KF JmK 5/2023 - Volba krajské/ho zástupce/kyně v RV

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: KoKS Jihomoravský kraj, PKS Jihomoravský kraj, Krajsti predsedajici

Uživatelský avatar
Petr.Springinsfeld
Republikový výbor
Příspěvky: 2025
Registrován: 29 srp 2015, 23:41
Profese: Zastupitel JmK
Bydliště: Brno-střed
Dal poděkování: 2699 poděkování
Dostal poděkování: 3190 poděkování
Kontaktovat uživatele:

KF JmK 5/2023 - Volba krajské/ho zástupce/kyně v RV

Příspěvek od Petr.Springinsfeld »

Vážené krajské fórum,

svolávám jednání KF JmK ve věci volby nového krajského zástupce nebo krajské zástupkyně v republikovém výboru.

Důvod svolání
Jednání je svoláno na základě blížícího se uplynutí mandátu dosavadní krajské zástupkyně v RV Radky Musilové.

Hlasování
Hlasování proběhne v Heliosu; trustee budou vybráni ze seznamu možných trustee dle časových možností.

Kandidatura
Kandidovat může libovolný člen nebo členka České pirátské strany. Přihlásit se můžete příspěvkem v tomto vlákně. V příspěvku popište způsob, jakým budete funkci vykonávat, a uveďte, jakou máte k výkonu funkce způsobilost.

Pracovní náplň volené funkce
Pracovní náplň vyplývá z čl. 9 stanov.


Kandidáti a kandidátky se mohou do volby hlásit do pondělí 3. července 2023. Rozprava potrvá do 8. července 2023 a po jejím skončení bude zahájeno hlasování.

Tímto otevírám rozpravu.

Děkuji za pozornost.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Springinsfeld za příspěvky (celkem 4):
Filip.Slany, Katerina.Migdau, Jiri.Kubalek, Radka.Musilova

Petr Springinsfeld
zastupitel Jihomoravského kraje a městské části Brno-střed
608 366 554, petr.springinsfeld@pirati.cz

Uživatelský avatar
Lukas.Dolezal
Zahraniční odbor
Příspěvky: 2362
Registrován: 28 úno 2019, 14:48
Profese: Politolog, analytik mezinárodních vztahů
Dal poděkování: 4004 poděkování
Dostal poděkování: 3035 poděkování

Re: [Rozprava] KF JmK 5/2023 - Volba krajské/ho zástupce/kyně v RV

Příspěvek od Lukas.Dolezal »

Ahoj,
mám dotaz na @Radka.Musilova, budeš obhajovat svůj mandát? Jestli ano, co se bys zmínila jako úspěch, který se Ti za dva roky v RV povedl a naopak neúspěch, co se nepovedl v roli zástupkyně Jihomoravského kraje v RV? Děkuji.

Podporuji ██████████████████████████████████████████████████████████████.

Pomoz vytlačit okupanty z Ukrajiny. Слава Україні! Героям і Героїням слава! 🇺🇦 ✌️.

Člen MF Brno, KF Jihomoravský kraj, Zahraničního odboru a Rezortního týmu pro záležitosti Evropské unie, zahraničních věcí a obrany (RT EZO), lukas.dolezal@pirati.cz

Uživatelský avatar
Radka.Musilova
Republikový výbor
Příspěvky: 258
Registrován: 01 srp 2019, 18:15
Profese: datová analytička
Bydliště: Židlochovice
Dal poděkování: 354 poděkování
Dostal poděkování: 262 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: [Rozprava] KF JmK 5/2023 - Volba krajské/ho zástupce/kyně v RV

Příspěvek od Radka.Musilova »

Vážené členky a vážení členové krajského sdružení,

ucházím se o Vaši podporu při obhajobě mandátu v Republikovém výboru za Jihomoravský kraj. Na této pozici jsem působila poslední dva roky a vykonávala ji s náležitou odpovědností.
Od počátku svého působení se zde zapojuji, účastním se naprosté většiny jednání, participuji na přípravě dokumentů či vědomě hlasuji. Pravidelně komunikuji s členstvem krajského sdružení o aktivitách RV a také s kandidujícími, na které přímo dopadají některá konkrétní zvažovaná rozhodnutí RV (např. o rozpočtu či volebním programu). Značná část mé činnosti byla spojena s volbami, s jejich přípravou a kontrolou plnění náležitostí daných Volebním řádem.
Nabité zkušenosti v posledních dvou letech mi umožňují působit proaktivněji a svou činnost pro stranu zefektivňovat. Proto je logickým vyústěním mé dosavadní participace současná pozice jednatelky RV a také zapojení do dvou pracovních skupin RV - programové a předpisové.
Ráda bych ve své práci pro jihomoravské krajské sdružení v Republikovém výboru pokračovala a budu velice vděčná za Váš hlas.

