Zájem o členství - Vítězslav Hynek

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: KoKS Praha, PKS Praha

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Vitezslav1990
Příznivec Pirátů – Praha
Příspěvky: 1
Registrován: 14 kvě 2020, 15:18
Profese: headhunter, personalista

Zájem o členství - Vítězslav Hynek

Příspěvek od Vitezslav1990 »

Ahoj Piráti,

Jmenuji se Vítězslav Hynek je mi 29 let a po zralé úvaze bych se rád ucházel o členství v Pirátské straně.

Moje intence připojit se k vám pramení ze dvou důvodů, dlouhodobě se ztotožňuji s programem strany a hospodské kritizování politické scény mne již dlouhodobě nenaplňuje. Rozhodl jsem se proto, začít u sebe a podniknout tento první krok.

A nyní krátké představení.

Vystudoval jsem průmyslovou školu a poté studoval Anglický jazyk. Již od roku 2013 se věnuji oboru lidských zdrojů (HR, personalistice, recruitmentu, headhuntingu chcete-li). Od roku 2018 jsem jednatelem společnosti Konektor consulting s.r.o. ( konektorconsulting.cz ), která se recruiterskému řemeslu věnuje. Již druhým rokem se snažíme tento obor povznést nad negativní konotace, které jsou mu bohužel přisuzovány (z velké části pravdivě- a to neprofesionalitou mnoha našich kolegů z oboru).

Ze svých zkušeností mohu vypíchnout, projektové řízení, obchodní dovednosti, znalost českého trhu práce a pracovně-právní problematiky.

Rád bych se zapojil na krajské (Kraj Praha) úrovni, nejvíce zkušeností mám v oblasti personální, ale za předpokladu, že mne uznáte za vhodného člena, milerád se zapojím i do ostatních oblastí, kde bude potřeba. Zajímám se o Evropskou a mezinárodní politiku.

Děkuji za pozornost a přeji krásný den,

Vítězslav Hynek
Uživatelský avatar
Jiri.Pek
Krajský zastupitel
Příspěvky: 334
Registrován: 15 čer 2018, 10:40
Profese: Předseda výboru pro zadávání VZ
Dal poděkování: 483 poděkování
Dostal poděkování: 484 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zájem o členství - Vítězslav Hynek

Příspěvek od Jiri.Pek »

;)

Jiří Pek :idea:
Předseda výboru pro zadávání veřejných zakázek PK
jiri.pek@pirati.cz
tel: 735 890 661

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Praha“