MF Karvinsko 2/2019 Doplňující volba předsednictva MS

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů místního sdružení.

Moderátoři: PKS Moravskoslezský kraj, KoKS Moravskoslezský kraj, PMS Karvinsko

Pravidla fóra
  • Na tomto fóru se vyhlašují závazná hlasování místního fóra. Hlasovat mohou pouze členové místního sdružení.
  • Do tohoto fóra vidí a přispívají členové místního sdružení a jeho registrovaní příznivci (Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra).
  • Moderátorem tohoto fóra je místní předsednictvo.
Uživatelský avatar
Martin.Redr
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 530
Registrován: 06 čer 2012, 23:32
Profese: sociální pracovník, pedagog
Bydliště: Havířov
Dal poděkování: 104 poděkování
Dostal poděkování: 371 poděkování

MF Karvinsko 2/2019 Doplňující volba předsednictva MS

Příspěvek od Martin.Redr »

Zahajuji jednání ve věci doplňující volby předsednictva MS Karvinsko. Důvodem pro zahájení jednání je rezignace Jana Nezhyby na post 2.místopředsedy - viewtopic.php?f=469&t=49458#p656245
Celkový počet členů PMS byl určen na pět osob, což vychází z konsensu v jednání k volbě současného PMS - viewtopic.php?f=509&t=44692

Lhůta pro navrhování kandidátů poběží do neděle 8.12.2019. Poté bude zahájeno hlasování 1.kola a po dalších 48 hodinách případné hlasování 2. kola.

Návrh postupu:
Jelikož rezignoval 2.místopředseda, navrhuji, aby došlo k "posunutí 3. a 4. místopředsedy o pozici výše", tedy na pozici 2. a 3. místopředsedy a dovolbou byla obsazena pozice 4. místopředsedy.
Je někdo proti takovému postupu?


Navrženi kandidáti:
Daniel Galuszka
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Redr za příspěvky (celkem 4):
Jakub.Vontroba, Daniel.Galuszka, Alena.Klocova, Zdenka.Kupcova
Uživatelský avatar
Jakub.Vontroba
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 235
Registrován: 21 čer 2018, 10:18
Profese: Vědecký tajemník
Dal poděkování: 204 poděkování
Dostal poděkování: 277 poděkování

Re: MF Karvinsko 2/2019 Doplňující volba předsednictva MS

Příspěvek od Jakub.Vontroba »

Martin.Redr píše: 02 pro 2019, 09:26 Zahajuji jednání ve věci doplňující volby předsednictva MS Karvinsko. Důvodem pro zahájení jednání je rezignace Jana Nezhyby na post 2.místopředsedy - viewtopic.php?f=469&t=49458#p656245
Celkový počet členů PMS byl určen na pět osob, což vychází z konsensu v jednání k volbě současného PMS - viewtopic.php?f=509&t=44692

Lhůta pro navrhování kandidátů poběží do neděle 8.12.2019. Poté bude zahájeno hlasování 1.kola a po dalších 48 hodinách případné hlasování 2. kola.

Návrh postupu:
Jelikož rezignoval 2.místopředseda, navrhuji, aby došlo k "posunutí 3. a 4. místopředsedy o pozici výše", tedy na pozici 2. a 3. místopředsedy a dovolbou byla obsazena pozice 4. místopředsedy.
Je někdo proti takovému postupu?


Navrženi kandidáti:
---
Nejsem proti zvolenému postupu.

Rád bych navrhl @Daniel.Galuszka z Bohumína :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Vontroba za příspěvky (celkem 3):
Daniel.Galuszka, Alena.Klocova, Zdenka.Kupcova

We are all broken - that´s how the light gets in.

Předseda MS Ostravsko a místopředseda KS MSK.