Na mnoho otázek jsem odpověděla ve svém nominačním vlákně ke kandidatuře do RV za CF zde: viewtopic.php?t=64011
Ráda odpovím i na další položené zde.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Radka.Musilova za příspěvky (celkem 8):
Dalibor.Zahora, Katerina.Migdau, Eva.Havlova, Vendula.Svobodova, Lukas.Novy, Adam.Zemek, Antonino.Milicia, Sarka.Vaclavikova
Uživatelský avatar
Radka.Musilova
Republikový výbor
Příspěvky: 258
Registrován: 01 srp 2019, 18:15
Profese: datová analytička
Bydliště: Židlochovice
Dal poděkování: 354 poděkování
Dostal poděkování: 262 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: [Rozprava] KF JmK 5/2023 - Volba krajské/ho zástupce/kyně v RV

Příspěvek od Radka.Musilova »

Lukas.Dolezal píše: 14 čer 2023, 12:22

Ahoj,
mám dotaz na @Radka.Musilova, budeš obhajovat svůj mandát? Jestli ano, co se bys zmínila jako úspěch, který se Ti za dva roky v RV povedl a naopak neúspěch, co se nepovedl v roli zástupkyně Jihomoravského kraje v RV? Děkuji.

Ahoj, mimo již zmíněnou nastavenou spolupráci s aktuálními i potenciálními zástupci a zástupkyněmi v kraji za úspěch považuji participaci například na digitalizaci podání členské přihlášky a zjednodušení ověření identity pouze od KOKS či spolupráci na jednotlivých volebních programech.
Co se mi nepovedlo bylo především odolávání aktivnímu předsedání v rozpravách a jednatelství. To jsem již napravila.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Radka.Musilova za příspěvek:
Katerina.Migdau
Uživatelský avatar
Lukas.Dolezal
Zahraniční odbor
Příspěvky: 2362
Registrován: 28 úno 2019, 14:48
Profese: Politolog, analytik mezinárodních vztahů
Dal poděkování: 4004 poděkování
Dostal poděkování: 3035 poděkování

Re: [Rozprava] KF JmK 5/2023 - Volba krajské/ho zástupce/kyně v RV

Příspěvek od Lukas.Dolezal »

Radka.Musilova píše: 25 čer 2023, 19:24
Lukas.Dolezal píše: 14 čer 2023, 12:22

Ahoj,
mám dotaz na @Radka.Musilova, budeš obhajovat svůj mandát? Jestli ano, co se bys zmínila jako úspěch, který se Ti za dva roky v RV povedl a naopak neúspěch, co se nepovedl v roli zástupkyně Jihomoravského kraje v RV? Děkuji.

Ahoj, mimo již zmíněnou nastavenou spolupráci s aktuálními i potenciálními zástupci a zástupkyněmi v kraji

Ahoj,
to myslíš koho přesně? PKS? Pirátské zastupitele v zastupitelstvu Jihomoravského kraje?

Kdo je potenciální zástupce/zástupkyně v kraji? Děkuji.

Podporuji ██████████████████████████████████████████████████████████████.

Pomoz vytlačit okupanty z Ukrajiny. Слава Україні! Героям і Героїням слава! 🇺🇦 ✌️.

Člen MF Brno, KF Jihomoravský kraj, Zahraničního odboru a Rezortního týmu pro záležitosti Evropské unie, zahraničních věcí a obrany (RT EZO), lukas.dolezal@pirati.cz

Uživatelský avatar
Radka.Musilova
Republikový výbor
Příspěvky: 258
Registrován: 01 srp 2019, 18:15
Profese: datová analytička
Bydliště: Židlochovice
Dal poděkování: 354 poděkování
Dostal poděkování: 262 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: [Rozprava] KF JmK 5/2023 - Volba krajské/ho zástupce/kyně v RV

Příspěvek od Radka.Musilova »

Potenciálními zástupci a zástupkyněmi mám na mysli osoby, které v té době kandidovaly v senátních či komunálních volbách. Aktuálními myslím zvolené zástupkyně a zástupce v rámci kraje, třeba i v krajském sdružení, a samozřejmě také PKS. :)

Uživatelský avatar
Antonino.Milicia
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 2456
Registrován: 04 pro 2018, 19:58
Profese: Strategie, projekty, rozvoj
Dal poděkování: 3179 poděkování
Dostal poděkování: 3500 poděkování

Re: [Rozprava] KF JmK 5/2023 - Volba krajské/ho zástupce/kyně v RV

Příspěvek od Antonino.Milicia »

Vážené krajské fórum, milé Pirátky, milí Piráti,
chtěl bych Vás požádat o Vaši podporu ve volbě do Republikového výboru za Jihomoravský kraj.

