24112022KSPlk-Společná výzva Filipu Sequensovi

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Krajsti predsedajici, PKS Plzeňský kraj

Uživatelský avatar
Michal.Ertl
Předseda/předsedkyně krajského sdružení
Příspěvky: 754
Registrován: 17 říj 2017, 22:11
Profese: IT s SŠ učitel
Bydliště: Sadová 625, Holýšov, Plzeňský kraj
Dal poděkování: 1337 poděkování
Dostal poděkování: 919 poděkování

24112022KSPlk-Společná výzva Filipu Sequensovi

Příspěvek od Michal.Ertl »

Společnou výzvu @Filip.Sequens schválenou usneseními PKS Plzeňský kraj OFFTOPICviewtopic.php?t=63190 a PMS Plzeň OFFTOPICviewtopic.php?t=63188 a Krajským zastupitelským klubem OFFTOPICviewtopic.php?t=63196

Na základě informací zveřejněných v médiích a na základě otázek položených na veřejném zasedání zastupitelstva Plzeňského kraje dne 21. 11. 2022 tímto za Místní sdružení Pirátské strany – Město Plzeň, Krajské sdružení Pirátské strany - Plzeňský kraj a Krajský zastupitelský klub Pirátské strany - Plzeňský kraj vyzýváme člena České pirátské strany Filipa Sequense, aby doložil oprávnění užívat magisterský titul „Mgr.”, který použil na prohlášení kandidáta do voleb, tj. ve volbách do zastupitelstev obcí (uskutečněných dne 23. a 24. 9. 2022).
Před touto veřejnou výzvou byl Filip Sequens ve věci kontaktován předsedou MS Plzeň formou soukromé zprávy dne 18. 11. 2022 – bez reakce.
Vzhledem k otázkám veřejnosti i mediální pozornosti žádáme neprodlenou reakci, nejpozději však do tří dnů, tj. do 27.11.2022 24hod.
Vyzýváme Filipa Sequense k prohlášení zde na Fóru, k nahrání kopie osvědčení o získání dotčeného titulu, tj. diplomu nebo jiného typu dokladu, který jednoznačně dokazuje datum udělení titulu „Mgr.“ na pirátský Mrak, a následně zveřejnění odkazu na na tento soubor v tomto vláknu na Fóru.
Rovněž požadujeme uvedení odkazu, na kterém je možno nalézt diplomovou práci (povinnost zveřejňovat kvalifikační práce mají VŠ uloženy zákonem).
Tato výzva byla zároveň Filipovi Sequensovi zaslána pomocí messengeru, soukromé zprávy na Fóru, SMS a emailu.
V případě, že nedojde ve stanovené lhůtě k věrohodnému doložení titulu užívaného na kandidátní listině pro volby do obecních zastupitelstev 2022 či jinému přijatelnému vysvětlení, vyzýváme Filipa Sequense k rezignaci na všechny stranické i veřejné funkce (mandát krajského a komunálního zastupitele) a zároveň k ukončení členství v České pirátské straně.

ime
608 473 460
WhatsApp
Uživatelský avatar
Michal.Ertl
Předseda/předsedkyně krajského sdružení
Příspěvky: 754
Registrován: 17 říj 2017, 22:11
Profese: IT s SŠ učitel
Bydliště: Sadová 625, Holýšov, Plzeňský kraj
Dal poděkování: 1337 poděkování
Dostal poděkování: 919 poděkování

Re: 24112022KSPlk-Společná výzva Filipu Sequensovi

Příspěvek od Michal.Ertl »

Žádám, aby tento prostor byl dán k dispozici do 27.11.2022 24hod pouze Filipovi Sequencovi.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Ertl za příspěvky (celkem 7):
Robert.Magni, Olga.Sejrkova, Roman.Sedlacek, Petr.Vileta, Jindriska.Sramkova, Jan.Lejcko, Martin.Sterba
ime
608 473 460
WhatsApp
anon268
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 187
Registrován: 20 lis 2017, 22:30
Dal poděkování: 485 poděkování
Dostal poděkování: 429 poděkování

Re: 24112022KSPlk-Společná výzva Filipu Sequensovi

Příspěvek od anon268 »

Děkuji za prostor k vyjádření předsedovi PKS Michalu Ertlovi a dle naší domluvy ho žádám o poskytnutí kopie originálu mého prohlášení kandidáta na níže uvedený mail.

Tito uživatelé poděkovali autorovi anon268 za příspěvek:
Michal.Ertl
Karolina.Steflickova
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 177
Registrován: 20 čer 2021, 15:01
Bydliště: Jindřichův Hradec
Dal poděkování: 5 poděkování
Dostal poděkování: 34 poděkování

Re: 24112022KSPlk-Společná výzva Filipu Sequensovi

Příspěvek od Karolina.Steflickova »

Kopie prohlášení poslány mnou na uvedený Filipův mail 26.11. 10:58.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Karolina.Steflickova za příspěvky (celkem 2):
Michal.Ertl, Olga.Sejrkova
anon268
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 187
Registrován: 20 lis 2017, 22:30
Dal poděkování: 485 poděkování
Dostal poděkování: 429 poděkování

Re: 24112022KSPlk-Společná výzva Filipu Sequensovi

Příspěvek od anon268 »

Členové krajského fóra,
na základě společné výzvy MS Plzeň, KS Plzeňský kraj a krajského zastupitelského klubu ze dne 24.11.2022 se níže vyjádřím k této záložitosti, kterou považuji samozřejmě za důležitou a je třeba ji vysvětlit.
Na mé osobní vyžádání mi byla poslána fotokopie originálu formuláře mého "Prohlášení kandidáta". Prohlášení kandidáta jsem si vyžádal úmyslně a to zejména kvůli datumu, kdy jsem toto prohlášení podepsal. Prohlášení kandidáta jsem podepsal dne 24.6. 2022. V tuto dobu jsem již byl přihlášen na termín SZZ a předpokládal jsem, že studium dokončím. Z termínu jsem se později odhlásil a neupozornil jsem na chybu v mém prohlášení, které tak obsahovalo nepravdivý údaj.
Na základě možných pochybností a ohrožení důvěry ve veřejný mandát rezignuji na všechny své funkce a ukončím členství v České Pirátské straně. Dále se k této situaci nebudu vyjadřovat. Děkuji.