Uživatelský avatar
Daniel.Galuszka
Mediální odbor
Příspěvky: 702
Registrován: 30 lis 2017, 19:52
Profese: social media team
Dal poděkování: 434 poděkování
Dostal poděkování: 790 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MF Karvinsko 2/2019 Doplňující volba předsednictva MS

Příspěvek od Daniel.Galuszka »

Whoa, to je inspirující rychlost. Hodně dobrý.
Martin.Redr píše: 02 pro 2019, 09:26 Jelikož rezignoval 2.místopředseda, navrhuji, aby došlo k "posunutí 3. a 4. místopředsedy o pozici výše", tedy na pozici 2. a 3. místopředsedy a dovolbou byla obsazena pozice 4. místopředsedy.
Je někdo proti takovému postupu?
Nejsem proti takovému postupu. Pořadí místopředsedů neupravuje žádné speciální pravomoci ani kompetence, nebo se mýlím?
Jakub.Vontroba píše: 02 pro 2019, 09:46 Rád bych navrhl @Daniel.Galuszka z Bohumína :)
Díky, přijímám nominaci a pro členy MS, kteří mě neznají, nahazuji nominační řeč:

Kdo jsem:
Ve zkratce - zastupitel v Bohumíně, téměř magistr oboru Veřejná a sociální politika na FSV UK, asistent ve Sněmovně (agenda: dluhy, IT systémy, Vnitro, legalizace). Zbytek na pirati.lide anebo na naší wikině.

Kompetence:
1) HR: Od sněmovních voleb v roce 2017 jsem pracoval na poslaneckém klubu coby asistent personálního odboru. Procesoval jsem první veřejná výběrová řízení na asistenty poslanců. Přihlásilo se nám na 800 zájemců. Mým úkolem bylo:
a) zařizovat kompletně celou administrativu (pozvánky, čestná prohlášení, mailová komunikace, zveřejňování výsledků)
b) osobně se účastnit 2. a 3. kola výběrových řízení, kde jsem vyhodnocoval kandidáty nebo dělal figuranta modelových situací.
c) designovat části výběrových řízení (např. test politických znalostí) - tedy předprodukce, produkce i postprodukce VŘ.
- V Bohumíně nově vedu hejno skvělých lidí a dobrovolníků.

2) PR: Po skončení této fáze jsem přijal místo ve sněmovním mediálním odboru, kde jsem působil rok. Mým posledním velkým úkolem bylo projektové řízení tištěných Pirátských listů (téměř milión výtisků v desítkách lokálních variant) před komunálními a sněmovními volbami v roce 2018. Od té doby jsem se začal plně soustředit na policy making coby asistent dvou poslanců s gescí MV a coby zastupitel v obci.

3) Projektové řízení: současný obor společně se zkušenostmi z velkých sněmovních projektů mi předali elementarní know-how jak úspěšně posouvat a vést projekty k jejich finalizaci a evaluaci.

Co bych chtěl dělat:
- nastavit fiskální politiku na rok 2020.
- zavést projektové řízení podobně (přesto výrazně odlišně) jako na poslaneckém klubu.
- nastavit personální priority a strategii k navyšování počtu členů.
- zavést účinné a zábavné vzdělávání členské základny v corových pirátských tématech (ideálně formou teambuildingů).
- radit jednotlivých místních hejnům v oblasti sebeprezentace minimálně na sociálních sítích.

Případné dotazy se pokusím odpovědět obratem.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Daniel.Galuszka za příspěvky (celkem 4):
Michal.Gill, Jakub.Jezisek, Alena.Klocova, Zdenka.Kupcova
Uživatelský avatar
Alena.Klocova
Člen KS Moravskoslezský kraj
Příspěvky: 67
Registrován: 16 kvě 2017, 18:45
Profese: konzultantka
Dal poděkování: 723 poděkování
Dostal poděkování: 51 poděkování

Re: MF Karvinsko 2/2019 Doplňující volba předsednictva MS

Příspěvek od Alena.Klocova »

Martin.Redr píše: 02 pro 2019, 09:26 Zahajuji jednání ve věci doplňující volby předsednictva MS Karvinsko. Důvodem pro zahájení jednání je rezignace Jana Nezhyby na post 2.místopředsedy - viewtopic.php?f=469&t=49458#p656245
Celkový počet členů PMS byl určen na pět osob, což vychází z konsensu v jednání k volbě současného PMS - viewtopic.php?f=509&t=44692

Lhůta pro navrhování kandidátů poběží do neděle 8.12.2019. Poté bude zahájeno hlasování 1.kola a po dalších 48 hodinách případné hlasování 2. kola.

