěl, že nás namíchal opravdu pestře a pokrýváme rovnoměrně většinu krajských témat. Honza jako básník, muzikant, kurátor a dramaturg výborně pokrývá oblast kultury.

Přestože ho osud nyní pracovně zavál kousek za hranice MSK, pořád je tady doma. Možná drobný odstup může být dokonce výhoda! Díky za vaší podporu v anketě a zatím ;)

Tito uživatelé poděkovali autorovi Leonard.Varga za příspěvek:
Radek.Simkanic
Jan.Kunze
Krajský zastupitel
Příspěvky: 9
Registrován: 28 lis 2019, 08:46
Profese: dramaturg, kurátor
Dostal poděkování: 3 poděkování

Re: Nominace Jana Kunze na čelo kandidátky do Krajských voleb 2024

Příspěvek od Jan.Kunze »

Děkuji Leonardovi za nominaci. Velmi si toho vážím a nominaci přijmám. Nominačni řeč dodám v nejkratším možném termínu. Také bych rád poděkoval všem, kteří se rozhodli dát mi hlas a přeji všem skvělé dny! Jan

Jan.Kunze
Krajský zastupitel
Příspěvky: 9
Registrován: 28 lis 2019, 08:46
Profese: dramaturg, kurátor
Dostal poděkování: 3 poděkování

Re: Nominace Jana Kunze na čelo kandidátky do Krajských voleb 2024

Příspěvek od Jan.Kunze »

Milé Pirátky a Piráti,
připojuji nominační řeč a ucházím se o vaši přízeň, a tedy i o pozici na čele kandidátky do krajského zastupitelstva. Z první dobré vás asi hned napadne, jak to, že do toho chci znova jít. Ano, původně jsem ten úmysl neměl, ale stále počítám s tím, že do kraje vrátím a jsem si jist, že mám co nabídnout. Téměř 3 roky působím jako ředitel největšího centra současného umění v republice EPO1 a moje znalosti a schopnosti se značně prohloubili, současně se díky této pozici velmi často dostávám do kontaktu s vrcholnými politiky, špičkovými businessmany a samozřejmě umělci, což mě velmi posunuje v oblasti propojování a síťování. Kromě znalostí a schopností, které mohu nabídnout, mě přesvědčila i nominace Leonarda Vargy, který kandiduje na pozici leadra a jeho názor tedy beru za relevantní, také mimo jiné souzním s jeho pohledem na krajskou, celorepublikovou i globální politiku a společnost.

Jsem týmový hráč a vždy jsem byl loajální k pozici Pirátů, přestože jsem ne vždy úplně souzněl. Dodržuji to, na čem jsme se na zastupitelském klubu dohodli. Současně, zcela obyčejně lidsky, mám rád lidi z krajského zastupitelského klubu a myslím si, že každý z nich je platným a potřebným členem party.

Rád bych prosazoval především zaměření na kulturní diverzitu kraje a menší hráče v kulturní scéně. Kraj má velmi dobré velké kulturní akce, které mají často mezinárodní přesah, ale také stahují veškerý fokus na sebe. V tomto volebním období jsme na Komisi pro kulturu a památky řešili několik záležitostí, které se tohoto tématu úzce dotýkají.

Moje vazby s Moravskoslezským krajem jsou nepřerušené a v rámci kulturní scény nadstandartní. Stále v Opavě provozuji knižní nakladatelství Perplex, stále hraji ve dvou hudebních uskupeních, které reprezentuju Opavu a náš kraj a stále mám v Opavě rodinu a přátelé. Současně mám velké osobní vazby na lokalitu Vítkovska, Budišovska a Oderska.

Na závěr bych chtěla zmínit, že pracovní působení v jiném kraji, vnímám jako výhodu. Může dojít k propojení lidí i témat. Jako současné lídryně Zuzka Klusová, která si velmi vážím pro její odhodlání a razanci, kandiduje do vzdáleného europarlamentu, tak i ani já nebudu geograficky blízko, ale pokud je potřeba vždy jsem po ruce on line a nelituji ani dlouhé cesty, což jsem mnohokrát prokázal.

Díky všem za jejich práci a dobrá srdce! Jste dobří lidé! Vážím si toho, že vás znám!
Přeji dobrou volbu!
Jan Kunze

Odpovědět

Zpět na „Členské podněty a nominace“