žádost o přijetí za člena strany Martina Vágner Dostálová

Moderátoři: PKS Královéhradecký kraj, KoKS Královéhradecký kraj, PMS Trutnovsko

Odpovědět
Uživatelský avatar
Martina.Vagner.Dostalova
Příspěvky: 15
Registrován: 21 čer 2018, 17:54
Profese: zastupitelka KHK
Bydliště: Kryblická 189 - Trutnov 541 01
Dal poděkování: 31 poděkování
Dostal poděkování: 53 poděkování

žádost o přijetí za člena strany Martina Vágner Dostálová

Příspěvek od Martina.Vagner.Dostalova »

Jmenuji se Martina Vágner Dostálová. Narodila jsem se v Trutnově, kde s občasnými přestávkami na cestování trávím celý svůj život, stejně jako má rodina.
Po návratu ze zahraničí (před více než deseti lety) jsem našla zaměstnání v Oblastní charitě Trutnov. Mou druhou prací se stala Potravinová banka Hradec Králové. Již v době, kdy jsem žila a pracovala v zahraničí, můj zájem směřoval k lidem v nouzi, sociální práci, sociální politice, ekologii a k životnímu prostředí.

O komunální politiku jsem se začala zajímat v roce 2013, a to právě díky své práci a veřejnému působení. Cítila jsem, že pokud chci něco změnit či posunout dál, tak se musím naplno zapojit do veřejného dění. Není a nebylo mi jedno, jak se lidem žije. Trávím hodně času v terénu, mezi lidmi, naslouchám jejich příběhům, zajímají mě jejich životní radosti a strasti. Vím, že nemůžu změnit svět, ale se srdcem na „pravém místě“ nebudu prostě sedět v koutě s rukama v klíně a čekat, že to za mě někdo nahoře vyřeší.

V roce 2014 jsem poprvé kandidovala do zastupitelstva města Trutnova jako nezávislá za Liberálně ekologickou stranu (LES). Stala jsem se členkou sociální komise, poradního orgánu rady města. Díky aktivní spolupráci s Martinem Jiránkem (v té době zastupitelem města Trutnova za Piráty) jsem se seznámila s myšlenkami a vizemi Pirátské strany a v roce 2018 jsem kandidovala na post zastupitelky města Trutnova za Piráty a nezávislé. Byla jsem zvolena zastupitelkou města Trutnova, předsedkyní sociální komise a členkou kontrolního výboru. V roce 2020 jsem byla zvolena zastupitelkou Královéhradeckého kraje a předsedkyní výboru pro životní prostředí a zemědělství. Rezignovala jsem na funkci člena kontrolního výboru v Trutnově.
Miluju spoustu věcí, miluju život, baví mě má práce, cestování na vlastní pěst, lezení na sopku, Hatha jóga, čtení knih, malování mandal. Baví mě plavit se proti proudu a mít plachty napnuté tím správným směrem.

Proč se chci stát členem Pirátské strany? A proč ne, už je na čase 😊 když už několik let pluju pod pirátskou vlajkou. Lidí na pirátské palubě si nesmírně vážím za jejich práci, svědomitost a poctivost.
Mé motto: „NENÍ ČAS ZTRÁCET ČAS.“

Tito uživatelé poděkovali autorovi Martina.Vagner.Dostalova za příspěvky (celkem 2):
Ales.Dohnal, Alena.Valentova
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Trutnovsko“