Návrh postupu:
Jelikož rezignoval 2.místopředseda, navrhuji, aby došlo k "posunutí 3. a 4. místopředsedy o pozici výše", tedy na pozici 2. a 3. místopředsedy a dovolbou byla obsazena pozice 4. místopředsedy.
Je někdo proti takovému postupu?


Navrženi kandidáti:
---
Nejsem proti navrženému postupu a současně na 4. místopředsedu navrhuji Daniela Galuszku.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Alena.Klocova za příspěvky (celkem 2):
Zdenka.Kupcova, Daniel.Galuszka
Zdenka.Kupcova
Člen KS Moravskoslezský kraj
Příspěvky: 20
Registrován: 15 zář 2019, 21:57
Profese: Inf. centrum-veřejného zdrav. pojištění
Dal poděkování: 245 poděkování
Dostal poděkování: 26 poděkování

Re: MF Karvinsko 2/2019 Doplňující volba předsednictva MS

Příspěvek od Zdenka.Kupcova »

Taky jsem pro Daniela Galuszku.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Zdenka.Kupcova za příspěvky (celkem 2):
Daniel.Galuszka, Alena.Klocova
Uživatelský avatar
Michal.Najvarek
Člen KS Moravskoslezský kraj
Příspěvky: 364
Registrován: 09 úno 2014, 08:41
Profese: IT programátor
Bydliště: Šenov
Dal poděkování: 255 poděkování
Dostal poděkování: 233 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MF Karvinsko 2/2019 Doplňující volba předsednictva MS

Příspěvek od Michal.Najvarek »

Přečteno, zohledněno. Odsouhlaseno...
Jinak řečeno po důkladném pročtení důvodu rovněž souhlasím s navrženým postupem a stejně tak se přikláním k volbě Dana na post místopředsedy. Jenom bych byl rád, aby vše zvážil, neboť se mi zdá, že si toho nabral docela dost:-) Ale muže jít jenom o můj postřeh a nemusí se shodovat s většinou.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Najvarek za příspěvky (celkem 2):
Daniel.Galuszka, Alena.Klocova
Správce zeměkoule na polovičním úvazku bez možnosti odvolání a bez nároku na jakoukoliv odměnu
Uživatelský avatar
Daniel.Galuszka
Mediální odbor
Příspěvky: 702
Registrován: 30 lis 2017, 19:52
Profese: social media team
Dal poděkování: 434 poděkování
Dostal poděkování: 790 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MF Karvinsko 2/2019 Doplňující volba předsednictva MS

Příspěvek od Daniel.Galuszka »

Michal.Najvarek píše: 03 pro 2019, 14:08 Jenom bych byl rád, aby vše zvážil, neboť se mi zdá, že si toho nabral docela dost:-) Ale muže jít jenom o můj postřeh a nemusí se shodovat s většinou.
- Pravdu díš, Michale. Když se to posčítá OFFTOPICzastupitel, asistent poslance, student a k tomu by měl nově přibýt místopředseda, jeví se to jako dost. ALE (!) zastupitelstvo mám jednou za dva měsíce. Hned po volbách jsem se jasně vyslovil pro to, že nebudu v žádné komisi ani ve výboru, kde jsem místo sebe delegoval lidi z naší kandidátky. Studium mám dálkové/kombinované, kde docházím jen jeden pátek a jednu sobotu v měsíci (+ jsem v posledním semestru, takže brzy bude klid). Coby asistent dvou poslanců jsem ve Sněmovně nějakých 14-20 dní měsíci (viz Sněmovní cyklus) a zbytek mám homeoffice nebo je víkend, který se snažím trávit v regionu. Navíc fórum a celkově vnitrostranický business drtím zpravidla po večerech anebo při jízdě ve vlaku (ve kterém trávím průměrně 10 hodin týdně).

