Jan Jindráček - zájem o členství

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: KoKS Praha, PKS Praha

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
jindra12
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1
Registrován: 01 bře 2023, 19:44
Dostal poděkování: 3 poděkování

Jan Jindráček - zájem o členství

Příspěvek od jindra12 »

Ahoj všichni,

Jmenuji se Jan Jindráček a podal jsem žádost o členství v pirátské straně.
Jelikož bydlím na Praze 8, chtěl bych se členům strany představit 2. dubna při stranické schůzce (doufám, že jsem správně pochopil postup pro členství :D ).

Jelikož už několik let dělám v IT jako programátor ve Všeobecné Zdravotní Pojišťovně, mám zkušenosti s digitalizací,
s vývojem formulářů a umím ocenit, jak moc lidem tyto technologie dokáží usnadnit komunikaci.

Chtěl bych tyto zkušenosti využít pro pomoc Pirátské straně komunikovat jak s širší veřejností, tak s budoucími členy této strany.
(Například přidat unobtrusive validaci pro formulář pro registraci - všiml jsem si že při zadávání hesla takovou validaci nemáte/nemáme)

Mám vystudované ČVUT FIT s titulem inženýra několik let zpátky. Již při škole jsem pracoval a tak jsem byl svědkem, jak COVID zásadně
změnil komunikaci nejen na vysokých školách, ale i mezi zaměstnanci.

Ze základního programu Pirátské strany mi nejvíce imponuje důraz na svobodu slova a na svobodné sdílení informací.
Je to podle mě základní kámen veřejného dialogu a demokracie jako takové, a nechci/neumím si představit bez těchto práv žít v této zemi.

Dále bych se chtěl zabývat úrovní IT vzdělání na středních a na základních školách a na integraci nových technologií které mohou pomoci kantorům
s výukou žáků.

Tito uživatelé poděkovali autorovi jindra12 za příspěvky (celkem 3):
Ondrej.Vojta, Simona.Mikusova, Martin.Sterba

Jan Jindráček

Martin.Hunady
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 107
Registrován: 13 zář 2018, 15:40
Dal poděkování: 6 poděkování
Dostal poděkování: 35 poděkování

Re: Jan Jindráček - zájem o členství

Příspěvek od Martin.Hunady »

Ahoj,

díky za představení a osobní setkání.

Martin

Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Hunady za příspěvek:
David.Rauser
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Praha“