Dovolba předsedy MS Příbram (rozprava)

Moderátoři: PKS Středočeský kraj, Krajsti predsedajici, PMS Příbram

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jana.Skopalikova
Republikový výbor
Příspěvky: 1286
Registrován: 08 kvě 2018, 23:07
Profese: Radní Středočeského kraje
Dal poděkování: 1594 poděkování
Dostal poděkování: 2048 poděkování

Dovolba předsedy MS Příbram (rozprava)

Příspěvek od Jana.Skopalikova »

Vážené místní fórum,

vzhledem k rezignaci Honzy Trnky (zde) vyhlašuji OFFTOPICna základě žádosti předsedy KS Jiřího Snížka dovolbu na post předsedy MS Příbram.

Kandidáti nechť představí svou vizi činnosti a odpoví na případné dotazy. Vzhledem k malému počtu členů fóra (6) není nutné získávat podporu, stačí přihlášení případně přijmutí nominace kandidátem.

Doba pro přihlášení/navrhování kandidátů bude trvat do středy 7. srpna 2019 10:00, následuje doba na rozmyšlení (48 h).
První kolo hlasování bude spuštěno v pátek 9. srpna a potrvá do pondělí 12. srpna, druhé kolo proběhne 16.-19. 8 2019.
V prvním kole hlasujeme o podpoře jednotlivých kandidátů (lze hlasovat pro více možností) a do druhého kola postupují ti, kdo získají nadpoloviční počet hlasů. V případě zisku nadpoloviční podpory pouze u jednoho kandidáta se druhé kolo nekoná.

Rozpravu lze prodloužit na základě návrhu postupu.

Přihlášení kandidáti:
Josef Bouše
Antonín Schejbal
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jana.Skopalikova za příspěvky (celkem 5):
Jiri.Snizek, Jan.Korbel, Josef.Bouse, Lenka.Kozlova, Simona.Luftova
Uživatelský avatar
Josef.Bouse
Vedoucí technického odboru
Příspěvky: 976
Registrován: 12 lis 2017, 13:22
Profese: FullStack JS Dev
Dal poděkování: 943 poděkování
Dostal poděkování: 1808 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovolba předsedy MS Příbram (rozprava)

Příspěvek od Josef.Bouse »

Zdravím všechny,
rád bych se ucházel o post Předsedy MS Příbram.
Rád bych se rozvíjel a získával zkušenosti, dále věřím, že toho společně spoustu zvládneme.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Josef.Bouse za příspěvky (celkem 5):
Jiri.Snizek, Zdenek.Lajbner, Jan.Korbel, Lenka.Kozlova, Simona.Luftova

"Pravda je první obětí války"

Vedoucí Technického odboru | Předseda MS Příbram | Zastupitel obce Narysov
FullStack Web Developer
IT Consultant

Twitter | LinkedIn | Steam

Uživatelský avatar
Antonin.Schejbal
Místní předsednictvo
Příspěvky: 149
Registrován: 04 kvě 2016, 21:46
Profese: student
Dal poděkování: 42 poděkování
Dostal poděkování: 158 poděkování

Re: Dovolba předsedy MS Příbram (rozprava)

Příspěvek od Antonin.Schejbal »

Rád bych se ucházel o funkci předsedy. Předseda má podle mě nezastoupitelnou roli a rád bych tuto funkci vykonávat svědomitě a poctivě. Protože příští rok budu mít poměrně klidnější, co se školy týče, rád bych své zkušenosti, které jsem měl doposud u Pirátů šanci získat, zúročil právě jako předseda MS.

Rád bych se zaměřil na pár bodů, ve kterých podle mě trochu zaostáváme:


1) Pravidelné mediální výstupy a koncepční komunikace na sociálních sítích (ve spolupráci s krajským PR manažerem).
2) Kromě předsedání schůzí i dohlížení na provedené úkoly.
3) Chtěl bych být hodně iniciativní ohledně svolávání schůzí. Myslím si, že pokud chceme být úspěšní, musíme se scházet pravidelně a věci řešit kontinuálně.
4) Rád bych se zasadil o větší podporu ze strany PKS a pravidelně se účastnil krajských a Mumble schůzí SčK
5) Rád bych začal s koordinací našeho snažení pomocí komunikace se členy komise (Vždy si před a po komisi s daným členem zavolat co a jak)

Zároveň bych chtěl ještě jednou poděkovat Honzovi Trnkovi za dobře odvedenou práci. Rád bych na tvoji práci navázal.
Pokud máte nějaké dotazy, rád na ně odpovím.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Antonin.Schejbal za příspěvky (celkem 3):
Jana.Skopalikova, Jan.Korbel, Simona.Luftova
Uživatelský avatar
Jan.Trnka
Člen KS Středočeský kraj
Příspěvky: 62
Registrován: 28 led 2018, 15:59
Profese: Doktor letadel :-)
Bydliště: Příbram
Dal poděkování: 46 poděkování
Dostal poděkování: 169 poděkování

Re: Dovolba předsedy MS Příbram (rozprava)

Příspěvek od Jan.Trnka »

Chtěl bych se zeptat Tonyho, jestli si je na 100% jistý, zda kapacitně zvládne kvalitní přípravu na zastupitelstvo a zároveň management celého MS Příbram. Zda by nebylo efektivnější investovat energii do prosazování konkrétních bodů z našeho programu na zastupitelstvu, mediálních výstupů, tvorby podkladů a obecně managerování lidí v komisích, výborech apod. Podle mě je to samo o sobě hodně managerské práce v jednom člověku.

Pozici předsedy MS beru jako čistě pracovní pozici na kterou je podle mě zastupitelova času škoda.