Do práce pro MS v podstatě jenom přeřadím péči o místní bohumínské hejno + péči o zbytek členstva. Za mě ok. Kdybych na to neměl čas, vyskrečoval bych to podobně jako kandidaturu do krajského zastupitelstva. OFFTOPICTam mi byla opakovaně nabídnuta nominace, ale horká část kampaně se mi sejde se státnicemi + jízda do regionu by se mi mohla křížit s plenárními týdny, takže bohužel.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Daniel.Galuszka za příspěvek:
Michal.Najvarek
Uživatelský avatar
Jakub.Jezisek
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 275
Registrován: 24 kvě 2018, 07:41
Profese: Správce sítě a systémů
Bydliště: Bohumín
Dal poděkování: 198 poděkování
Dostal poděkování: 285 poděkování

Re: MF Karvinsko 2/2019 Doplňující volba předsednictva MS

Příspěvek od Jakub.Jezisek »

Daniel.Galuszka píše: 03 pro 2019, 15:28 - Pravdu díš, Michale. Když se to posčítá OFFTOPICzastupitel, asistent poslance, student a k tomu by měl nově přibýt místopředseda, jeví se to jako dost. ALE (!) zastupitelstvo mám jednou za dva měsíce. Hned po volbách jsem se jasně vyslovil pro to, že nebudu v žádné komisi ani ve výboru, kde jsem místo sebe delegoval lidi z naší kandidátky. Studium mám dálkové/kombinované, kde docházím jen jeden pátek a jednu sobotu v měsíci (+ jsem v posledním semestru, takže brzy bude klid). Coby asistent dvou poslanců jsem ve Sněmovně nějakých 14-20 dní měsíci (viz Sněmovní cyklus) a zbytek mám homeoffice nebo je víkend, který se snažím trávit v regionu. Navíc fórum a celkově vnitrostranický business drtím zpravidla po večerech anebo při jízdě ve vlaku (ve kterém trávím průměrně 10 hodin týdně).
V tomhle máš moji plnou podporu. Taky jsem měl trochu strach, že se ti do předsednictva nebudeš chtít z časových důvodů, ale i já v posledních době registruji, že jsi více v Bohumíně.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Jezisek za příspěvky (celkem 2):
Daniel.Galuszka, Alena.Klocova

Jakub Ježíšek • místopředseda KS MSK / místopředseda MS Karvinsko. • mobil: +420 777 314 369 • jakub.jezisek@pirati.cz

Uživatelský avatar
Zdenek.Jaron
Člen KS Moravskoslezský kraj
Příspěvky: 25
Registrován: 09 zář 2019, 20:44
Profese: projektant HVAC
Bydliště: Bohumín
Dal poděkování: 7 poděkování
Dostal poděkování: 17 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MF Karvinsko 2/2019 Doplňující volba předsednictva MS

Příspěvek od Zdenek.Jaron »

Podpora Danovi...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Zdenek.Jaron za příspěvek:
Alena.Klocova
Uživatelský avatar
Zuzana.Klusova
Krajský zastupitel
Příspěvky: 284
Registrován: 01 lis 2014, 21:31
Profese: Asistentka, PR a média
Bydliště: Petrovice u Karviné
Dal poděkování: 127 poděkování
Dostal poděkování: 625 poděkování

Re: MF Karvinsko 2/2019 Doplňující volba předsednictva MS

Příspěvek od Zuzana.Klusova »

Také podporuji Dana Galuszku.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Zuzana.Klusova za příspěvky (celkem 2):
Alena.Klocova, Daniel.Galuszka
Zamčeno

Zpět na „Místní fórum Karvinsko“