Návrh na alternativní usnesení KS PAK 02/2021

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: PKS Pardubický kraj, KoKS Pardubický kraj

Zařadit návrh níže mezi návrhy usnesení, případně jako jeden z návrhů referenda na KS PAK 02/2021?

PRO návrh
8
62%
PROTI návrhu
5
38%
ZDRŽUJI SE
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasujících: 13 - Celkem hlasů: 13

kaze
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 418
Registrován: 30 led 2018, 00:16
Dal poděkování: 374 poděkování
Dostal poděkování: 335 poděkování

Návrh na alternativní usnesení KS PAK 02/2021

Příspěvek od kaze »

Podávám KS návrh na zařazení následujícího alternativního usnesení mezi návrhy usnesení, případně jako jeden z návrhů při vypsání referenda na KS PAK 02/2021.
Navrhujeme úpravu pozice KoKS, kdy nově je tato pozice 1/2 úvazkem hrazena PO a 1/2 úvazkem z kraje. Návrh plateb z krajského rozpočtu na tento 1/2 úvazek je 216000,- Kč na rok (13000,- Kč za měsíc a až 5000,- Kč na měsíčních odměnách).
Tito uživatelé poděkovali autorovi kaze za příspěvky (celkem 3):
Pavel.Stepanek, Lukas.Havlena, Filip.Varecha

Podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

kaze
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 418
Registrován: 30 led 2018, 00:16
Dal poděkování: 374 poděkování
Dostal poděkování: 335 poděkování

Re: Návrh na alternativní usnesení KS PAK 02/2021

Příspěvek od kaze »

Jeste to vysvetlim. koks @Ivana.Mrkvickova se tady na foru vyjadruje ve smyslu,ze nechce nejisty vzdaleny rocni bonus,ale vic se ji libi forma odmeny jako bude mit od PO. Jelikoz naklady jsou stejne (216k Kc),nechapu,proc by ji nemelo byt vyhoveno.

Podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

Uživatelský avatar
Ivana.Mrkvickova
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 214
Registrován: 31 bře 2020, 20:22
Profese: asistentka resortních týmů
Dal poděkování: 529 poděkování
Dostal poděkování: 329 poděkování

Re: Návrh na alternativní usnesení KS PAK 02/2021

Příspěvek od Ivana.Mrkvickova »

kaze píše: 04 led 2021, 23:07 Jeste to vysvetlim. koks @Ivana.Mrkvickova se tady na foru vyjadruje ve smyslu,ze nechce nejisty vzdaleny rocni bonus,ale vic se ji libi forma odmeny jako bude mit od PO. Jelikoz naklady jsou stejne (216k Kc),nechapu,proc by ji nemelo byt vyhoveno.
Děkuji za podporu. Myslím si, že není fér, když mi někdo řekne, že mi chce dát nějakou odměnu navíc za práci, kterou udělám navíc a pak mi řekl, že mi o to zkrátí běžnou měsíční platbu. Jak by se komukoli z vás líbilo, kdyby za vámi přišel zaměstnavatel a řekl vám, že vám jako odměnu za dobrou práci chce dát mimořádnou odměnu 24.000 (která není nároková, takže vyplacena být nemusí), ale že aby vám ji mohl dát, tak vám každý měsíc bude platit o 2.000 méně? Tohle mi nepřipadá jako férová domluva.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivana.Mrkvickova za příspěvek:
kaze

Ivana Mrkvičková
tel: 778111450
ivana.mrkvickova@pirati.cz

„Na práci u nás nemusíte být blázen. Ale hodně to pomáhá.“ — Terry Pratchett

Uživatelský avatar
Vladek.Vacha
Místní předsednictvo
Příspěvky: 324
Registrován: 22 říj 2017, 16:45
Profese: Ředitel výrobního závodu
Bydliště: Mistrovice 35
Dal poděkování: 694 poděkování
Dostal poděkování: 313 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh na alternativní usnesení KS PAK 02/2021

Příspěvek od Vladek.Vacha »

kaze píše: 04 led 2021, 21:16 Podávám KS návrh na zařazení následujícího alternativního usnesení mezi návrhy usnesení, případně jako jeden z návrhů při vypsání referenda na KS PAK 02/2021.
Navrhujeme úpravu pozice KoKS, kdy nově je tato pozice 1/2 úvazkem hrazena PO a 1/2 úvazkem z kraje. Návrh plateb z krajského rozpočtu na tento 1/2 úvazek je 216000,- Kč na rok (13000,- Kč za měsíc a až 5000,- Kč na měsíčních odměnách).
Oznámení moderátora:
Návrh jsem zaregistroval a pokud získá podporu do vypsání případného referenda (anketa končí 06 led 2021, 16:11) bude zahrnut jako jedno z hlasovatelných usneseních. Vladek Vácha
Jestli má někdo dotaz nebo se chce o mě více dozvědět není nic jednoduššího než využít můj mobilní telefon: 724333769, e-mail: v.vacha@tiscali.cz , web: http://vhtm.valka.cz/, stejně tak se mnou můžete komunikovat na messengeru či si mě přidat do přátel v rámci FB: https://www.facebook.com/vladek.vacha . Pokud by měl někdo zájem se osobně setkat rád Vás navštívím, případně Vás srdečně zvu do našeho regionu.

