Nominace Radky Musilové do RV

Do tohoto fóra se přesouvají uzamčené a zpracované členské podněty.


Moderátor: Předsedající

Ve věci nominace Radky Musilové do republikového výboru jsem

PRO

68
69%

PROTI

17
17%

ZDRŽUJI SE

13
13%
 
Celkem hlasujících: 98 - Celkem hlasů: 98

Uživatelský avatar
Petr.Springinsfeld
Republikový výbor
Příspěvky: 2026
Registrován: 29 srp 2015, 23:41
Profese: Zastupitel JmK
Bydliště: Brno-střed
Dal poděkování: 2700 poděkování
Dostal poděkování: 3190 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nominace Radky Musilové do RV

Příspěvek od Petr.Springinsfeld »

Ahoj Pirátky a Piráti,

rád bych do volby republikového výboru nominoval @Radka.Musilova, která v RV v současnosti působí jako krajská zástupkyně JmK. Radku bych v RV rád dále viděl hlavně kvůli její svědomitosti a pracovitosti. Její dosavadní aktivitu v RV mohou lépe posoudit spíš její kolegové z tohoto orgánu - já ji každopádně vnímám jako jednu z aktivnějších členek a myslím, že by byla dobrou zástupkyní CF.

Radka se určitě blíž představí ve své kandidátské řeči. Já budu rád, když podporu její nominace zvážíte.

Petr Springinsfeld
zastupitel Jihomoravského kraje a městské části Brno-střed
608 366 554, petr.springinsfeld@pirati.cz

Uživatelský avatar
Radka.Musilova
Republikový výbor
Příspěvky: 259
Registrován: 01 srp 2019, 18:15
Profese: datová analytička
Bydliště: Židlochovice
Dal poděkování: 356 poděkování
Dostal poděkování: 262 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Radky Musilové do RV

Příspěvek od Radka.Musilova »

Děkuji @Petr.Springinsfeld za nominaci, během víkendu dodám kandidátskou řeč.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Radka.Musilova za příspěvky (celkem 2):
Martin.Martin, fugas
Ivor.Kollar
Člen KS Praha
Příspěvky: 966
Registrován: 05 bře 2017, 11:57
Profese: IT konzultant
Dal poděkování: 2210 poděkování
Dostal poděkování: 2517 poděkování

Re: Nominace Radky Musilové do RV

Příspěvek od Ivor.Kollar »

Ahoj, mam na vsetkych kandidatov do RV rovnaku otazku:

Mas udaje o odmenach za vykon funkcii (https://nalodeni.pirati.cz/odmeny/radka.musilova) aktualne a uplne? (pripadne ak nie, doplnis ich?)

Uživatelský avatar
Radka.Musilova
Republikový výbor
Příspěvky: 259
Registrován: 01 srp 2019, 18:15
Profese: datová analytička
Bydliště: Židlochovice
Dal poděkování: 356 poděkování
Dostal poděkování: 262 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Radky Musilové do RV

Příspěvek od Radka.Musilova »

Vážené pirátky, vážení piráti,

ucházím se o Vaši podporu z pozice současné členky Republikového výboru za Jihomoravský kraj.

Proč kandiduji do RV za CF a neobhajuji mandát na krajské úrovni? Na základě diskuse se členy PKS, kteří mou činnost v RV hodnotí pozitivně, jsem se rozhodla požádat o širší podporu pro další působení zde a zároveň umožnit v případě zvolení jiné člence či členovi v JmK, aby se zapojil/a do činnosti jednoho z nejdůležitějších orgánů Pirátské strany, a podpořit tak růst nových osobností ve straně.

Členkou RV jsem se stala krátce před volbami do Poslanecké sněmovny před necelými dvěma lety. Od počátku svého působení se zde zapojuji, účastním se naprosté většiny jednání, participuji na přípravě dokumentů či uvědoměle hlasuji. Jako nedílnou součást této funkce vnímám komunikaci s krajským sdružením, jeho pravidelné informování o aktivitách RV a komunikaci s členstvem, na které přímo dopadají některá konkrétní zvažovaná rozhodnutí RV (např. kandidující do Senátu ČR či na krajské úrovni).

V dalším období se chci především více zapojit do Programové pracovní skupiny RV.

