Nalodění-téma KS Vysočina (návrhy)

Moderátoři: Mediální tým - KS Vysočina, PKS Vysočina

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.

  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.

  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.

  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Kdokoliv do něj může psát nebo hlasovat v anketách.

  • Registrovaní uživatelé (včetně členů a RegP) si mohou fórum zneviditelnit, viz návod.

Uživatelský avatar
Michaela.Vodova
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 4780
Registrován: 18 kvě 2011, 13:08
Profese: Sociální pracovnice, terapeutka.
Bydliště: okr. Třebíč
Dal poděkování: 4517 poděkování
Dostal poděkování: 5993 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nalodění-téma KS Vysočina (návrhy)

Příspěvek od Michaela.Vodova »

Ahoj,

ráda bych aktualizovala "systém" nalodění, možnosti pro Vysočinu, zjednodušit a zpřehlednit, kde všude máme informace a být nemusí nebo naopak musí a potřebuji od vás pomoc, zpětnou vazbu. mrkněte se.

Popis:
  1. výzvu naloď se máme na webu, tlačítko zaregistruj se na facebookové stránce pirati.vysocina/, případně i na wiki jako první informaci!
  2. každé pondělí a čtvrtek se dívám do databáze nalodění a posílám informace registrovaným lidem dle jejich preferencí (chci: člen, regp, dobrovolník, odběratel novinek, expert)
    - pracuji s těmito texty, vždy je upravuji dle aktuálních situací ..
Uživatelský avatar
Blanka.Lednicka
Krajský zastupitel
Příspěvky: 695
Registrován: 08 čer 2019, 18:52
Profese: OSVČ - rodopisec
Bydliště: Olešná u HB
Dal poděkování: 1001 poděkování
Dostal poděkování: 1243 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nalodění-téma KS Vysočina (návrhy)

Příspěvek od Blanka.Lednicka »

Michaela.Vodova píše: 04 lis 2019, 16:15 Ahoj,

ráda bych aktualizovala "systém" nalodění, možnosti pro Vysočinu, zjednodušit a zpřehlednit, kde všude máme informace a být nemusí nebo naopak musí a potřebuji od vás pomoc, zpětnou vazbu. mrkněte se.

Popis:
  1. výzvu naloď se máme na webu, tlačítko zaregistruj se na facebookové stránce pirati.vysocina/, případně i na wiki jako první informaci!
  2. každé pondělí a čtvrtek se dívám do databáze nalodění a posílám informace registrovaným lidem dle jejich preferencí (chci: člen, regp, dobrovolník, odběratel novinek, expert)
    - pracuji s těmito texty, vždy je upravuji dle aktuálních situací ..
Ad web - tam je ta výzva naloď se taková dost nevýrazná. Ano, je nahoře v liště i dole v zápatí, ale tam je to takové dost přehlédnutelné, řekla bych. Co ji dát do pravého sloupce ještě nad pole s FB informacemi?

Blanka Lednická
KS Vysočina

Uživatelský avatar
Michaela.Vodova
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 4780
Registrován: 18 kvě 2011, 13:08
Profese: Sociální pracovnice, terapeutka.
Bydliště: okr. Třebíč
Dal poděkování: 4517 poděkování
Dostal poděkování: 5993 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nalodění-téma KS Vysočina (návrhy)

Příspěvek od Michaela.Vodova »

Vidím, že na to @Roman.Pasek reaguje, to je otázka na něj.. otázka šablony webu asi..

Jinak já bych ocenila i možnost přihlašování se k odběru (automat - vyplním formulář, potvrdím email a novinky mi chodí, teď je to tak, že člověk musí do nalodeni.pirati.cz, já ho registruji a posílám mu email, že ho ručně dávám do seznamu odběratelů) - formulář, jak je to tu

Mimoto ale stejně lidi z nalodění budu muset regnout ručně..
Uživatelský avatar
Ondrej.Tuma
Mediální odbor
Příspěvky: 948
Registrován: 27 dub 2017, 19:34
Dal poděkování: 1236 poděkování
Dostal poděkování: 907 poděkování

Re: Nalodění-téma KS Vysočina (návrhy)

Příspěvek od Ondrej.Tuma »

@Michaela.Vodova pohlo se to někam? Budeme systém nalodění nyní ještě nějak řešit, nebo to můžeme zamknout?

Acta est fabula, plaudite...

Uživatelský avatar
Michaela.Vodova
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 4780
Registrován: 18 kvě 2011, 13:08
Profese: Sociální pracovnice, terapeutka.
Bydliště: okr. Třebíč
Dal poděkování: 4517 poděkování
Dostal poděkování: 5993 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nalodění-téma KS Vysočina (návrhy)

Příspěvek od Michaela.Vodova »

Ondrej.Tuma píše: 23 led 2020, 12:15 @Michaela.Vodova pohlo se to někam? Budeme systém nalodění nyní ještě nějak řešit, nebo to můžeme zamknout?
OFFTOPICOndro, moje témata nech otevřená, já také toto fórum moderuji a své vyčerpané diskuze si sama pravidelně zavírám. Moderuj pouze to, co jiný nemůže. :)

Ano, budeme ho řešit, OFFTOPICčeká se na nové šablony webu.
Uživatelský avatar
Ondrej.Tuma
Mediální odbor
Příspěvky: 948
Registrován: 27 dub 2017, 19:34
Dal poděkování: 1236 poděkování
Dostal poděkování: 907 poděkování

Re: Nalodění-téma KS Vysočina (návrhy)

Příspěvek od Ondrej.Tuma »

Michaela.Vodova píše: 23 led 2020, 12:47
Ondrej.Tuma píše: 23 led 2020, 12:15 @Michaela.Vodova pohlo se to někam? Budeme systém nalodění nyní ještě nějak řešit, nebo to můžeme zamknout?
OFFTOPICOndro, moje témata nech otevřená, já také toto fórum moderuji a své vyčerpané diskuze si sama pravidelně zavírám. Moderuj pouze to, co jiný nemůže. :)

Ano, budeme ho řešit, OFFTOPICčeká se na nové šablony webu.
Okej, díky za info .)

Acta est fabula, plaudite...

Odpovědět

Zpět na „Vysočina“