Robert Novoměstský

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Jihomoravský kraj, KoKS Jihomoravský kraj, PMS Slovácko

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Místní předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Zamčeno
rn099
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 1
Registrován: 20 říj 2020, 19:43
Dostal poděkování: 6 poděkování

Robert Novoměstský

Příspěvek od rn099 »

Dobrý den všem,

pracuji jako analytik v jedné poradenské firmě. Specializuji se na investiční produkty.
K této pozici jsem se dopracoval postupně po několika jiných štacích, především vlastního - téměř 20 letého - podnikání v oboru potravinářství a maloobchodu.
Bydlím v Kyjově a pracuji dlouhodobě z home-office. Jsem milovníkem Jeseníků, kde trávím mnohé víkendy a dovolené.

K Pirátům mě táhne především touha pomoci mladým lidem získat svůj politický hlas. Chci poskytnout podporu a znalosti, aby se politiky nebáli a bojovali hlasitě za svůj názor.

Do činnosti se chci zapojit především odbornými expertizami z oblasti financí, investic a daní.

Studoval jsem obor Veřejná ekonomika na Ekonomicko-správní fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Úspěšně jsem podnikal cca 20 roků. V současném zaměstnání se soustavně vzdělávám v investicích a financích.

Děkuji za podporu a zpětnou vazbu

Robert
Tito uživatelé poděkovali autorovi rn099 za příspěvky (celkem 6):
Zbynek.Nemecek, Michal.Svagerka, Lukas.Dolezal, Zbynek.Janoska, Vit.Fux, Barbora.Turek.Lahova
Uživatelský avatar
Michal.Svagerka
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 348
Registrován: 31 říj 2018, 15:45
Profese: místostarosta města Dubňany
Bydliště: Dubňany
Dal poděkování: 827 poděkování
Dostal poděkování: 462 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Robert Novoměstský

Příspěvek od Michal.Svagerka »

Ahoj Roberte, děkuji za zájem působit u Pirátů, těším se na společnou plavbu 😉 Grilováním jsi prošel na minulé schůzi. Teď poprosím o vyplnění písemné přihlášky a odeslání Vendy. Nyní si můžeš vybrat, zda máš zájem působit v některém z KETů a jak jsme se dnes bavili, tak v lednu bychom sedli i s dalšími v Kyjově a začali řešit komunální volby 2022. Pokud bys měl nějaký nápad, tak se jej určitě neboj navrhnout.
  1. místopředseda MS Slovácko a KS JMK
    e-mail: michal.svagerka@seznam.cz
    místostarosta města Dubňany, člen KET JMK Finance, hospodářství, majetek a investice a RT Finance
Uživatelský avatar
Michal.Svagerka
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 348
Registrován: 31 říj 2018, 15:45
Profese: místostarosta města Dubňany
Bydliště: Dubňany
Dal poděkování: 827 poděkování
Dostal poděkování: 462 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Robert Novoměstský

Příspěvek od Michal.Svagerka »

S Robertem jsem mluvil osobně, přestěhoval se z Kyjova a řeší teď jiné věci, proto téma uzamykám. Uvidíme, zda projeví zájem se k Pirátům opět připojit.

  1. místopředseda MS Slovácko a KS JMK
    e-mail: michal.svagerka@seznam.cz
    místostarosta města Dubňany, člen KET JMK Finance, hospodářství, majetek a investice a RT Finance
Zamčeno

Zpět na „Zájemci o členství Slovácko“