Jako členka strany se aktivně angažuji ve dvou úzce souvisejících pracovních skupinách: Rovné šance a Duševní zdraví. Na krajské úrovni působím v Týmu k odstraňování bariér, jehož cílem je identifikace bariér bránící aktivnímu zapojení členstva v Jihomoravském kraji a navržení způsobů jejich zmírnění či odstranění. Mimo to se věnuji u Pirátů také tématům školství a kultura.

Profesně se profiluji jako datová analytička se sociologickým vzděláním a zaměřením na strategii.

Můj pirátský medailonek zde: https://lide.pirati.cz/profil/1542/

Na položené otázky odpovím v samostatném příspěvku.

Uživatelský avatar
Vojtech.Pikal
Administrativní odbor
Příspěvky: 26214
Registrován: 19 srp 2010, 23:45
Profese: politik, informatik
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 36996 poděkování
Dostal poděkování: 30157 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Radky Musilové do RV

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

Oznámení moderátora:

Kandidatura byla registrována.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Vojtech.Pikal za příspěvky (celkem 2):
Radka.Musilova, Martin.Martin

Profil, Vedoucí AO; KaS, ZO; vedoucí MRT Demokracie v rezignaci
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“*
Podporuji myšlenky.

Uživatelský avatar
Radka.Musilova
Republikový výbor
Příspěvky: 259
Registrován: 01 srp 2019, 18:15
Profese: datová analytička
Bydliště: Židlochovice
Dal poděkování: 356 poděkování
Dostal poděkování: 262 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Radky Musilové do RV

Příspěvek od Radka.Musilova »

Ivor.Kollar píše: 24 bře 2023, 20:41

Ahoj, mam na vsetkych kandidatov do RV rovnaku otazku:

Mas udaje o odmenach za vykon funkcii (https://nalodeni.pirati.cz/odmeny/radka.musilova) aktualne a uplne? (pripadne ak nie, doplnis ich?)

Ahoj, žádné pravidelné odměny nepobírám. Ale na základě Tvého dotazu jsem si uvědomila, že sem spadá i odměna za volební komisi a doplnila ji. :)

Tito uživatelé poděkovali autorovi Radka.Musilova za příspěvky (celkem 3):
Ivor.Kollar, Petr.Vileta, Martin.Martin
Uživatelský avatar
Radka.Musilova
Republikový výbor
Příspěvky: 259
Registrován: 01 srp 2019, 18:15
Profese: datová analytička
Bydliště: Židlochovice
Dal poděkování: 356 poděkování
Dostal poděkování: 262 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Radky Musilové do RV

Příspěvek od Radka.Musilova »

Blanka.Charvatova píše: 14 bře 2023, 15:01

Pro obhajující členy výboru

  1. Jak moc jsi se zapojoval/a do dění výboru? Zúčastnil/a si se jednání, hlasoval/a jsi, byl/a jsi aktivní součástí pracovních skupin?
  2. Jak hodnotíš své dva roky v tomto orgánu? Je něco, na co jsi pyšný/á, co se ti povedlo, co zkrátka hodnotíš jako svůj pozitivní přínost pro RV a stranu? Mohl/a jsi něco dělat lépe?
  3. Jak vnímáš míru zapojení ostatních členů a členek RV?

Pro všechny
4 . Máš v pořádku svoje případné podnikání a zdroje příjmů, není nic, co bys skrýval a tajil, aby se neopakovala situace viz viewtopic.php?t=63801? Přeci jenom Republikový výbor je jeden z vrcholných orgánů strany a jeho členky a členové by měli jít příkladem.
5 . Jak vnímáš, pokud členové a členky republikového výboru útočí na jiné člen/ky strany, ať už na zulipu, sociálních sítích, či jinde viz posílání do míst, kde slunce nesvítí, přání zadušení se a mnohé další nevkusné výrazy, které sem psát nechci, ale bylo jich za uplynulé období poměrně dost? (vím, že se tak projevuje jen část lidí a rozhodně to nelze stáhnout na RV jako celek, ale zajímalo by mě, jestli se s tím ztotožňuješ, schvaluješ to a budeš se třeba chovat podobně).
6 . Kolik času plánuješ RV dát? Je podle tebe dostačující zapojení se do dění v RV dle přiloženého výstřižku z veřejného vlákna na zulipu:
7 . Jsi dodavatel strany? Pokud ano, jak budeš řešit střet zájmu, ve kterém se po svém zvolení ocitneš?