Ale možná se pletu :-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Trnka za příspěvky (celkem 3):
Lenka.Kozlova, Antonin.Schejbal, Simona.Luftova
Žádnej nápad není dost blbej...
Uživatelský avatar
Antonin.Schejbal
Místní předsednictvo
Příspěvky: 149
Registrován: 04 kvě 2016, 21:46
Profese: student
Dal poděkování: 42 poděkování
Dostal poděkování: 158 poděkování

Re: Dovolba předsedy MS Příbram (rozprava)

Příspěvek od Antonin.Schejbal »

Ahoj, díky za dotaz.

Pro mě je zasadni, aby předseda MS plnil to, co jsem tady napsal.

Nemám potřebu si tuto pozici usurpovat pro sebe.

Při vší úctě si myslím, že si Pepa mohl připravit lepší řeč s alespoň nějakou vizí.

Proto jsem se do volby přihlásil. Původně jsem to neměl v plánu.
Uživatelský avatar
Josef.Bouse
Vedoucí technického odboru
Příspěvky: 976
Registrován: 12 lis 2017, 13:22
Profese: FullStack JS Dev
Dal poděkování: 943 poděkování
Dostal poděkování: 1808 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovolba předsedy MS Příbram (rozprava)

Příspěvek od Josef.Bouse »

Původně jsem měl delší připravenou, tu jsem smazal, myslel jsem, že v našem "menším" kolektivu víme jak na tom jsme a co je třeba a že nemusím tu psát slohovku, ale asi jsem to měl napsat pořádně, formálně a oficiálně, za to se omlouvám, že jsem tak neučinil.
Nicméně víceméně jak jsi psal důležité pro MS je více se zviditelňovat a tím rozšiřovat i členy a příznivce, pravidelné schůze na které předem bude připraven program a ten se dodrží. .. plánovat úkoly a plnit je .. Rád bych rozšířil spolupráci s "skupinkami" příznivců a i jednotlivci i v okolních městech/vesnicích spadajících pod Příbram, jako je například Dobříš.

Na místě řeknu, že jsem nikdy obdobnou politickou funkci neměl, respektive jsem neměl žádnou politickou funkci a jsem poměrně zelenáč, ale rád se budu učit a zdokonalovat a to i kdybych neměl být předsedou. Nicméně někde se musí začít a věřím, že bych v všech našel silnou podporu a pokud bych dělal něco zle tak bych si nechal říct a napravil to. Nějakou zkušenost s organizací a vedoucí pozicí i mám.
Sice mám nízké zkušenosti, které se však dají získat. Nicméně mám chuť a i čas se věnovat MS.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Josef.Bouse za příspěvek:
Simona.Luftova

"Pravda je první obětí války"

Vedoucí Technického odboru | Předseda MS Příbram | Zastupitel obce Narysov
FullStack Web Developer
IT Consultant

Twitter | LinkedIn | Steam

Uživatelský avatar
Jan.Trnka
Člen KS Středočeský kraj
Příspěvky: 62
Registrován: 28 led 2018, 15:59
Profese: Doktor letadel :-)
Bydliště: Příbram
Dal poděkování: 46 poděkování
Dostal poděkování: 169 poděkování

Re: Dovolba předsedy MS Příbram (rozprava)

Příspěvek od Jan.Trnka »

Pro mě je jenom podstatné, aby předsedal někdo kdo má dostatek energie to vykonávat. O ničem jiném to podle mě není. Já dostatek energie neměl, a právě proto vím jak je to důležité. Podcenil jsem to, ale přesto jsem v rámci možností nasadil nějaké minimální tempo a byl bych rád, aby v něm někdo pokračoval a ideálně ho překonal :-) Mám prostě k tomu našemu MS citový vztah :-D

Je to takový osobní vzkaz pro oba, ať už to vyhraje kdokoli a jsem rád že jste se přihlásili :-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Trnka za příspěvky (celkem 2):
Simona.Luftova, Josef.Bouse
Žádnej nápad není dost blbej...
Uživatelský avatar
Simona.Luftova
Místní předsednictvo
Příspěvky: 103
Registrován: 28 led 2018, 22:52
Profese: učitelka na SŠ, koordinátor Erasmus+
Bydliště: Příbram
Dal poděkování: 452 poděkování
Dostal poděkování: 232 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovolba předsedy MS Příbram (rozprava)

Příspěvek od Simona.Luftova »

Ahoj,
díky, že jste se přihlásili. Pro mně je důležité, aby předseda MS měl vizi a cíl pro MS. Ta vize by měla být realistická a dosažitelná. Takže pomale ale jistě :) Určitě jak psal Honza vyžaduje to energii, není to jen taková bokovka, nebo jedna z mnoha jiných funkcí, jestli chceme opravdu to naše MS posunout dál.
Předseda MS je pro mně administrátor, svolává a vede schůze MS, je manager akcí, programu MS a je v kontatktu s členy, dobrovolníky a zájemci v okrese. Umí dělat MS trochu PR, zná politiku Pirátu a naše cíle na místní úrovni. Měl by být nějak pravidelně na Mumblu středočeského kraje, aby měl přehled co se děje v jiných MS a v kraji.

To asi krátce za mně. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Simona.Luftova za příspěvky (celkem 3):
Jiri.Snizek, Josef.Bouse, Jan.Korbel
Uživatelský avatar
Jana.Skopalikova
Republikový výbor
Příspěvky: 1286
Registrován: 08 kvě 2018, 23:07
Profese: Radní Středočeského kraje
Dal poděkování: 1594 poděkování
Dostal poděkování: 2048 poděkování

Re: Dovolba předsedy MS Příbram (rozprava)

Příspěvek od Jana.Skopalikova »

1. kolo hlasování vyhlášeno zde.
Bude probíhat do pondělí 12. 8. 10:30.
Odpovědět

Zpět na „Místní fórum Přibram“