Oznameni kandidatury do cela krajske kandidatky

Moderátoři: PKS Pardubický kraj, KoKS Pardubický kraj, PMS Českotřebovsko

Odpovědět
Uživatelský avatar
Andrej.Ramaseuski
Jednatel/ka republikového výboru
Příspěvky: 3453
Registrován: 28 srp 2016, 20:49
Profese: programátor
Bydliště: Sedlíšťka (Radhošť)
Dal poděkování: 2627 poděkování
Dostal poděkování: 5066 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Oznameni kandidatury do cela krajske kandidatky

Příspěvek od Andrej.Ramaseuski »

Timto neoficialne oznamuji svuj zamer kandidovat do zastupitelstva pardubickeho kraje v cele kandidatky (a soucasne oznamuji svuj nezajem kandidovat na lidra kandidatky). Neoficialne, protoze dle volebniho radu mistni sdruzeni nema zadne zvlastni (ani nominacni) pravomoce v krajskych primarkach. Ale kdyz uz zavadime tuhle prezentacni tradici, tak proc ne? :)

Trochu o sebe, z toho co jsem mozna zatim nerekl - nejsem dlouhletym clenem strany, presto, ale, dost intenzivne zapojenym, a dokonce i zamestnanym. Zastupuji kraj v zakonodarnem organu strany (RV) a pracuji (zamestnanec) pro TO. Zastupitel (nezavisly) obce Radhost.

Ve verejnem zivote mezi moje priority patri otevrene technologie, a jejich prosazovani ve verejne sprave (a nejen tam), transparentni prace volenych organu, a sirsi participace verejnosti na rizeni statu a uzemnich celku. A k tomu, samozrejme, digitalizace a automatizace rizeni vseho co se digitalizovat a automatizovat da. A jeste jednou digitalizace :) A to jsou smery, ve kterych bych rad pracoval na krajske urovni. Okrajove se zajimam o zemedelstvi a zivotni prostredi, ale prioritu bych z toho nedelal.

Spolu s @Jiri.Duchacek jsem absolvoval kurz pro obecni zastupitele, takze jsem vnitrem diplomovan z rizeni samospravy a verejnych penez, investicniho a dotacniho managementu. Coz jsou znalosti v nase male obci, navic v opozici vicemene neuplatnitelne, takze nemuzu predlozit zadnou uspesnou praxi (az na rozpoctovou tvorbu, ktere ucastnim).

Rad bych spolupracoval na procesech, pomoci kterych se da prosazovat piratsky prpogram do malych obci z kraje, protoze, bohuzel, uspesnost v komunalu v tech malych obcich maji pirati minimalni.

A to je, prozatim vsechno. Oficialne oznamim zamer na zasedani KF ve Vraclavi.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Andrej.Ramaseuski za příspěvky (celkem 4):
Jiri.Duchacek, Vladek.Vacha, Pavel.Stepanek, Martin.Herman

0x8DE5F4739D2A2F0B | Ceterum censeo Facebook esse delendam

Uživatelský avatar
Martin.Herman
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 177
Registrován: 23 lis 2017, 09:12
Profese: Seřizovač lisu ( vyučen automechanik )
Bydliště: Klácelova 5 Česká Třebová
Dal poděkování: 96 poděkování
Dostal poděkování: 103 poděkování

Re: Oznameni kandidatury do cela krajske kandidatky

Příspěvek od Martin.Herman »

Ale kdyz uz zavadime tuhle prezentacni tradici, tak proc ne?
no tohle slovo jsem potřeboval prezentace :D , samo ze nejde o nejakou moznost naseho ms nominovat nekoho , jen bych byl rad aby se budouci kandidati predstavili prede vsemi :))
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Herman za příspěvek:
Vladek.Vacha
Odpovědět

Zpět na „Místní fórum Českotřebovsko“