  1. Jak píši ve své kandidátní řeči, účastnila jsem se většiny jednání a hlasování RV, pracovní skupiny jsem nenavštěvovala systematicky, což bych ráda změnila v příštím období, pokud budu zvolena.
  2. Přes svou novost v Pirátské straně jsem se rychle zorientovala ve fungování a činnosti RV, a i když jsem při započetí mandátu rovnýma nohama vskočila doprostřed období příprav na volby do Poslanecké sněmovny, účastnila jsem se jednání, připomínkování dokumentů a předávání informací mezi RV a Jihomoravským krajem, který jsem doposud zastupovala. Ačkoli jsem se v diskusích příliš nevyjadřovala, sledovala jsem je pečlivě a hlasovala informovaně a vědomě. Podobně jsem přistupovala také k volebnímu dohledu. Výzvu, kterou jsem nezvedla - a měla - bylo aktivní předsedání v rozpravách a jednatelství.
  3. Část členstva RV vnímám s respektem k jejich aktivnímu zapojení jakožto "tahouny" RV, část RV jsem nezaznamenala jinde než jako jméno na seznamu členstva.
  4. Ano, své příjmy mám zcela v pořádku a v tomto ohledu nemám žádné kostlivce ve skříni.
  5. Jsem proti jakékoli formě útoků včetně verbálních, a to nejen mezi členy a členkami RV, ale napříč členstvem Pirátské strany. Sama se tak nevyjadřuji a snažím se řešit konflikty konstruktivně. Nicméně ráda bych zmínila, že výměny názorů některých členů či členek mohou být i přes svou uhlazenost velice nekorektní, ačkoli do stinných míst neposílají. Nadto si myslím, že není šťastné, pokud na sebe piráti a pirátky útočí veřejně na sociálních sítí v diskusi pod příspěvky.
  6. RV se věnuji průběžně na týdenní bázi několik hodin (dle aktuálního dění), své angažmá nemám v plánu snižovat.
  7. Nejsem dodavatelkou strany.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Radka.Musilova za příspěvek:
Martin.Martin
Uživatelský avatar
Tomas.Valek
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 2489
Registrován: 08 dub 2018, 16:47
Profese: Navrhovatel
Dal poděkování: 1765 poděkování
Dostal poděkování: 2846 poděkování

Re: Nominace Radky Musilové do RV

Příspěvek od Tomas.Valek »

Já chci moc poděkovat Radce za součinnost při vykonání volebního dozoru, který u nás v Jihočeském kraji měla za RV na starosti, a kde jsem s ní na tom za PKS spolupracoval.

Děkuju Radko

Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Valek za příspěvky (celkem 2):
Radka.Musilova, Katerina.Migdau

Tomáš Válek
tomas.valek@pirati.cz
+420 774 652 082
Semper ita agere vis ut alii te faciant. Benevolentia adsume.
Někdo musel najít tu odvahu.

Uživatelský avatar
Radka.Musilova
Republikový výbor
Příspěvky: 259
Registrován: 01 srp 2019, 18:15
Profese: datová analytička
Bydliště: Židlochovice
Dal poděkování: 356 poděkování
Dostal poděkování: 262 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Radky Musilové do RV

Příspěvek od Radka.Musilova »

Lukas.Dolezal píše: 27 bře 2023, 08:43
  1. Jaký máš názor na platformy/frakce jako jsou Rekonstrukce a Renesance? Těch platforem je víc, ale nedokážu rozlišit, co už je trolling a co ne.
  2. Podporuješ nějakou z těchto platforem/frakcí? Jestli ano, proč?
  3. Měli by Piráti podporovat genderové kvóty? Jak Ty osobně vnímáš tuhle problematiku?
  4. Vnímáš v České pirátské straně ideovou roztříštěnost? Jestli ano, jak tuto situaci řešit? Je to podle Tebe problém?
  5. Jaké jiná strana/strany jsou Ti po Pirátech nejblíže?
  6. Jaký máš názor na přepisování uměleckých děl? Např. knihy Roalda Dahla. Lze oddělit autora/autorku a jeho/její dílo? Např. Joanne Rowling.
  7. Jak vnímáš blokování dopravy (polévání obrazů barvou) ekologickými/klimatickými aktivisty a aktivistkami? Je to podle Tebe efektivní nástroj, jak upozornit na environmentální problémy a klimatickou změnu?
  8. Je podle Tebe podpora Ukrajiny ze strany Západu ve válce s ruskem dostatečná?
  9. Jak hodnotíš naši účast ve vládě?

