Jakub Žížek

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Plzeňský kraj, PMS Plzeň

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  • Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  • Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  • V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Místní předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
jakub_zizek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1
Registrován: 25 zář 2022, 16:08
Dostal poděkování: 4 poděkování

Jakub Žížek

Příspěvek od jakub_zizek »

Ahoj,

jmenuji se Jakub Žížek, je mi 22 let, jsem student historie na Filozofické fakultě ZČU. Mezi mé zájmy patří historie, politika, mezinárodní vztahy a kultura. S myšlenou vstoupit do strany již nějakou dobu koketuju, ale teprve nedávno jsem se pevně rozhodl. Mohu volit teprve čtvrtým rokem, ale za tu dobu jsem měl možnost poznat ostatní strany a jen Piráti mi mohou nabídnou program se kterým se mohu ztotožnit. Na Pirátech se mi líbí, že je to strana pro mladé liberálně smýšlející lidi, jako jsem já sám. Není pro ně cizí rovnost mezi muži a ženami či manželství pro všechny, jako pro některé strany zastoupeny v Poslanecké sněmovně. Bohužel nemám žádné zkušenosti s politikou, ale rád bych se zapojil do chodu strany a velmi rád bych pomohl se vším co bude potřeba.

Děkuji,
Jakub Žížek.

Tito uživatelé poděkovali autorovi jakub_zizek za příspěvky (celkem 4):
Lukas.Barton, Petr.Vileta, Jiri.Rezek, Marek.Habrun
Uživatelský avatar
Marek.Habrun
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 471
Registrován: 28 bře 2012, 02:45
Profese: Projektant ve stavebnictví
Bydliště: Plzeň 3
Dal poděkování: 342 poděkování
Dostal poděkování: 422 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jakub Žížek

Příspěvek od Marek.Habrun »

Ahoj Kubo
Díky za představení. Jsem rád, že jsi dospěl k tomuto rozhodnutí.
Až Ti to bude časově vycházet, přijď na krajskou i místní schůzi, vždy první pondělky v měsíci do Pirátského centra (s výjimkami svátků) a tam se pobavíme jak dál.

Marek

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Plzeň“