V Republikovém výboru chci navázat na svoji dlouhodobou odbornou práci ve straně. Agenda, na kterou se zde chci specializovat, je program, strategie, projekty, procesy a finance, ve které mám vynikající odborné zkušenosti i vzdělání. Zvládnutí této agendy považuji za nutné, pokud chceme být dlouhodobě úspěšná strana. Naše problémy a neúspěchy v minulých letech jsou důsledkem mimo jiné právě slabin v těchto oblastech. Tato agenda má přitom ve straně minimální odborné zázemí, což se ukázalo například při tvorbě a schvalování strategie, kterou dodnes nemáme.

Pokud získám Vaši podporu pro práci v Republikovém výboru, budu pracovat na rozvoji celé strany, aby vytvářela optimální podmínky pro politickou práci našich lidí ve sdruženích a ve všech úrovních státní správy a samosprávy, včetně té krajské a komunální. Tímto a samozřejmě i pravidelnými repoporty o důležitých jednáních v Republikovém výboru, dále pak komunikací našich potřeb směrem k němu, bych naplňoval své závazky ke krajskému sdružení.

Děkuji za zvážení Vaší podpory a těším se na Vaše dotazy.
Antonino

Více informací o mně a práci ve straně

Tito uživatelé poděkovali autorovi Antonino.Milicia za příspěvek:
Lukas.Novy

"Tatínek je pirát, ale ten hodný pirát." (Mikeš, 4yo)

Uživatelský avatar
Lukas.Dolezal
Zahraniční odbor
Příspěvky: 2362
Registrován: 28 úno 2019, 14:48
Profese: Politolog, analytik mezinárodních vztahů
Dal poděkování: 4004 poděkování
Dostal poděkování: 3035 poděkování

Re: [Rozprava] KF JmK 5/2023 - Volba krajské/ho zástupce/kyně v RV

Příspěvek od Lukas.Dolezal »

Radka.Musilova píše: 02 črc 2023, 19:19

Potenciálními zástupci a zástupkyněmi mám na mysli osoby, které v té době kandidovaly v senátních či komunálních volbách. Aktuálními myslím zvolené zástupkyně a zástupce v rámci kraje, třeba i v krajském sdružení

Jasně, já jsem myslel konkrétně, s kým jsi spolupracovala a na čem? To, že z pozice zástupkyně kraje v RV spolupracuješ s členy a členkami krajského sdružení, zastupiteli a zastupitelkami na kraji atd. se jaksi očekává.

Podporuji ██████████████████████████████████████████████████████████████.

Pomoz vytlačit okupanty z Ukrajiny. Слава Україні! Героям і Героїням слава! 🇺🇦 ✌️.

Člen MF Brno, KF Jihomoravský kraj, Zahraničního odboru a Rezortního týmu pro záležitosti Evropské unie, zahraničních věcí a obrany (RT EZO), lukas.dolezal@pirati.cz

Uživatelský avatar
Radka.Musilova
Republikový výbor
Příspěvky: 258
Registrován: 01 srp 2019, 18:15
Profese: datová analytička
Bydliště: Židlochovice
Dal poděkování: 354 poděkování
Dostal poděkování: 262 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: [Rozprava] KF JmK 5/2023 - Volba krajské/ho zástupce/kyně v RV

Příspěvek od Radka.Musilova »

Odpovídám, na to, na co se ptáš. :D

Těch spoluprací bylo vícero, vybavuji si například tyto:

V době senátních voleb jsem spolupracovala například s @Filip.Vitek, kdy jsme spolu řešili schvalovaný rozpočet pro senátní volby, zejména částku na noviny.
S @Adam.Zemek jsme diskutovali připravovaný volební program do komunálu.
S @Radek.Holomcik jsme komunikovali mnohokrát, např. ohledně volebního programu, další podoby rozdělení kompetencí RV+RP atd.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Radka.Musilova za příspěvek:
Adam.Zemek
Uživatelský avatar
Petr.Springinsfeld
Republikový výbor
Příspěvky: 2025
Registrován: 29 srp 2015, 23:41
Profese: Zastupitel JmK
Bydliště: Brno-střed
Dal poděkování: 2699 poděkování
Dostal poděkování: 3190 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF JmK 5/2023 - Volba krajské/ho zástupce/kyně v RV

Příspěvek od Petr.Springinsfeld »

Oznámení moderátora:

Výsledky 1. kola volby jsou k dispozici zde: https://helios.pirati.cz/helios/electio ... 139a7/view

Celkem hlasovalo 43 členů a členek KS JmK. K postupu do 2. kola tedy bylo třeba získat 22 hlasů.

Radka Musilová získala 33 hlasů a postupuje.
Antonino Milicia získal 22 hlasů a postupuje.

Druhé kolo volby začne dnes ve 20:00 a je připraveno zde: https://helios.pirati.cz/helios/electio ... 07db0/view

Petr Springinsfeld
zastupitel Jihomoravského kraje a městské části Brno-střed
608 366 554, petr.springinsfeld@pirati.cz

Zamčeno

Zpět na „Krajské fórum Jihomoravský kraj“