Dovolila jsem si v citaci Lukášovy otázky očíslovat pro přehlednější odpovídání.

  1. Tříštění do frakcí není nikdy dobré. Tím spíše, když se vyčleňují z všeobecné diskuse a uzavírají do sebe. Zejména Rekonstrukce a její nedávno plánované uzavřené setkání s členy RP se mi příliš nelíbí.
  2. Nepodporuji
  3. Genderové kvóty jsou jedním z nástrojů, jak podpořit genderovou rovnost. Jejich přínos tkví zejména v urychlení tohoto procesu - to můžeme vidět na příkladu skandinávských zemí, které je na jasně stanovené období zavedly ve chvíli, kdy jejich genderová rovnost byla mnohdy v horším stavu, než v tehdejším Československu. Jak si stojí Česká republika oproti Finsku, Dánsku či Norsku se můžeme přesvědčit v každoročně vytvářeném Gender Equality Indexu Evropským institutem pro rovnost žen a mužů (EIGE). SPOILER: neslavně. Zásadní problém vnímám ne v tom, že nezavádíme genderové kvóty, ale že si jako společnost odmítáme připustit, že zde máme strukturální genderové nerovnosti. Vzhledem k tomu, že ženy a muži v důsledku těchto nerovností zažívají odlišnou životní zkušenost, je pochopitelné, že mohou mít blind spot ve vnímání reality toho druhého. Proto je třeba, aby v rozhodovacích pozicích bylo zastoupeno větší, ideálně společensky ekvivalentní, množství žen a nejlépe i osob nebinárních či transgender a reprezentovaly zde svou žitou zkušenost. A je vlastně úplně jedno, zda toho dosáhneme za pomoci kvót, nebo jinými "mikro" způsoby, viz Strategie rovnosti žen a mužů na léta 2021-2030, jen je žádoucí, aby to nebylo při současném tempu až za odhadovaných 300 let.
  4. Je normální, ba i žádoucí, aby ve straně fungovala pluralita názorů a někdo spíše akcentoval ekonomická témata a jiný sociální. Aktuálně ve straně vnímám tenzi způsobenou určitým ideovým posunem s tím, jak strana roste a rozšiřuje se také množství témat, která zvedáme, oproti stavu před deseti lety. Potenciál roztříštění tu asi je, když vznikají frakce. Poslední dva roky jsme neměli moc příležitost spolu mluvit a vyjasňovat si svoje pozice jinak než online, což situaci to také neprospělo. Proto jako první věc, kterou je třeba dělat - a která se již děje - je potkávat se a hovořit spolu.
  5. Nejblíže je mi s velkým odstupem TOP09.
  6. Knihy či jiná umělecká díla jsou výpovědí o historické době a o vnímání autora jeho současnosti a tak je třeba je číst (samozřejmě jsou tací, jejichž myšlenky stojí vysoce nad dobovým smýšlením, např. John Stuart Mill). Nejsem zastánkyní přepisování, přemalovávání, tavení soch apod. Daleko lepší je dát jim příslušný historický rámec. Nemyslím si, že jde oddělit autora či autorku a jeho dílo, pořád je to člověk a jeho myšlenka (v okamžik jejího záznamu, autor/ka může v průběhu času měnit názor - a třeba pak své dílo sama pozměnit).
  7. Podobné akce vnímám jak akty zoufalosti, které spíše odrazují od racionálního uchopení problému těmi, kdo jej sledují, a zaškatulkování aktivistů jako fanatiků, s nimiž nemá smysl se bavit. Do jisté míry odvádějí i pozornost od důvodu, proč po Moně Lise hodili bramborovou kaši. Zároveň rozumím jejich urgenci, protože reakce politické scény na opakované alarmující informace o globálních změnách a nutnosti jednat je stále velice vlažná.
  8. Víceméně ano. Zejména jsem hrdá na pomoc a podporu ze strany ČR. Lepší by samozřejmě bylo, kdyby reakce přišla už v roce 2014.
  9. Vzhledem ke složení vlády je to asi to nejlepší možné. S činností našich zástupců ve vládě jsem spokojená. S vládou jakožto celkem už méně.
Mikulas.Ferjencik píše: 25 bře 2023, 22:34

