Michal Just

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: PKS Jihočeský kraj, Personální odbor - celý, KoKS Jihočeský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Michal.Just
Místní předsednictvo
Příspěvky: 5
Registrován: 26 zář 2018, 08:59
Profese: filosof, pedagog, zemědělec
Bydliště: Mičovice 2 38301 Prachatice
Dal poděkování: 29 poděkování
Dostal poděkování: 10 poděkování

Michal Just

Příspěvek od Michal.Just »

Ahoj
Jmenuji se Michal Just. Jsem filosof, pedagog, zemědělec. Mám ženu a dvě děti. bydlím na Prachaticku, kde provozuji malou farmu s prodejem přebytků zeleniny (do ČB dodávám např. vegetárně Impala). Piráty volím, sleduji a fandím jim delší dobu a mám mezi nimi i řadu dobrých přátel, jako zastupitele Nunváře, Světlíka či Belecovou. Některým typicky pirátským tématům, např. krocení přebujelého patentového práva, jsem se věnoval i profesně ( https://vesmir.cz/cz/casopis/archiv-cas ... zivot.html ). Myslím si, že uzrál čas, aby vzniklo pirátské MS i na Prachaticku, místě mého bydliště, což je pro mne posledním impulsem k podání přihlášky- chtěl bych k tomu přispět i svými silami.
Mezi mé zájmy patří životní prostředí, ekozemědělství, ochrana půdy, patentové právo, cestování, cokoliv indického, památková péče, tesařina, reggae, world music. Jsem "psavec", na kontě mám knihu a řadu článků. Jako externista přednáším na Jču a FfUK, kde jsem momentálně doktorandem. Nevím, co z uvedených zájmů a dovedností se mi podaří zapojit ve prospěch pirátské strany, ale '(řečeno s klasikem), možnosti tu jsou.
Děkuji za pozornost.
MJ
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Just za příspěvky (celkem 5):
Ales.Jakl, Klara.Bidarova, Lukas.Mares, Veronika.Kovarova, Martin.Benda
Uživatelský avatar
Klara.Bidarova
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 349
Registrován: 24 říj 2018, 11:35
Dal poděkování: 254 poděkování
Dostal poděkování: 237 poděkování

Re: Michal Just

Příspěvek od Klara.Bidarova »

Ahoj Michale,

děkuji za Tvé představení tady na fóru. Do mailu jsem Ti psala, že příští schůze KF je plánovaná na 22.3. v Kaplici. Bude fajn, když se tam, nebo jinde na schůzi ukážeš.
Zajímáš se o ŽP, myslím, že bys byl velkým přínosem krajského expertního týmu (KET) ŽP a zemědělství, který vede @Dan.Lestina. No a psavec se hodí vždycky :) @Lubos.Kudlacek

Pro Piráty - Michal se nám osobně představil na krajské schůzi 5.5.2019 v Prachaticích (bod 2): viewtopic.php?f=408&t=42914#p618997

Jsme ve spojení, po mailu si napíšeme co dál..
Díky!
Klára Bidařová
Koordinátorka pro Jihočeský kraj
tel: +420 770 199 948
e-mail: klara.bidarova@pirati.cz
Uživatelský avatar
Dan.Lestina
Krajský zastupitel
Příspěvky: 2674
Registrován: 01 zář 2013, 22:18
Profese: aspirující přírodovědec
Dal poděkování: 3687 poděkování
Dostal poděkování: 3788 poděkování

Re: Michal Just

Příspěvek od Dan.Lestina »

ahoj, o Michalovi vim, pozvanky na KETy a dalsi akce ode me (doufam!) dostava, budu rad za jeho dalsi zapojeni, potrebujem kazdou ruku, nohu, hlavu atd.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dan.Lestina za příspěvek:
Klara.Bidarova

Nerad se hlásím k nějakým proudům, ale i proto rozhodně podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Jihočeský kraj“