CF 11/2023 Správní rada institutu

Celostátní fórum tvoří všichni členové a je nejvyšším orgánem Pirátské strany.


Moderátor: Předsedající

Pravidla fóra

Na celostátním fóru se vyjadřujte slušně a k věci. Nepřístojnosti budou vykázány do samostatného vlákna.
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.

Zamčeno
Uživatelský avatar
Vojtech.Pikal
Administrativní odbor
Příspěvky: 26227
Registrován: 19 srp 2010, 23:45
Profese: politik, informatik
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 37006 poděkování
Dostal poděkování: 30172 poděkování
Kontaktovat uživatele:

CF 11/2023 Správní rada institutu

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

Zahajuji jednání celostátního fóra k obsazení míst ve správní radě Institutu strany, obsazovaných Celostátním fórem.

Jiří Kadeřávek, který byl zvolen celostátním fórem do správní rady v jednání CF 7/2021, rezignoval na tuto pozici.

Než bychom přikročili k doplňující volbě, úkolem předsedajícího je tedy povolat náhradníka.

Pro záznam tedy vyzývám @David.Wagner, který je prvním náhradníkem, jestli tuto pozici příjme. Pokud se tak nestane, svou náhradnickou pozici ztratí.
Jelikož mám informace, že se tak nestane (viz podání), vyzvu rovnou i druhého náhradníka, @Adam.Rut se stejným dotazem.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Vojtech.Pikal za příspěvky (celkem 2):
Adam.Rut, Antonino.Milicia

Profil, Vedoucí AO; KaS, ZO; vedoucí MRT Demokracie v rezignaci
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“*
Podporuji myšlenky.

Uživatelský avatar
David.Wagner
Republikový výbor
Příspěvky: 2199
Registrován: 06 lis 2017, 23:35
Profese: vykonavatel vůle
Dal poděkování: 945 poděkování
Dostal poděkování: 7378 poděkování

Re: CF 11/2023 Správní rada institutu

Příspěvek od David.Wagner »

Ahoj, jak jsem již informoval RP - vzhledem ke zvoleno do RV a dalším závazkům ve straně bych to realisticky nemohl dělat dostatecne kvalitne a nerad bych blokoval funkci. Přeji tak hodně štěstí Adamovi!

Tito uživatelé poděkovali autorovi David.Wagner za příspěvky (celkem 5):
Adam.Rut, Vojtech.Pikal, Michal.Hazlinsky, Jakub.Dedek, Antonino.Milicia

Podporuji myšlenky.

Uživatelský avatar
Adam.Rut
Člen KS Praha
Příspěvky: 396
Registrován: 29 říj 2017, 21:07
Profese: analytik v Oživení
Dal poděkování: 402 poděkování
Dostal poděkování: 680 poděkování

Re: CF 11/2023 Správní rada institutu

Příspěvek od Adam.Rut »

Děkuju Davidovi, tohle zhodnocení vlastních možností je výjimečné. Pro mě to znamená veliký závazek. Pozici přijímám a těším se na práci pro institut. Slibuji, že si vyhradím dostatek času a energie. Zorientovaný jsem díky aktivitě v dobrovolnickém kruhu.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Adam.Rut za příspěvky (celkem 7):
Vojtech.Pikal, Michal.Hazlinsky, David.Wagner, Jakub.Dedek, Simona.Mikusova, Antonino.Milicia, Marek.Krejpsky
Uživatelský avatar
Vojtech.Pikal
Administrativní odbor
Příspěvky: 26227
Registrován: 19 srp 2010, 23:45
Profese: politik, informatik
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 37006 poděkování
Dostal poděkování: 30172 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CF 11/2023 Správní rada institutu

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

David Wagner tedy pozbývá pozice náhradníka a Adam Rut se stává členem správní rady zvoleným Celostátním fórem.

Oběma děkuji a gratuluji.

EDIT: Ještě doplním, že funkční období končí společně s ostatními členy rady 12.10. 2026

Jednání tímto končí, já jdu výsledky předat republikovému předsednictvu, aby provedlo jmenování a doručení rejstříkovému soudu a Institutu.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Vojtech.Pikal za příspěvky (celkem 7):
Michal.Hazlinsky, Adam.Rut, Ivor.Kollar, David.Wagner, Janka.Michailidu, Tomas.Valek, Antonino.Milicia

Profil, Vedoucí AO; KaS, ZO; vedoucí MRT Demokracie v rezignaci
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“*
Podporuji myšlenky.

Zamčeno

Zpět na „Celostátní fórum“