Já bych se chtěl zeptat všech kandidátů na to, jak vnímají a jak by řešili, když do volených pozic ve straně kandidují naši dodavatelé. Z aktuálních známých kandidátů se to týká tuším @Zdenek.Kubala a @Andrej.Ramaseuski , ale zajímá mě spíš, jak byste to uchopili systémově.

A priori vnímám kombinaci volená pozice+dodavatel jako příležitost vhledu člověka z reálné praxe a ne jako problém. Samozřejmě je třeba, aby byl pořešen případný střet zájmů a tato osoba nerozhodovala o věci, která se bezprostředně týká jeho dodavatelství - v takové věci se má podobně jako v zastupitelstvu zdržet hlasování. Nepřipravujme se o kvalitní osoby, které jsou ochotny a schopny aktivně zastupovat Piráty ve volených pozicích.

Lukas.Hejduk píše: 24 bře 2023, 21:47

1) Jsou podle tebe Piráti tradiční politická strana? V čem ano? V čem ne?
2) Měli by se v něčem Piráti stát více tradiční politickou stranou, případně měli by se v něčem u tradiční politických stran inspirovat? Pokud ano - v čem a proč? Pokud ne - proč?
(Slovo 'tradiční' si klidně nahraďte za 'standardní', ale jinak záměrně více nekonkretizuju, co tím myslím a odpovězte prostě tak, jak Vás to napadne.

  1. Nejsme tradiční politickou stranou. Na úrovni rozhodovací si i po více než dekádě zachováváme rozhodování vycházející z principů přímé demokracie a o straně tak nerozhoduje pouze několik (vy)volených. Zároveň neslevujeme z našich nároků na transparentnost a čistý štít a s Piráty není spojena žádná korupční kauza. Aktivně prosazujeme hodnoty, které české tradiční strany opomíjí, zejména témata digitalizace, lidských práv v národním i celosvětovém měřítku vč. prolínání se se zdravotnictvím (duševní zdraví, zdravotnické násilí etc.).
  2. Měli bychom se držet našich principů a růst v rámci možností, které nám dovolují, spíše než důrazu na "tradičnost" a kopírování politického "establishmentu". Měli bychom zůstat zaměřeni na naše voliče, tj. zejména na mladé lidi. Inspirovat bychom se však mohli a měli ve vystupování jednotně navenek a vzájemné podpoře, namísto veřejného dohadování.
Martin.Kucera píše: 17 bře 2023, 13:15

Jaká je (či by podle tebe měla být) role RV a jaká je (či by měla být) role RP v následujících oblastech?

  • vnitřní fungování strany
  • support pro volené zástupce
  • veřejné politické vystupování
  • tvorba a změny programových dokumentů
  • tvorba a změny ideových dokumentů

Role RV míří čistě dovnitř vnitřního fungování strany a má se zaměřovat na své stávající funkce, jimiž jsou primárně tvorba a změny programových/ideových dokumentů. Dále pak oblasti tvorby rozpočtu či voleb a volebního dozoru. Support pro volené zástupce může poskytovat právě pouze tvorbou kvalitních programových dokumentů a dobrým volebním dozorem. Veřejné politické vystupování za stranu RV nenáleží.

Role RP je rozkročena jak nad vnitřním fungováním strany - ukládá úkoly odborům, tak i nad veřejným politický vystupováním - je to statutární orgán nesoucí odpovědnost za stranu. Zároveň se má podílet také na tvorbě ideových dokumentů, např. strategie strany.