Vladek Vácha
Karsten.Sachs
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 382
Registrován: 03 pro 2016, 12:17
Profese: manager v kamionové dopravě
Dal poděkování: 143 poděkování
Dostal poděkování: 236 poděkování

Re: Návrh na alternativní usnesení KS PAK 02/2021

Příspěvek od Karsten.Sachs »

Já nebudu akceptovat žádný návrh od někoho, koho neznám. Navíc to asi ani nejde, když není člen. Jinými slovy, kaze? Jako fakt? Kdo to je? Kamarád kamiho...aha...takže příště nám přijde navrhovat usnesení Fantomas.
Uživatelský avatar
Ivana.Mrkvickova
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 214
Registrován: 31 bře 2020, 20:22
Profese: asistentka resortních týmů
Dal poděkování: 529 poděkování
Dostal poděkování: 329 poděkování

Re: Návrh na alternativní usnesení KS PAK 02/2021

Příspěvek od Ivana.Mrkvickova »

Karsten.Sachs píše: 05 led 2021, 09:32 Já nebudu akceptovat žádný návrh od někoho, koho neznám. Navíc to asi ani nejde, když není člen. Jinými slovy, kaze? Jako fakt? Kdo to je? Kamarád kamiho...aha...takže příště nám přijde navrhovat usnesení Fantomas.
"Kaze" je registrovaným příznivcem s řádně ověřenou identitou https://lide.pirati.cz/person/2346/
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivana.Mrkvickova za příspěvek:
kaze

Ivana Mrkvičková
tel: 778111450
ivana.mrkvickova@pirati.cz

„Na práci u nás nemusíte být blázen. Ale hodně to pomáhá.“ — Terry Pratchett

Karsten.Sachs
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 382
Registrován: 03 pro 2016, 12:17
Profese: manager v kamionové dopravě
Dal poděkování: 143 poděkování
Dostal poděkování: 236 poděkování

Re: Návrh na alternativní usnesení KS PAK 02/2021

Příspěvek od Karsten.Sachs »

RegP není skupina členů...toď vše a zde bych to ukončil.
Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Kontrolní komise
Příspěvky: 18673
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2165 poděkování
Dostal poděkování: 33871 poděkování

Re: Návrh na alternativní usnesení KS PAK 02/2021

Příspěvek od Martin.Kucera »

Karsten.Sachs píše: 05 led 2021, 09:40 RegP není skupina členů...toď vše a zde bych to ukončil.
Však také v anketě RegP hlasovat nemůžou (jen členové KS), čili pokud získá návrh potřebný počet hlasů, půjde o regulérní návrh skupiny členů.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kucera za příspěvky (celkem 7):
Ivana.Mrkvickova, Vladek.Vacha, Pavel.Stepanek, Jan.Bednarik, Ondrej.Kalis, Filip.Varecha, Jakub.Dedek

Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

Karsten.Sachs
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 382
Registrován: 03 pro 2016, 12:17
Profese: manager v kamionové dopravě
Dal poděkování: 143 poděkování
Dostal poděkování: 236 poděkování

Re: Návrh na alternativní usnesení KS PAK 02/2021

Příspěvek od Karsten.Sachs »

Martin.Kucera píše: 05 led 2021, 09:55
Karsten.Sachs píše: 05 led 2021, 09:40 RegP není skupina členů...toď vše a zde bych to ukončil.
Však také v anketě RegP hlasovat nemůžou (jen členové KS), čili pokud získá návrh potřebný počet hlasů, půjde o regulérní návrh skupiny členů.
V tom případě to ale není návrh skupiny členů, ale návrh registrovaného příznivce podpořený skupinou členů. A jestli se to v minulosti takto praktikovalo, tak je to imho hodně šílený postup. Já s tímto zásadně nesouhlasím.
Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Kontrolní komise
Příspěvky: 18673
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2165 poděkování
Dostal poděkování: 33871 poděkování

Re: Návrh na alternativní usnesení KS PAK 02/2021

Příspěvek od Martin.Kucera »

Nesouhlasit můžeš, ale nastuduj si terminologii. Návrh podpořený skupinou členů je zkrátka skupinový návrh.
Ostatně pokud ten návrh nějací členové KS (a nikdo jiný v anketě hlasovat nemůže) podporují, jistě by se s některým z nich dokázal RegP domluvit, aby ten návrh podal on, takže v praxi by mezi tím nebyl žádný rozdíl.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kucera za příspěvky (celkem 6):
kaze, Lukas.Havlena, Jan.Bednarik, Ondrej.Kalis, Filip.Varecha, Jakub.Dedek

Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

Zamčeno

Zpět na „Krajské fórum Pardubický kraj“