Jaroslav Hrubant

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Plzeňský kraj, PMS Plzeň

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  • Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  • Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  • V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Místní předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Jaroslav.Hrubant
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 1
Registrován: 09 led 2023, 00:00
Dostal poděkování: 3 poděkování

Jaroslav Hrubant

Příspěvek od Jaroslav.Hrubant »

Ahoj Piráti!

rád bych se tímto prvním příspěvkem představil a zároveň požádal o členství v místním sdružení.

Pocházím z Velké Hleďsebe, což je co by trolejbusem dojel z Mariánských Lázní. Do Plzně jsem se přestěhoval v roce 2009 kvůli studiu VŠ. Nedostudoval a začal pracovat. Stejně jako uvedl Jakub Čorňák ve svém představujícím příspěvku :D. Poznali jsme se právě při našem nedotaženém studiu na VŠ. Jakub mě přivedl na myšlenku vstoupit mezi Piráty.

Za 14 let v Plzni jsem prošel třemi firmami. Od energetiky přes logistiku do e-commerce. Bydlel ve třech obvodech. Až nyní jsme s rodinou (manželka Anička a dcera Amálka) zakotvili na trojce. Plzeň a plzeňské pivo jsem si za tu dobu zamiloval. :P

Od malička miluji hudbu, sci-fi a fantasy. Takže mezi mé největší koníčky patří poslech jakékoliv hudby a čtení knih. Ke třicátým narozeninám jsem si pořídil svůj první playstation, takže poslední 3 roky objevuji po letech i svět videoherní. :D

Podporovatelem/voličem Pirátské strany jsem od jejího vzniku. Proto jsem měl velkou radost z prvního pirátského starosty v Mariánských Lázních. Pirátské myšlenky jsou mi blízké. Jako již dospělý muž/rodič bych se rád zapojil do občanského života a přispěl svou troškou ke změně/zlepšení života v Plzni.

Aktuálně jsem členem Komise pro partnerská města a cestovní ruch RPM. Kam jsem byl nominován Piráty.

Těším se na Vaši odpověď a případnou spolupráci

Jarda Hrubant

PS: na schůzi 8. 2. pro zájemce se uvidíme :)

Tito uživatelé poděkovali autorovi Jaroslav.Hrubant za příspěvky (celkem 3):
Jiri.Rezek, Petr.Vileta, Marek.Habrun
Uživatelský avatar
Marek.Habrun
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 471
Registrován: 28 bře 2012, 02:45
Profese: Projektant ve stavebnictví
Bydliště: Plzeň 3
Dal poděkování: 342 poděkování
Dostal poděkování: 422 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaroslav Hrubant

Příspěvek od Marek.Habrun »

Vítej,
kromě schůze se zájemci o členství doraz prosím i na schůzi MS Plzeň (nejbližší je 6.3.2023) i na schůzi KS Plzeňský kraj (bude pravděpodobně 10.4.2023)

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Plzeň“