Jakub.Backa píše: 14 bře 2023, 15:51

1/ Jak vnímáš vztahy RV s jinými orgány strany? Myslíš si, že nějaké orgány nepřiměřeně zasahují do působnosti RV? Pokud ano, které a jak? Myslíš si, že RV zasahuje nepřiměřeně do působnosti jiných orgánů? Pokud ano, kterých a jak?
2/ Myslíš si, že je vhodné, aby se člen RV bez mandátu strany setkával s naší politickou konkurencí, zejména v období koaličních vyjednávání? Pokud to podle tebe je vhodné, měl by něco takového alespoň dopředu hlásit RV?
3/ Co si myslíš o návrhu na změnu čl. 2 stanov viewtopic.php?t=63765 Kterou variantu bys podpořil(a), a proč? Pokud žádnou, tak taky prosím o zdůvodnění.
4/ Měli by se členové a členky RV veřejně a společně ozvat, pokud by v RV působila toxická osoba poškozující dobré jméno strany, nebo preferuješ řešit toto interně?

  1. Vzhledem k tomu, že RV je orgánem, který vytváří či upravuje předpisy, které se často dotýkají činnosti dalších orgánů strany, může docházet v rámci diskuse k úvahám, které zasahují do kompetencí dalších orgánů (dle mé zkušenosti třeba kontrolní komise, případně RP). Nemyslím si ovšem, že by ve výsledku docházelo k nepřiměřenému zásahu.
    K největšímu střetu dochází dlouhodobě u RP. Pravomoce RP a RV na sebe logicky navazují, a pokud oba dva orgány fungují "tak nějak napůl" a také vzhledem k exponovanosti osob v jiných funkcích neplní RP závazky jinak než narychlo na poslední chvíli (vzpomeňme "přípravu" strategii strany), nutně vzniká v jejich koexistenci napětí. Proto kvituji vznik pracovní skupiny RV/RP (na základě usnesení RV) za účelem revize a návrhů řešení. Zároveň jsem byla pro rozšíření RP o další členstvo na sedm.

  2. Zejména v období koaličního vyjednávání to vhodné není. Alespoň by měl dotyčný informovat, že tak činí. Pokud se setkává s přáteli na lidské úrovni a ne jako představitel či představitelka Pirátské strany a zdrží se dojednávání politické spolupráce, pak to dokáži pochopit. Je v pořádku bavit se i s osobami mimo Pirátskou stranu a mít s nimi bližší vztahy a neuzavírat se pouze do pirátské bubliny.

  3. Pokládám za vhodné provést čas od času revizi článku 2 a letos je pro podobné změny nejlepší čas. Nejblíže je mi návrh E1, považuji jej za nejvyrovnanější z hlediska zastoupení důležitých hodnot. I s ostatními návrhy mimo F se dokáži ztotožnit.
    Nepodporuji návrh F. Rozdělení politického spektra na pravici-střed-levici vnímám jako překonané a nefunkční. Termín "středová politická strana" považuji za vyprázdněný pojem, sloužící jako alibistické nepřihlášení se k vlastním hodnotám a voličstvu.

  4. Velice záleží na tom, o jaký typ toxického chování se jedná. Pokud např. jde o šikanu, vulgární vyjadřování směrem dovnitř strany, pak preferuji nejprve využít vnitřní mechanismy - snaha o domluvu, návrh na vyloučení z RV, případně následné vyloučení ze strany. Pokud se jedná o chování, které poškozuje stranu navenek např. výroky na sociálních sítích, sexuální predátorství, korupčnost, pak by mimo protokol popsaných vnitřních mechanismů (přičemž snaha o domluvu je bezpředmětná) mělo následovat i veřejné distancování se.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Radka.Musilova za příspěvek:
Martin.Martin
Uživatelský avatar
Radka.Musilova
Republikový výbor
Příspěvky: 259
Registrován: 01 srp 2019, 18:15
Profese: datová analytička
Bydliště: Židlochovice
Dal poděkování: 356 poděkování
Dostal poděkování: 262 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Radky Musilové do RV

Příspěvek od Radka.Musilova »

Dalibor.Zahora píše: 03 dub 2023, 14:30

Plánujete se ucházet o místa na předních volitelných místech kandidátek v euro/krajských volbách 2024 a sněmovních volbách 2025?

Kandidaturu zvažuji.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Radka.Musilova za příspěvky (celkem 2):
Dalibor.Zahora, Adam.Cernoch
Zamčeno

Zpět na „[Archív] Ukončené členské podněty“