Stanislav Bříza

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Pardubický kraj, KoKS Pardubický kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
standabriza
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2
Registrován: 28 zář 2020, 14:17
Dostal poděkování: 2 poděkování

Stanislav Bříza

Příspěvek od standabriza »

Dobrý den,

program i činnost pirátů se mi líbí dlouhodobě a rád bych se zapojil více. Nejsem ovšem úplně standardní případ, žiju v zahraničí (Londýn), přesto v čr na dálku podnikám a jezdím sem relativně často. Pocházím ze Stolan, malé vesnice u Chrudimi, kde mám trvalé bydliště, ale spíše se v rámci ČR vyskytuji v Praze. Nevím tedy, jestli jsem tady vůbec správně :) Nejlepší by byla nějaká "zahraniční" buňka, ale tu jsem ve fóru nenašel.

Nicméně něco ke mně: Je mi 37, vystudoval jsem Techniku životního prostředí na Čvut v Praze a profesně se zabývám technickou akustikou a osvětlením. Později jsem akustiku ještě vystudoval na London South Bank University (Msc.). Kromě toho se věnuji i fotografii a umění, vystudoval jsem také fotografii (BcA.) na ITF v Opavě a založil jsem malé artové nakladatelství BFLMPSVZ, kde vydáváme fotografické knihy a ziny.

V návaznosti na to mě zajímá obecně kultura, především tedy ta vizuální, nakladatelská činnost, literatura. S ohledem na moje povolání samozřejmě i životní prostředí, průmysl, doprava. Mluvím perfektně anglicky a dobře polsky. Ovládám celkem obstojně fotografii, ale třeba i audio (sound recordist) pro video, přiznávám, že úplně nevím, jak se to správně říká česky.

Nemám žádné politické ambice (ostatně, žiju v zahraničí...), ale doufám, že bych mohl být nějak užitečný i jako řadový člen "na dálku" a expert na výše uvedené oblasti. Nadto mám zkušenosti s životem v zahraničí a mohl bych například zprostředkovat dění z uk/Londýna pokud by byl zájem. Případně i z Itálie, odkud je moje přítelkyně (Italsky se teprve učím).

Přiznám se, že nemám velké povědomí o tom, jak politické strany fungují, ale snažil jsem se zorientovat v dostupných pirátských návodech. Nikdy jsem nebyl v žádné politické partaji a dříve jsem volil střídavě zelené, čssd, jednou i top09. V prezidentských volbách jsem volil knížete a v těch následujících Horáčka.

Momentálně jsem sice v ČR, ale brzy zase "mizím", tedy osobní schůzky asi úplně nezvládnu, nicméně jsem k dispozici přes různé online platformy jako Zoom, Whatsapp, Team atd.

PS: teď jsem si všiml, že ve fóru je přece jen sekce zahraničí, nicméně moc to tam "nežije", tak mě prosím případně nasměrujte. Díky
Tito uživatelé poděkovali autorovi standabriza za příspěvky (celkem 2):
Andrej.Ramaseuski, Vladek.Vacha
Uživatelský avatar
Daniel.Lebduska
Místní předsednictvo
Příspěvky: 435
Registrován: 27 říj 2013, 10:54
Profese: Výkonný ředitel, marketér
Bydliště: Chrudim
Dal poděkování: 221 poděkování
Dostal poděkování: 486 poděkování

Re: Stanislav Bříza

Příspěvek od Daniel.Lebduska »

Zdravím Stando,

kdy budete v okolí Chrudimi/Prahy? Určitě bych se rád sešel a mohli bychom probrat možnosti a nějak základně bychom se pobavili o tom, jak se můžete zapojit.

Dan
V naléhavých případech mne zastihnete na: +420 775 544 666
standabriza
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2
Registrován: 28 zář 2020, 14:17
Dostal poděkování: 2 poděkování

Re: Stanislav Bříza

Příspěvek od standabriza »

Dobrý den,
za normálních okolností bych se vrátil cca za měsíc, ale s ohledem na nejistou situaci s kovidem, možný lockdown, těžko něco přesněji plánovat. Ozvu se, jak budu vědět víc nebo jak budu mít letenku.
Uživatelský avatar
Daniel.Lebduska
Místní předsednictvo
Příspěvky: 435
Registrován: 27 říj 2013, 10:54
Profese: Výkonný ředitel, marketér
Bydliště: Chrudim
Dal poděkování: 221 poděkování
Dostal poděkování: 486 poděkování

Re: Stanislav Bříza

Příspěvek od Daniel.Lebduska »

Super - případně můžeme udělat tu schůzku online. Napište mi váš mail, ať tu komunikaci zrychlíme ✌️
V naléhavých případech mne zastihnete na: +420 775 544 666
Uživatelský avatar
Andrej.Ramaseuski
Jednatel/ka republikového výboru
Příspěvky: 3463
Registrován: 28 srp 2016, 20:49
Profese: programátor
Bydliště: Sedlíšťka (Radhošť)
Dal poděkování: 2628 poděkování
Dostal poděkování: 5068 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Stanislav Bříza

Příspěvek od Andrej.Ramaseuski »

mj, byla doba kdy se uvazovalo o zrizeni oblastniho sdruzeni "Zahranici" :) a faktem je, ze nekteri masi clenove zijou v zahranici trvale, treba @Marek.Necada. treba se z tebou podeli o nejake napady jek ze zahranici pracovat (byl i clenem RV)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Andrej.Ramaseuski za příspěvek:
Vladek.Vacha

0x8DE5F4739D2A2F0B | Ceterum censeo Facebook esse delendam

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Pardubický kraj“