Zrušení členství

Moderátoři: PKS Jihočeský kraj, KoKS Jihočeský kraj, PMS Strakonicko

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy místního sdružení nebo registrovanými příznivci (Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra).
  • Moderátorem tohoto fóra je místní předsednictvo.
Michal.Divis
Příznivec Pirátů – Jihočeský kraj
Příspěvky: 12
Registrován: 19 kvě 2019, 22:44
Profese: účetní
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 9 poděkování

Zrušení členství

Příspěvek od Michal.Divis »

Vážené předsednictvo Pirátů Strakonicko,

touto cestou oznamuji žádost o ukončení svého členství v České pirátské straně k dnešnímu dni.
Můj zájem o aktuální politické dění je nyní v podstatě nulový a energii chci věnovat jiným věcem, takže už nevidím důvod býti dále oficiálně pirátem.

Přeju straně hodně úspěchů :-).

Díky a hezký den,
Michal Diviš

Uživatelský avatar
Veronika.Kovarova
Předseda/předsedkyně krajského sdružení
Příspěvky: 205
Registrován: 20 črc 2018, 12:43
Profese: architekt, grafik
Bydliště: Volyně
Dal poděkování: 336 poděkování
Dostal poděkování: 270 poděkování

Re: Zrušení členství

Příspěvek od Veronika.Kovarova »

Michale a Jaruško,
ač je mi to velmi líto, rozumím a beru na vědomí :)
Těším se, že se budeme potkávat i tak!
Díky, díky, díky, díky moc za obrovskou!! pomoc při všech kampaních a akcích, které si velice vážím.
Jste oba výjimečně báječní bývalí Piráti... jedni z těch, díky kterým mám pocit, že práce pro Piráty má velký smysl. Budu se snažit, abyste mohli být i vy stále rádi, že jste byli součástí týmu.
A stejně jako Vy jste byli naši velkou oporou, nezapomeňte, že i my jsme Vám kdykoliv a stále k dispozici. Věřím, že naše společné aktivity v oblasti environmentální výchovy, udržitelnosti a ekologie, budou dale vzkvétat!!
Děkuji!!!!

Odpovědět

Zpět na „Strakonicko“