Filip Sequens,

Tito uživatelé poděkovali autorovi anon268 za příspěvky (celkem 9):
Petr.Vileta, Olga.Sejrkova, Jiri.Belsan, Marek.Habrun, Martin.Sterba, Michal.Ertl, Roman.Semik, Jana.Tomsikova, Robert.Magni
Uživatelský avatar
Michal.Ertl
Předseda/předsedkyně krajského sdružení
Příspěvky: 754
Registrován: 17 říj 2017, 22:11
Profese: IT s SŠ učitel
Bydliště: Sadová 625, Holýšov, Plzeňský kraj
Dal poděkování: 1337 poděkování
Dostal poděkování: 919 poděkování

Re: 24112022KSPlk-Společná výzva Filipu Sequensovi

Příspěvek od Michal.Ertl »

Filip.Sequens píše: 27 lis 2022, 23:54

Na základě možných pochybností a ohrožení důvěry ve veřejný mandát rezignuji na všechny své funkce a ukončím členství v České Pirátské straně. Dále se k této situaci nebudu vyjadřovat. Děkuji.

Filip Sequens,

Vážím si tvé reakce a tvé ukončení členství v České Pirátské straně jménem PKS Plk akceptuji.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Ertl za příspěvky (celkem 2):
Petr.Vileta, Olga.Sejrkova
ime
608 473 460
WhatsApp
Karolina.Steflickova
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 177
Registrován: 20 čer 2021, 15:01
Bydliště: Jindřichův Hradec
Dal poděkování: 5 poděkování
Dostal poděkování: 34 poděkování

Re: 24112022KSPlk-Společná výzva Filipu Sequensovi

Příspěvek od Karolina.Steflickova »

Filip.Sequens píše: 27 lis 2022, 23:54

Členové krajského fóra,
na základě společné výzvy MS Plzeň, KS Plzeňský kraj a krajského zastupitelského klubu ze dne 24.11.2022 se níže vyjádřím k této záložitosti, kterou považuji samozřejmě za důležitou a je třeba ji vysvětlit.
Na mé osobní vyžádání mi byla poslána fotokopie originálu formuláře mého "Prohlášení kandidáta". Prohlášení kandidáta jsem si vyžádal úmyslně a to zejména kvůli datumu, kdy jsem toto prohlášení podepsal. Prohlášení kandidáta jsem podepsal dne 24.6. 2022. V tuto dobu jsem již byl přihlášen na termín SZZ a předpokládal jsem, že studium dokončím. Z termínu jsem se později odhlásil a neupozornil jsem na chybu v mém prohlášení, které tak obsahovalo nepravdivý údaj.
Na základě možných pochybností a ohrožení důvěry ve veřejný mandát rezignuji na všechny své funkce a ukončím členství v České Pirátské straně. Dále se k této situaci nebudu vyjadřovat. Děkuji.

Filip Sequens,

K jakému datumu si @Filip.Sequens přeješ členství v České pirátské straně ukončit?

Tito uživatelé poděkovali autorovi Karolina.Steflickova za příspěvek:
Robert.Magni
anon268
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 187
Registrován: 20 lis 2017, 22:30
Dal poděkování: 485 poděkování
Dostal poděkování: 429 poděkování

Re: 24112022KSPlk-Společná výzva Filipu Sequensovi

Příspěvek od anon268 »

Navrhuji ke konci roku tj. k 31.12.2022.

Tito uživatelé poděkovali autorovi anon268 za příspěvek:
Michal.Ertl
anon268
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 187
Registrován: 20 lis 2017, 22:30
Dal poděkování: 485 poděkování
Dostal poděkování: 429 poděkování

Re: 24112022KSPlk-Společná výzva Filipu Sequensovi

Příspěvek od anon268 »

Členové krajského fóra,
požádal jsem o otevření tohoto vlákna AO Pirátské strany.
Oznamuji tímto PKS Plzeňský kraj, PMS Plzeň, že k dnešnímu dni tj. k 31.12.2022 PŘERUŠUJI, nikoliv ukončuji členství v České Pirátské straně. Prosím tímto AO o zpracování mé žádosti dle vnitřních stranických předpisů.

Děkuji Bc. Filip Sequens

Jiri.Belsan
Příspěvky: 1139
Registrován: 01 bře 2018, 08:04
Dal poděkování: 1994 poděkování
Dostal poděkování: 1904 poděkování

Re: 24112022KSPlk-Společná výzva Filipu Sequensovi

Příspěvek od Jiri.Belsan »

Tak jelikož jsi lhal v prohlášení kandidáta, tak předpokládám, že se tomu nyní budou věnovat přezkumné orgány. Nechci být ve straně s lidmi, kteří si myslí, že můžou veřejnosti lhát a zůstat ve straně. Pořád doufám, že v tomhle se lišíme od jiných stran.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Belsan za příspěvek:
Olga.Sejrkova
Odpovědět

Zpět na „Krajské fórum Plzeňský kraj“